Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pe-es znalazło się na niechlubnej liście sprzedających badziewie nie paliwo.Oni mają hurtownie w Puławach i stacje na Dęblńskiej i w Górze Puławskiej.Będę łukiem omijała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na Kraśnickiej też ?? O to ja tam tankuje na Orlenie !! UUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytacz napisał:
To na Kraśnickiej też ?? O to ja tam tankuje na Orlenie !! UUUU
wlasnie tez sie zdolowalem bo ja tez :/ ale w sumie nigdy mnie tamto paliwo nie zawiodlo, dynamika lepsza auta po nim niz po innych stacjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce mi się włączyć ta lista z tym stacjami co mam zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąć sobie żebra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onaaa napisał:
nie chce mi się włączyć ta lista z tym stacjami co mam zrobić?
ściągnij (prawym zapisz jako), zainstaluj adobe readera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie nie tankować Czy nie prościej i jaśniej było napisać GDZIE NIE TANKOWAĆ niż bezmyślnie opublikować (zerżnąć) ściągawkę?To samo napisał Kur(w)ier Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łal sprawdzili 5 stacji w Lublinie, strasznie duzo na prawde.. ale co ciekawe z posrod tych 5 az 2 nie spelniaja norm, na Krasnickiej i Naleczowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, same najpopularniejsze stacje w Lublinie i okolicach..nic tylko jechać i tankować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...