Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nad Lubelszczyznę nadciąga nawałnica

Utworzony przez fizyk, 24 lipca 2009 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Pożyjemy zobaczymy, ale chyba juz takich burz nie będzie jak na zachodzie Polski bo zimny front już rano przeszedł przez nasz region. No cóż ale czy ci którzy piszą te informacji interesują się tym i wiedzą co piszą, raczej nie i piszą wszystko to co im ktoś posunie nie zastanawiając się nad tym co piszą i czy tak będzie jak napiszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo... idzie weekend. Wypogodzi sie zapewne i jak zwykle w poniedzialek rano Zastanawiam sie tylko czy to wina Kaczynskiego czy Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszą bo z tego żyją i straszą ludzi ''swoimi mądrościami''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fala burzowa, która spustoszyła w nocy południową i centralną Polskę..." resztki tego frontu to już rano u nas były, troszke popadało i tyle. Nie piszcie głupot, to co przyjdzie dziś wieczorem to całkiem inny front, który kształtuje się dopiero na zachdzie. Ostrzeżenia meteo też jeszcze nie ma. A poza tym tak silnych burz u nas nie będzie bo nie ma ku temu sprzyjających warunków. Zanim tu dojdzie to u nas będzie już wieczór i chłodno się zrobi a w Lublinie może się powtórzyć sytuacja z nocy ze środy na czwartek. Silna burza ale nie niosąca za sobą takich zniszczeń. A co do deszczu to fakt jak się rozpada to kilkanaście godzin będzie padać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy bierzecie takie informacje? Przecież strefa burzowa opuściła Polskę. Sprawdźcie na stronie IMGW - Na Lubelszczyźnie dzisiaj zero deszczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale tym razem DW ma racje. owszem weekendowe burze będą słabsze niż te czwartkowe i środowe ale suma opadów będzie dużo wyższa. w ostatnich dniach także u nas wystąpiło zjawisko zwane "downburst" ( oczywiście słabsze niż w centrum polski) i nie wykluczone jest jego wystąpienie w najbliższy weekend. chciałbym tylko przypomnieć, że jeszcze dwa miesiące takiej pogody przed nami, więc radze mocno trzymać kapelusze. p.s. nie trzymajcie się tylko stron imgw. dobra rada.... pozdrawiam Łukasz Koczkodaj Lubelska Grupa Meteorologiczna (w budowie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisał ten artykuł, gdzie ten front Zobacz sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie twierdze, że to ten sam front. napisałem tylko, że wystąpią burze. jesli się przyjrzysz dokładnie nawet na sat24.com zobaczysz kolejny idący w naszą stronę po skorygowaniu tych zdjęć z mapami synoptycznymi uzyskasz obraz pogody na weekend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest jednoznacznie napisane "która spustoszyła w nocy południową i centralną Polskę" - a tego dokonał chłodny front, którego już w Polsce nie ma, i żaden inny. Tak więc artykuł był prawidłowy, ale wczoraj i ostatniej nocy. Owszem, kolejna strefa opadów jest już nad Polską północno-zachodnią, ale jeśli coś z niej dotrze na wschód kraju, to raczej jutro. A padać może i dzisiaj, przecież region jest w zasięgu niżu, jednak bez żadnych kataklizmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaszwu napisał:
Ale jest jednoznacznie napisane "która spustoszyła w nocy południową i centralną Polskę" - a tego dokonał chłodny front, którego już w Polsce nie ma, i żaden inny. Tak więc artykuł był prawidłowy, ale wczoraj i ostatniej nocy. Owszem, kolejna strefa opadów jest już nad Polską północno-zachodnią, ale jeśli coś z niej dotrze na wschód kraju, to raczej jutro. A padać może i dzisiaj, przecież region jest w zasięgu niżu, jednak bez żadnych kataklizmów.
Słuchaj takie artykuły piszą humaniści którzy nie maja pojecie o takich zjawiskach i naturze tych zjawisk. Ich myślenie sprowadza się do pięknej polszczyzny i blenduf ortograficznych to umieją zauważyć nic więcej. Zero logicznego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.imgw.pl/index.php?option=com_co...&Itemid=165 Województwo lubelskie: Brak ostrzeżeń Koniec listy (Listę uaktualniono:24.07.2009 15:40:11)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam tę strone i 7-dniowy meteogram, naprawde solidnie porzygotowany: http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=20&gid=765876 tylko tu sprawdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyk napisał:
Słuchaj takie artykuły piszą humaniści którzy nie maja pojecie o takich zjawiskach i naturze tych zjawisk. Ich myślenie sprowadza się do pięknej polszczyzny i blenduf ortograficznych to umieją zauważyć nic więcej. Zero logicznego myślenia.[/quote] A faktycznie się postarali jak mało kiedy. Tylko jeden błąd w całym artykule - południowego-zachodu. [quote name='273AB3' post='153031' date='24.07.2009, 16:21:38']a ja polecam tę strone i 7-dniowy meteogram, naprawde solidnie porzygotowany:
Naprawdę solidnie. Burz w ogóle nie uwzględnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łamie mnie w kościach a jaskółki wysoko latają!!! Nie będzie żadnej burzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam wykresowa pogode na 48h http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_...=0u&id=1210 a tu na 84h http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coa...=2n&id=1210
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.forteca.pl - wszedłem, a tu komunikat - WITRYNA DOKONUJĄCA ATAKÓW!... Polecam lepsze strony www.weatheronline.pl - mapa satelitarna i wiatrowa(przewidziałem burzę w czwartek/piątek) Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Wy na Wschodzie! u nas wczoraj wiało krótko ale treściwie - połamane drzewa, zerwane dachy... HURAGAN niektórzy do teraz prądu nie mają http://www.nj24.pl/index.php?option=com_co...&Itemid=139 Trzymam za Was kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja polecam wykresowa pogode
Również ten model nie uwzględnia burz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...