Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na drogi powiatu lubelskiego

Utworzony przez krzesimir, 24 listopada 2009 o 20:19 Powrót do artykułu
"110 mln zł wydadzą w przyszłym roku władze powiatu lubelskiego. Najwięcej pieniędzy (ponad 30 mln zł) pochłonie oświata"... To drogi czy oświata? Drogi są potrzebne,by wykształcona młodzież mogła stąd wyjechać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MILIONY ......ALE PEWNIE DZIUR W ASFALCIE W CO JESTEM BARDZIEJ SKŁONNY UWIERZYĆ PATRZĄC JAK DZIAŁAJĄ NASZE SAMORZĄDY.
0
Już widzę....radość władz Bełżyc, że ktoś myśli za nich....i daje pieniądze!!!!! Tylko trzeba mieć je stale pod "kontrolą" aby nie poszły na "boki"!!!! A jeżeli "zostanie" trochę asfaltu.....to dołużcie do ul. Szkolnej, którą w/w władza z niego "ogołociła"!!!!!
0
~KOLKA~ napisał:
MILIONY ......ALE PEWNIE DZIUR W ASFALCIE W CO JESTEM BARDZIEJ SKŁONNY UWIERZYĆ PATRZĄC JAK DZIAŁAJĄ NASZE SAMORZĄDY.
ja akurat widze duzą poprawe w drogach powiatowych w ostatnich latach
0
NO BEZ KITU POWIATÓWKI CHYBA NAJLEPIEJ SIĘ TRYZMAJĄ
0
Gratuluję Staroście Pikuli, aby tak dalej
0
...najgorsze drogi to powiatowe jak trzeba dam przyklady.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: