Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moja szkoła jest w domu

Utworzony przez justyna, 28 września 2007 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Gratuluję rodzicom odwagi! Taka decyzja świadczy o prawdziwej miłości do dzieci i bezkompromisowej walki o to, co dla nich najlepsze. Kornel z pewnością będzie wspaniałym człowiekiem i wartościowym obywatelem. Tak trzymać!! Pozdrowienia z Warszawy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Kopciowie skorzystali z dobrych amerykańskich wzorców. Rzeczywiście homeschooling wydaje się dobrą opcją, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie w każdej szkole rozprowadzane są narkotyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny artykuł! Chcę wierzyć, że takie szkoły nie będą wyjątkiem.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ[/url}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w mojej nie tylko stawiaja do kąta, każą także klęczeć na grochu, osadzaja w dybach , itd. - oczywiście ironizuję. Co to za informacja o tym stawianiu do kąta? W żadnym statucie szkoły nie ma tego typu kary " stawianie do kąta", dlatego też proszę w ten sposób nie deklasowac szkół ogolnodostepnych. Cieszę się , że w naszym państwie nauczanie odbywa się w różnych formach, miejscach, itd. , ale nie oznacza to, że każde inne jest be.... Już tak dużo złegpo powiedziano w mediach na temat szkół, że ranga ich upadła, stąd kłopoty wychowawcze z młodzieżą. Nie budujcie Państwo redaktorzy poczytności gazety na takich wypowiedziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ciekawa jestem jakie wykształcenie mają rodzice tych dzieci skoro w szkole było im tak ciężko - to oczywiście ironia, myślę, że są wykształconymi ludźmi. Sama mam 2 dzieci, ale chyba nie chciałabym dla nich takiej aspołecznej szkoły, moim dzieciakom jest bardzo dobrze w ich szkole i całe szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłopoty z młodzieżą nie wzieły się z krtykowania szkoły. Kłopoty młodzieży biorą się z tego, że na siłę spędza się ją do obozów zwanymi szkołami. Spora część z tych ludzi powinna pracować a nie demoralizować i psuć innych. Ale niestety muszą chodzić do szkoły bo takie jest prawo. A rodzice nie chcą inaczej bo co inni powiedzą. Szkoła straciła swój prestiż, ponieważ stała się instytucją dla wszystkich. Jest to metoda socjalistów do zrównywania i ogłupiania ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że czego jak czego, ale rozumu i wiedzy, to im nie brakuje. To, że komuś było ciężko w szkole nie musi wcale oznaczać, że miał słabe wyniki w sszkole. Bez szkoły o poziomie jaki dzisiaj reprezentuje, prawdopodobnie można więcej osiągnąć. historia kołem się toczy, ponieważ już kiedyś tak było. Spadek jakości i elitarności szkół prowadził wielu rodziców do edukacji domowej. Brali sprawy w swoje ręce i ich dzieci lepiej na tym wychodziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Oświeconego: powinieneś wybrać login Faszysta z takimi poglądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...