Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista i kierowca cinquecento ranni w wypadkach

Utworzony przez abc, 13 kwietnia 2009 r. o 22:52 Powrót do artykułu
Od kiedy Garbów jest w gminie Niemce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO MOTOCYKLISTA CZUJĘ SIĘ OBRAŻONY PRZEZ AUTORA TEKSTU UTOŻSAMIANIEM (poprzez umieszczoną tu fotografię rzekomo nawiązującą??!!! do tekstu) WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW Z JAZDĄ NA KOLE I SZERZENIEM ZAGROŻENIA NA ULICY!!! Sam na motocyklu jeżdzę od 14 lat a jedyny wypadek jaki miałem był spowodowany przez nieuważnego kierowcę auta! Dlaczego ww. dziennikarz nie umieścił zdjęcia np. rozpędzonego auta?? Jako czytelnik Waszej gazety, nie życzę sobie kreowania takiego obrazu motocyklisty gdyż ubliża to mnie, moim kolegom i rzetelności dziennikarza zamieszczającego ten tekst. Z poważaniem Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy w takim miejscu stawia się przecinek? Powinien być przed "do których" a nie po "do". Halo, czy są tam jacyś dziennikarze, czy komputer pisze notki? Żenua...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cc napisał:
JAKO MOTOCYKLISTA CZUJĘ SIĘ OBRAŻONY PRZEZ AUTORA TEKSTU UTOŻSAMIANIEM (poprzez umieszczoną tu fotografię rzekomo nawiązującą??!!! do tekstu) WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW Z JAZDĄ NA KOLE I SZERZENIEM ZAGROŻENIA NA ULICY!!! Sam na motocyklu jeżdzę od 14 lat a jedyny wypadek jaki miałem był spowodowany przez nieuważnego kierowcę auta! Dlaczego ww. dziennikarz nie umieścił zdjęcia np. rozpędzonego auta?? Jako czytelnik Waszej gazety, nie życzę sobie kreowania takiego obrazu motocyklisty gdyż ubliża to mnie, moim kolegom i rzetelności dziennikarza zamieszczającego ten tekst. Z poważaniem Jacek
bo 99% motocyklistow to idioci i dawcy krwi. Im jechanie 60km/h przynosi chyba wstyd, bo zawsze musza pokazywac jak są szybcy. ja sie ich boje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ele napisał:
bo 99% motocyklistow to idioci i dawcy krwi. Im jechanie 60km/h przynosi chyba wstyd, bo zawsze musza pokazywac jak są szybcy. ja sie ich boje
Z ogromnym trudem powstrzymuje się od wypowiedzi w Twoim chamskim i prostackim stylu ze wsi zabitej dechami... Powiedz mi czy ludzie w samochodach jadący prawym pasem 40km/h, których ludzie starają się ze wszystkich stron jakoś wyprzedzić, nie statowią zagrożenia na drodze? Albo ludzie szalejący passatami, golfami, bmw ponad 160km/h nie stanowią zagrożenia? Mówię wam z własniego doświadczenia że NIE DA się jeździć po mieście czy na trasie przepisowo przepisowo. Boje się jechać 50 czy 60km/h po mieście bo kozaki z Passatów czy Bmw chcą mnie poprostu rozjechać. Wam w tych super fajnych i dobrych samochodach zawsze się spieszy... Ale jak jest wypadek z udziałem motocyklisty to oczywiście wina motocyklisty bo napewno za szybko jechał. Ale o tym że burak w samochodzie nie wie do czego służą lusterka już się nie pisze... Niedoskonałość ludzka nie zna granic......... ZAWSZE kiedy pojawia się jakiś artykuł w którym wspomina się motocyklistę, sypią się komentarze jacy to motocykliści źli i nie dobrzy, jacy to z nich bandyci i piraci. Bezmózgie jeti tylko siedzą przy monitorach i czekają na każdy taki kolejny artykuł żeby mogli się wyżyć... Bardzo chętnie spotkał bym się z Tobą ele i osobiście chciałbym usłyszeć od Ciebie twoje zdanie na temat motocyklistów. Ciekawe czy też byś tak cwaniakował. A odnośnie Dziennika Wschodniego to już nawet szkoda gadać... skąd wy bierzecie tych PSEUDOREDAKTORZYNÓW? Normalnie żal się robi was i naszego kraju że takie gazety wogóle istnieją.... Walka między motocyklistami a kierowcami będzie trawał chyba do końca świata... Jestem motocyklistą i jestem z tego DUMNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cc napisał:
JAKO MOTOCYKLISTA CZUJĘ SIĘ OBRAŻONY PRZEZ AUTORA TEKSTU UTOŻSAMIANIEM (poprzez umieszczoną tu fotografię rzekomo nawiązującą??!!! do tekstu) WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW Z JAZDĄ NA KOLE I SZERZENIEM ZAGROŻENIA NA ULICY!!!
Jacku ale zauważ że w 99,9% artykułach motocykliści są tak przedstawiani. To jest poprostu zawiść i zazdrość tępych ludzi że ich stopień niedorozwouju umysłowego i ruchowego uniemożliwia im prowadzenie pojazdu na dwóch kołach To właśnie z tego powodu ciągle toczy sie walka między motocyklistami i kierowcami samochodów. Są na nas wsciekli że muszą kisnąć w swoich puszkach na swoich tłustych d..ach i patrzeć jak MY z uśmiechem na ustach i radością życia przejeżdamy sobie między nimi i zostawiamy w tyle ten cały smród... Pozdrawiam wszsytkich motocyklistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cc i Piotr to jedna osoba pisząca tu. Motocykliści jeżdżą zbyt szybko dlatego stwarzają niebezpieczeństwo tak samo jest z kierowcami BMW. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cc i Piotr to jedna osoba pisząca tu. Motocykliści jeżdżą zbyt szybko dlatego stwarzają niebezpieczeństwo tak samo jest z kierowcami BMW. I tyle w temacie.
Śmieszny z ciebie dzieciak Myslisz że co najmniej dwoje ludzi nie może mieć takich samych poglądów?? Normalnie masz mózg wielkości ziarnka piasku albo nie masz wcale. A ty jeździsz za wolno PALANCIE i stwarzasz jeszcze większe zagrożenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...