Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na drogi powiatu lubelskiego

Utworzony przez krzesimir, 24 listopada 2009 r. o 20:19 Powrót do artykułu
"110 mln zł wydadzą w przyszłym roku władze powiatu lubelskiego. Najwięcej pieniędzy (ponad 30 mln zł) pochłonie oświata"... To drogi czy oświata? Drogi są potrzebne,by wykształcona młodzież mogła stąd wyjechać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILIONY ......ALE PEWNIE DZIUR W ASFALCIE W CO JESTEM BARDZIEJ SKŁONNY UWIERZYĆ PATRZĄC JAK DZIAŁAJĄ NASZE SAMORZĄDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę....radość władz Bełżyc, że ktoś myśli za nich....i daje pieniądze!!!!! Tylko trzeba mieć je stale pod "kontrolą" aby nie poszły na "boki"!!!! A jeżeli "zostanie" trochę asfaltu.....to dołużcie do ul. Szkolnej, którą w/w władza z niego "ogołociła"!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
MILIONY ......ALE PEWNIE DZIUR W ASFALCIE W CO JESTEM BARDZIEJ SKŁONNY UWIERZYĆ PATRZĄC JAK DZIAŁAJĄ NASZE SAMORZĄDY.
ja akurat widze duzą poprawe w drogach powiatowych w ostatnich latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO BEZ KITU POWIATÓWKI CHYBA NAJLEPIEJ SIĘ TRYZMAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Staroście Pikuli, aby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...najgorsze drogi to powiatowe jak trzeba dam przyklady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...