Salon polityczny Trójki Poniedziałek, 21 czerwca 2010 Gościem Michała Karnowskiego był Marek Wikiński (SLD) – szef sztabu wyborczego Grzegorza Napieralskiego Na pytanie redaktora: Czy Pan zagłosuje na Bronisława Komorowskiego? M. Wikiński odpowiedział: Nie Panie redaktorze. Po tym co widziałem 10 kwietnia, w dniu straszliwej katastrofy. Kiedy przyjechałem na polecenie G. Napieralskiego zastępować go na posiedzeniu konwentu seniorów. Kiedy wszedłem do gabinetu marszałka, chwilę po skończonym nagrywaniu expose marszałka wypełniającego obowiązki prezydenta. W jego gabinecie zobaczyłem Sławomira Nowaka. Wtedy myślałem po prostu, że przyjaciel pomaga przyjacielowi. Jak się okazało tam był już szef sztabu wyborczego pana B. Komorowskiego. To otoczenie zachowywało się jak stado sępów na pobojowisku. Nigdy w życiu nie zagłosuje na Komorowskiego. Na tego kandydata Platformy nie zagłosuję. Stanowisko szefa sztabu wyborczego Grzegorza Napieralskiego szczególnie pod rozwagę tym wszystkim, którzy głosowali w I turze na G. Napieralskiego. Wypowiedz M. Wikińskiego można wysłuchać pod tym adresem: http://www.polskieradio.pl/trojka/salon/ar...zny_trojki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz