Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktos wie jak sprawdzic ile kosztowalo poswiecenie mostu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rzygać mi się chce jak to widzę
0
Czy naprawdę most musię mieć patrona?!. Czy nie ładniej by było nazwać go, np. "Most Lubelsko-Mazowiecki".?.
0
Czy ś.p. Wojtas czymś się przysłużył oprócz tego, że zginął w spektakularnej katastrofie czy to jego jedyna "zasługa" dla Polski? Bo z tekstu dowiedziałem się tylko, że się urodził, wychował, miał pracę i dożył 55 lat.
0
a czym się zasłużył ś.p. pan Kaczyński, że ma m.in. plac w Lublinie? N I C Z Y M
0
gdzie można dowiedzieć się ile kosztowało poświęcenie mostu?
0
Ile razy będą ten most otwierać? Jak święci PSL-to im. Wojtasa, a czy platforma też pokropi, czy już nie?
0
w końcu bliżej do Bałtowa z Lublina...
0
rzygać mi się chce jak to widzę
mi też. co to kogo w ogóle obchodzi, że psl się lansuje na mostach.
0
Żenada,rece opadają,jeszcze trochę to budowle będą nazywać od imienia kota Kaczyńskiego,a może by tak most nazwać  gen. Grota Roweckiego czy innych wielkich, którzy na to zasłuzyli  
0
Kiedy beatyfikacja Wojtasa?
0
gdzie można dowiedzieć się ile kosztowało poświęcenie mostu?
Co łaska,jakieś" marne" grosze których w ciągu miesiąca nie jestes w stanie zarobić
0
To wdowa zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
komuna dobrze się trzyma.
0
Jak PSL polegnie to chociaż most zostanie. :)
0
Ostatnia pamiątka po PSL?
0
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most w Kamieniu lub "Kamieński" i będę wdzięczny wszystkim którzy się przyczynili do jego budowy bo nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
0
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most "Kamieński" i będę wdzięczny komukolwiek kto go wybudował, że jest i nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
0
A kto to był ten Wojtas? Postkomunistyczny aparatczyk ZSL. To nie jest dobry patron dla mostu. Wstyd i żenada.
0
... tak zgodnie z tradycją wybudowała most... i poświęciła przez księdza... !!! Ustroje się zmieniają a mentalność (czytaj ciasnota umysłowa...) ludzi nie, co widać po twoim wpisie...! Propo patrona: dla mnie to będzie zawsze most "Kamieński" i będę wdzięczny komukolwiek kto go wybudował, że jest i nie muszę nadrabiać dziesiątek kilometrów. 
mentalność komusza, (czytaj ciasnota umysłowa...) nigdy się nie zmieni.Mózg ci wyprali w szkole partyjnej czy w ogóle go nie posiadasz?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: