Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

Utworzony przez bania, 19 stycznia 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
To, co się zdarzyło jest straszne!!! Czego ta dziewczyna musiała doświadczyć, żeby do tego doszło?? I jak długo to trwało?? Ojciec zmarnował życie sobie i swojej córce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co piszecie jest po prostu żałosne pewnie większość jest z gorzej zacofanych mieścin niż Poniatowa,a świadczy o tym to co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanka napisał:
cicha woda brzegi rwie
cicha?? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to jest ważne gdzie kto mieszka? Ludzie są wszędzie tacy sami!!! Warszawa. Lublin, Poniatowa czy Chodel- zabójstwo jest zabójstwem. Straszne jest tylko to, że niektórzy ludzie nie znają lepszego życia i dlatego godzą się na to, co znają od dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mysle ze to ona zrobila. tez ja znam. juz wiele bylo z nia problemow wiec bym sie nie zdziwila. pod wplywem alkoholu nie jedna osobe bez powodu uderzyla po twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH
A ja jestem z tej wiochy, mieszkam tu, i powiem Ci, ze BARDZO SIĘ CIESZE, ze taki buc jak ty mieszka gdzie indziej. Czytam sobie wpisy na forum, i przykro się robi. Doszło do tragedii, a wy eis kłócicie, kto lepszy. Żenada. Piszac takie teksty wydajecie opinie o sobie samych. I wtedy dobrze widać - na przykładzie tego osobnika, ktorego zacytowałam, ze niektórym to nie tylko ździebełko, ale cale wiechcie slomy z butów wyłażą ;(size="5"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośćć napisał:
a ja mysle ze to ona zrobila. tez ja znam. juz wiele bylo z nia problemow wiec bym sie nie zdziwila. pod wplywem alkoholu nie jedna osobe bez powodu uderzyla po twarzy.
niech odpisza osoby ktore byly przez na poszkodowane zobaczycie ile tego jest!a moze ktos zada sobie pytanie gdzie jest jej matka?osadzacie czlowieka,ktory samotnie meczyl sie z corka,ktora kiedys byla cudownym dzieckiem dopoki nie poznala chlopaka kryminalisty to on zprowadzil ja na taka droge ktora zaprowadzila ja tam gdzie jej miejsce teraz.Szkoda ojca tyle sie nameczyl z nia i tak mu podziekowala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
PONIATOWA TO TAKI SYF ŻE NIE ZDZIWI MNIE NAWET JAK UKRYWA SIE TU OSAMA BIN LADEN I NIEŚLUBNE DZIECKO WISŁAWY SZYMBORSKIEJ I ANDRZEJA GOŁOTY.
a ty z kond jestes z pacanowa ,odwal sie od poniatowej moze sam mieszkasz w syfie ,palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONIATOWA TO SYF I TO STRASZNY, LUDZIE ZAWISTNI, SZUKAJĄCY AFER, TAK NAPRAWDĘ TO ZAŚCIANKOWE MIASTECZKO W KTÓRYM KAŻDY WIE O KAŻDYM NAJWIĘCEJ! KUPA NIEROBÓW NA UTRZYMANIU BABEK I DZIADKÓW ZE WSI Z POWIŚLA, GDY JABŁKO W CENIE MIASTOWI ŻĄDZĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coż stało się .. ale stanela chyba we wlasnej obronie no nie ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH
loooll koles daj mi swoj numer tel bo normlanie sie zakochalam... hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(andrzej @ 19.01.2010, 12:34:01) * Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH Jezu co za przydupas tym co tu piszesz to wychodzi tylko tyle, ze ty jestes tym wiesniakiem piszac takie zeczy. Nie porownojcie opola, belzyc do poniatowej bo tam to przystanek, zydowskie brzydkie domu obory przy przystanku belzyce to juz calkiem sam przystanek i pare blokow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec ją bił chłopak ją bił .. no coz w koncu i ona sie musiala na kims wyzywac tak racja wiele osob ona pobila bez powodu bo miala taki kaprys jak byla pijana co do matki to matka jej nie chciala do siebie wziasc . no takim czynem musialo sie to wszystko zakonczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Osobiście znam ta dziewczynę i wątpię żeby była zdolna do morderstwa . Nie uwierzę w to nigdy. Była porywcza i czasami agresywna ale była też osobą o bardzo złożonej psychice.. życzliwa i delikatna ale tylko dla przyjaciół, których prawie nie miała. Wychowywała się z ojcem alkoholikiem , który nie pokazywał jej nigdy jak ma postępować. Właściwie wychowywała się sama, bo niby z kogo miała brać przykład ? Zawiodła też szkoła, która wiedziała o problemie a nie robiła nic bo zawsze lepiej milczeć i nic nie widzieć. To wszystko co przeszła z ojcem ( licząc napad na jej chłopaka ) sprawiło, że w jej psychice na pewno coś pękło, być może nie wytrzymała ale nie uwierzę, że była zdolna do tak brutalnego morderstwa. A osoby, które nie znały całej sytuacji nie powinny jej oceniać.
To były porachunki w rodzinie . Szkoda dziewczyny i szkoda ojca. Może gdyby to była rodzina pełna to może nie doszło by do tragedii. Matka latawica zostawiła małą córeczkę z ojcem , który nie radził sobie z jej wychowaniem a dziecko dorastało w nerwach i do tego doszło. Nie znam ich odobiście ale im wszystkim współczuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To były porachunki w rodzinie . Szkoda dziewczyny i szkoda ojca. Może gdyby to była rodzina pełna to może nie doszło by do tragedii. Matka latawica zostawiła małą córeczkę z ojcem , który nie radził sobie z jej wychowaniem a dziecko dorastało w nerwach i do tego doszło. Nie znam ich odobiście ale im wszystkim współczuję .
kiedys byla pelna , ale ojciec tak jej matke pobil ze sie ruszac nie mogla. przejzala na oczy i uciekla od niego , ale tez nie pomyslala zeby zabrac ze soba dziecko eh .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie, wyprowadźcie się z tego miasta, skoro mieszkanie w nim tak bardzo Was boli. Poza granicami miasta jest jeszcze inny świat, a granice, o ile mi wiadomo, jeszcze nie zamknięte. Ja mieszkam z dala od Poniatówki, ale kocham ją całym sercem i wrócę tu na pewno, gdy nadejdzie czas emerytury.
Zazdroszczę Ci.Też chciałbym na emeryturze zamieszkać na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niekiepsko, Poniatowska policja wreszcie czmś poważniejszym sie zajmie a nie bieganiem za gówniarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH
Poniatowa w 1962 roku otrzymała prawa miejskie więc jeżeli mówisz o wieśniakach zapewne masz na myśli siebie i swój brak kultury. Pozostałą część wypowiedzi pozostawię bez komentarza bo szkoda czasu na ludzi z IQ ropuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nibylandia86 napisał:
Poniatowa w 1962 roku otrzymała prawa miejskie więc jeżeli mówisz o wieśniakach zapewne masz na myśli siebie i swój brak kultury. Pozostałą część wypowiedzi pozostawię bez komentarza bo szkoda czasu na ludzi z IQ ropuchy.
boze a wy dalej o tym ? zalozcie sobie inne forum na takie pier***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co policja i prokurator wtrącają się za nasze pieniądze w sprawy rodziny nożowników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...