Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Błaszczak w Lubelskiem. Nagrodził młodych bohaterów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 o 18:38 Powrót do artykułu
Ja też chcę do ORMO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy przydu..s antka też już dostał tą odznakę.
0
Pamiętam komiksy z kapitanem Żbikiem. Na końcu zeszytu też był wręczany medal dla bohatera. Cieszę się, że minister Płaszczak kontynuuje tę PRL-owską tradycję. Czy Misiewicz już dostał taki medal? Dać mu, tak się chłopak garnie do polityki... Dobra zmiana, he, he ...
0
Ja bym od tego "gościa" nic nie przyjmował . Łatwo sobie nasr.. w życiorys a smród się ciągnie w nieskonczoność . Błaszczak i jego pisowska swołocz lubi się ogrzewać w blasku bohaterskiej postawy innych ludzi .
0
i ta wazelina doczlapala juz do lublina gonic go z tymi nagrodami teraz pewnie odznaczy to malolate z pisiorni co chciala bic milicjantow na sluzbie
0
W komentarzach jak zwykle lewackie szczurki....
0
Człowieku pomiędzy lewakami a pislamistami jest jeszcze normalność, umiar, racjonalność.
0
,,Dzieci uratowali" to jakaś gwara?Pan redaktor chciaż z wirtualnego korektora mógłby skorzystać- wstyd....
0
Metoda na sprawowanie władzy przez jest PiS-lamistów jest prosta; rozdawać pieniądze komu się da, jak zabraknie, to będzie finansowy krach i przegrana w wyborach, ale następcy nie porządzą długo, bo będą oczywiście ratować finanse publiczne i zabierać to co, poprzednicy dali, i tak ponownie zdobędą władzę, rozochocony i pozbawiony zdrowego rozsądku elektorat nie przyjmuje do wiadomości, że pieniądze rozdawane nie są PiSowskie, lecz publiczne, zatem chętnie ich wybierze, jak obiecają 1000+ i tak w kółko
0
Tak  to prawda rozdaja, sami nie moga sie nabrac   a poprzednicy przez 25 lat na to pracowali  zeby Polska byla bogata.Zobaczymy na ile im starczy tego dawania bo juz produkcja spada czwarty k  wartal z rzedu brak inwestycji bo kto zainwestuje jak skarbo wka o 6 rano bedzie z psem wchodzila do domu.Inwestor musi miec pewna swobode jak jest na swiecie a nie zeby na glowie co drugi dzien byla kontrola.Chromolic taka inwestycje.Pisiory rozwala Polske.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: