Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na co lubelski Kościół przeznaczył 25 mln złotych?

Utworzony przez Wymeldowany, 1 lutego 2011 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Jaki on uczciwy, ciekawe kto to będzie sprawdzał bo skarbówka raczej nie podskoczy. A owieczkom wystarczy wiara no i "święty" papa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro z 25,5 milionów zł, aż 17,9 mln to wydatki kurii metropolitalnej (czyli Życińskiego i jego dworu +/- 50 osó to coś tu jest nie halo!!! A czy Arcybiskup "pochwalił się" ile kosztowały jego wyjazdy i przeloty na różne pseudonaukowe i ekumeniczne spędy? Diecezjanie chętnie by się dowiedzieli ile kosztowała osobista aktywność pasterza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy miliony zł kościół przeznaczył na pomoc dla ofiar powodzi i trzęsienia ziemi na Haiti. Mamy wierzyć na słowo czy też są na to jakieś wiarygodne kwity? A dlaczego nie otrzymali żadnej kościelnej pomocy rodzimi powodzianie?A Caritas zebrał na pomoc sporo kaski/Zebrano też pieniądze na pomoc dla głodnych dzieci,dla wyróżniejących się uzdonionych uczniów.Jakoś nikt sobie nie może przypomnież,że otrzymał pomoc z kościoła.Zm poszkodowanych Haitańczykó też NIKT do chwili obecnej nie potwierdził otrzymania pomocy z lubelskiego (polskiego wogóle) kościoła.Nie ma też żadnego oficjalnego podziękowania za "udzieloną"pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ONI ŚLUBOWALI UBÓSTWO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahah a zaczynali od szopki a dzis maja ze złota watykan ..................1540.zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano pytałem kiedy takie publiczne oświadczenie wyda Lubelska Jesziwa Chachmej. Zadałem przy tym kilka pytań i uzasadnień ale poznałem siłę ANTI DEFAMATION LEAGUE. Wszystko zostało wyczyszczone a pozostały tylko jakieś denne wypociny dzięciołów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYKLOP napisał:
A ONI ŚLUBOWALI UBÓSTWO ...
mhm, pić wodę z kałuży i żyć na samym tlenie najlepiej ;-] żeby uderzyć psa kij zawsze się znajdzie. A wiesz ile wynosi emerytura dla księdza? 600zł dokładnie tyle dostał mój wujek odchodząc na emeryturę. Co dzisiaj w wieku 60 lat kupisz za 600zł? zapłacisz mieszkanie, opłaty...a reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mister napisał:
mhm, pić wodę z kałuży i żyć na samym tlenie najlepiej ;-] żeby uderzyć psa kij zawsze się znajdzie. A wiesz ile wynosi emerytura dla księdza? 600zł dokładnie tyle dostał mój wujek odchodząc na emeryturę. Co dzisiaj w wieku 60 lat kupisz za 600zł? zapłacisz mieszkanie, opłaty...a reszta?
Wpadacie ze skrajności w skrajność. Ani jedno ani drugie... Niech CZARNI wezmą przykład z Zakonników (vide: Poczekajka) i żadne pieski za sutanny szarpać nie będą. A dziś z ubóstwem mają tyle wspólnego ile tegoz ubóstwa w ich parafiach. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mister napisał:
mhm, pić wodę z kałuży i żyć na samym tlenie najlepiej ;-] żeby uderzyć psa kij zawsze się znajdzie. A wiesz ile wynosi emerytura dla księdza? 600zł dokładnie tyle dostał mój wujek odchodząc na emeryturę. Co dzisiaj w wieku 60 lat kupisz za 600zł? zapłacisz mieszkanie, opłaty...a reszta?
Tak dla ścisłości tylko powiem,że chyba pomyliłeś się.Wedle mojej skromnej wiedzy księża odchodzą na emeryturę w wieku 70 lat (jeśli się mylę to przepraszam).Może to jakaś renta...chorobowa. Oj biedny ten wujek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu tak się pasi-brzuchy burzą gdy Owsiak zbiera i ludzie dają olbrzymie sumy na klerowski Caritas same stare babcie które są naiwne że kler zbawi ich duszyczki ale oni niedługo odejdą a młodych wykształconym Polakom ciemnoty już nie wcisną więc wprowadzili 5 przykazanie kościelny że jak na kościółek [klerów] nie dasz to w piekle będziesz siedział po uszy to jak tonący brzytwy się czepia lecz ja wam mówię do roboty lenie bo naiwniaki już się nie rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest firma,nie sieją,nie orzą a zbierają.Nie mało oj nie mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wydatki. A przychody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Temu tak się pasi-brzuchy burzą gdy Owsiak zbiera i ludzie dają olbrzymie sumy na klerowski Caritas same stare babcie które są naiwne że kler zbawi ich duszyczki ale oni niedługo odejdą a młodych wykształconym Polakom ciemnoty już nie wcisną więc wprowadzili 5 przykazanie kościelny że jak na kościółek [klerów] nie dasz to w piekle będziesz siedział po uszy to jak tonący brzytwy się czepia lecz ja wam mówię do roboty lenie bo naiwniaki już się nie rodzą.
Tak a propos...jeśli chodzi o tutejszą archciecezję lubelską to Zyciński zawsze wspierał akcję Owsiaka... cała reszta Twojego wpisu Andrzeju, to zwykłe wylewanie oszczerczych pomyj. Tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
Wpadacie ze skrajności w skrajność. Ani jedno ani drugie... Niech CZARNI wezmą przykład z Zakonników (vide: Poczekajka) i żadne pieski za sutanny szarpać nie będą. A dziś z ubóstwem mają tyle wspólnego ile tegoz ubóstwa w ich parafiach. AMEN
Rasistą jesteś... Idąc jednak za twoim tokiem myślenia, to zakonnicy z Poczekajki też są "czarni", choć "brązowi":-) Należą do tego samego Kościoła, choć cieszą się w nim zakonną autonomią. Ciekawe, czy przedstawili sprawozdanie finansowe za ubiegły rok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1630000 na utrzymanie domu emeryta czyli 135833,33 na miesiąc.Nieźle dbają o swoich byłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
Rasistą jesteś... Idąc jednak za twoim tokiem myślenia, to zakonnicy z Poczekajki też są "czarni", choć "brązowi":-) Należą do tego samego Kościoła, choć cieszą się w nim zakonną autonomią. Ciekawe, czy przedstawili sprawozdanie finansowe za ubiegły rok?
Prawnikiem pilnującym PIT-ów zakonu i Towarzystwa Poczekajka Nie jesteś.Proszę nie upoważniony nie wchodzić w kompetencje 1 urzędu skarbowego. Zakon Kapucynów z Placówką macierzystą w Warszawie tam na centale. Nadto prowadzi tam dużą jadłodajnię dla ubogich na Miodowej.Na poczekajce żywia też. Zakonon nie ma nic wspólnego z czarnymi nie obrażaj. Masz zarzuty podpisz się swimi danymi prawnik skontaktuje się z Toba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...