Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakim kapitalem obracal ??? bo inwestujac 10 mln zarobic 1 mln to wynik bez rewelacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieciekawe. Nie macie czegoś lepszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I US obejmuję także wielkie blokowisko -Czechów,więc nie wiem dlaczego wypisano jako podległe tylko "willowe" dzielnice Lublina.Dorabianie na siłę tezy,czy może poprawianie komuś samopoczucia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainwestował złotówkę, którą zarobił czyszcząc buty na Krakowskim Przedmieściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK bardzo marzę żebu coć jeden z nich pomógł mi w mojej beznadziejnej sytuacji ale niestety życie jest dla jednych usłane różami dla innych doliną łez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napewno nie zarobi bo mu zydzi nie pozwolo, ale swojich w gore ciagna i nawet kilkaset milonow dadza zarobic. Prawdziwych polakow maja za pastuchof i tak traktuja. Tusk opluwa prazydenta i tez mu za to pewno placa bo inaczej jak by polakiem byl to do Po nie nalezal by.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile stracili mieszkańcy Lublina na giełdzie w tym roku to nie łaska napisać? A może chodzi o to, że nikt by tego nie czytał? Zawsze najwyższe zarobki najbardziej interesują biedotę, straty nikogo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile stracili mieszkańcy Lubelszczyzny na giełdzie w tym roku to nie łaska napisać? A może chodzi o to, że nikt by tego nie czytał? Zawsze najwyższe zarobki najbardziej interesują biedotę, straty nikogo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...