Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A (k)UL dalej leży, ale wierzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A o "wiekopomnych" dziełach (k) UL_u nie słyszałem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://lokalize.pl/qukr Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To teraz patent trzeba szybko sprzedać jakiejś zagranicznej, słusznej firmie, a naukowcom dorzucić jeszcze po dyplomie, a może nawet jakimś medalu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak tam badania na KUL-u ???? :P jak tam patenty ??? Przecież tam jest taki poziom ze studenci muszą uciekać na UMCS, bo na UMCS poziom jest "niższy ".  nowy budynek tylko dla jednego kierunku, który jest pseudo kieunkiem ( biotechnologia i ochrona połączona).sorry porażka kulu na całości  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy to debile. Wymyślą a i tak ktoś im pomysł ukradnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Profesorowi marzy się wspólny projekt: uczelnia daje patent i technologię, a przedsiębiorca buduje linię i produkuje próbną partię. – Wiem, że jest już kilka ofert. Chciałbym, by nasza technologia została w Polsce, ale się nie upieram."             A mi się marzy by technologia została w Lublinie i tytaj jest pole do popisu dla Włodarzy miasta, województwa, jeżeli nie chcemy pozostać rolniczym zaciankiem Czy naturalnym miejscem na takie incjatywy nie jest Lubelski Park Naukowo-Technologiczny ??? Pytanie czy na etapie badań Możnowładcy Lublina i/lub Lubelszczyzny choć w minimalnym stopniu się zainteresowli, wykazali wsparcie?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oby to nie był preparat Tołpy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131120/KRAJSWIAT/131129963  
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LUDZIE !! Znalazłam stronkę, w której do godziny 24:00 rozdają d doładowania w ramach promocji. Śpieszyć się! Polecam: >>> http://smb01.com/doladowania-tel >>> >>> http://smb01.com/doladowania-tel >>> >>> http://smb01.com/doladowania-tel >>>    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: