Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myrna Nazzour. Niezwykła historia stygmatyczki

Utworzony przez Maryjka, 21 sierpnia 2011 o 07:22 Powrót do artykułu
Nic i nikt nie dorówna mocy i sile uzdrawiania jakie miał Kaszpirowski, który za pomocą przekazu telewizyjnego uzdrowił miliony ludzi na całym świecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dominik Tarczyński zaprosił tą panią do Lublina, Puław, a o miejscu swojego pochodzenia Bełżycach nie pamięta. Do Bełżyc chce zaprosić papieskiego egzorcystę, a może ta pani była by to załatwiła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Była ta baba w Kraśniku w kościele, a za wstęp do kościoła trzeba było zapłacić 45 zł. No i wszystko jasne !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://######youtube######/watch?v=J6O3kZvYOok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Otrzymała dar uzdrawiania za darmo od Boga Jezusa i Maryi to dlaczego każe płacić słono za wstęp.Pozdrawiam Katolik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak myslicie dlaczego ta Pani przyjechała do Lublina i województwa lubelskiego. Bo tu trafiła na podatny grunt - bardzo katolickie społeczeństwo. Dlaczego Myrna nie jedzie do Warszawy,Poznania czy Wrocławia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Maniek_LKR napisał:
Była ta baba w Kraśniku w kościele, a za wstęp do kościoła trzeba było zapłacić 45 zł. No i wszystko jasne !
[ b]To jest prowadzenie działalności gospodarczej.Czy organizatorzy mają pozwolenie na taką działaność i czy odprowadzane są podatki od biletów wstepu.[/b]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest prowadzenie działalności gospodarczej.Czy organizatorzy mają pozwolenie na taką działaność i czy odprowadzane są podatki od biletów wstepu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myrna Nazzour , naznaczona przez Lucyfera tak jak cały kościół katolicki pełen masońskich znaków i pogańskich obrzędów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem co powiedzieć. Jako katolik. Masoneria w 18 wieku rozpoczęła walkę. Teraz walka przerodziła się w niszczenie wartości chrześcijańskich. I to się udaje. Media doskonale nadają się do takiej misji. W prawie każdym filmie jest rozbita rodzina i to staje się normą. Teraz wykładnikiem prawdy jest telewizja i prasa. W Zakopanem jest stacja benzynowa przy Kuźnicach. Wszystkie gazety są na stojaku oprócz jednego tytułu. GW jest na piedestale, przy kasie. Zapytałem czy jest Gazeta Polska (oczywiście nie) i dlaczego promujecie GW. Tak nam kazano , odpowiedziała z rozbrajającą szczerością ekspedientka. A wracając do tematu , te 45 zł za co jest płacone. Bilet wstępu. Za co? Czy Rzymianie też pobierali opłatę, od ludzi oglądających ukrzyżowanie Jezusa? To jest chore i trzeba to wyplenić. Czyli przestać płacić i to samo zniknie. Zero mamony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego nikt nie pisze, że za zwykłe wejście do kościoła pw.św. Rodziny na Czubach brano 180 zł??!!!A wcześniej prasa pisała, ze Pani nie bierze żadnych pieniędzy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mi się otwierają rany, jak czytam te bzdury, co ta baba opowiada, pozatym kiedyś z obrazu lenina, który wisi u mnie nad łóżkiem polał się bimber - tydzień nie wstawałem!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SAMA SOBIE TO WYMYŚLIŁA I W KOŃCU W TO UWIERZYŁA. CHMMM..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SILNA WIA (g) RA (z) BAWI LUDZI : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Protestom przeciwko paPIESKIEJ WIZYCIE w Hiszpanii nie ma końca i nie ma też się czemu dziwić! Każdy normalny człowiek w takiej sytuacji korzysta z TŁUMACZA, a nie rżnie głupa na całego – jeśli Ojciec Św.(irniety) mówi we wszystkich Językach tak, jak do Polaaaakóóófff, to zwykła kompromitacja: „ Pozdrawiam modziż z Pooolski. Rodakuf bogosafioneho Jana Pawa II-go. Isjatora Śzwiatofych Ni Modzieży. Czeszę szę faszą obecznoszcią tu w Madrycie szyczię fam dobrych dni i MIDLOTWY i umocnienia więzi s Jesusem. " (TVP info 18.VIII.2011, 21:30.) Trzeba mieć tak SILNĄ WIA (g) RĘ jak MA PAPIEŻ , bo z Nią nawet Język STAJE ... ...kołkiem! Apele Benedykta XVI, „BY NIE LĘKAĆ SIĘ ŚWIATA” wyglądają identycznie jak wołanie Hitlera o panowanie nad Światem ! Jak skończył Hitler to każdy wie..., a PapieżBenek XVI? Szykował nawet ktoś zamach na Niego!, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dalej stoi na stanowisku (jak w przypadku JP 2 ), że SZKODA DLA NIEGO KULi, bo DO ODSIADKI WIĘCEJ NIŻ ON WART Z CAŁĄ ŚW. (irniętą) ŚWITĄ ! Najlepszą KARĄ DLA BENKA XVI jest (z) BAWIENIE LUDZI – niech se żyje jak najdłużej i (z) BAWI LUDZI ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: