Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miłocin: Pieszy zginął na drodze, nie miał odblasków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Ta droga to jedna wielka masakra. jadę nią codziennie po 6 rano. Ruch duży, zwłaszcza w stronę Lublina. Wąsko i ZERO pobocza. ZERO oświetlenia (ups przepraszam 2 latarnie koło przejazdu kolejowego). To jest przecież droga wojewódzka od samego miasta wojewódzkiego do UZDROWISKA. Wiem, piesi chodzą jak chcą i są ubrani na czarno i nie mają odblasków. Ale ja mam pytanie którędy ma pieszy isc jak ma do wyboru jezdnię lub..... rów/fosę???? Czy naprawdę musi dalej KTOŚ ginąć, żeby wreszcie się zainteresowano tą drogą i zrobili z nią jakiś porządek???? Czy inaczej nie da się zaplanować rzeczy ważniejszych i mniej ważnych w budżecie miasta/gminy??? Kolejne wybory, kolejne obietnice, kolejna niepotrzebna śmierć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie zginął w miejscowości Miłocin, tylko w Mosznej. Po drugie nie winą był brak odblaskow, chociaż to też na pewno się przyczyniło do wypadku,ale jechałem tam 2 minuty wcześniej i gość był kompletnie pijany, szedł całą szosą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...