Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął decyzję o przyznaniu 1 700 000 zł wsparcia finansowego na remont pałacu Potockich w Radzyniu Podlaski

Utworzony przez Cysip_120613, 6 czerwca 2008 o 11:23
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął decyzję o przyznaniu 1 700 000 zł wsparcia finansowego na remont pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim. Wniosek na zadanie: Zespół Pałacowo – Parkowy w Radzyniu Podlaskim. Remont elewacji północno – ogrodowej i elewacji wschodniej pawilonu bocznego pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim złożony został przez Miasto Radzyń Podlaski w ramach Programu „Dziedzictwo Kulturowe”, priorytet 1 „Rewaloryzacja zabytków nieruchomych i ruchomych”, I nabór – 31 stycznia 2008. Całkowity koszt realizacji zadania opiewa na kwotę 2 261 529, 98 zł, w tym 1 700 000,00 zł dotacji MKiDN. Realizacja zadania obejmować będzie wykonanie elewacji północno - ogrodowej pałacu i pawilonu bocznego, wymianę stolarki, renowację schodów, balkonów i balustrad, konserwację detali rzeźbiarskich. Obecnie przed podpisaniem umowy z MKiDN wszczęte zostanie postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę robót. Inwestycja została wpisana do Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i dobrze o zabytki trzeba dbać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: