Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co powiecie na temat osk Formuła-l??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
ja polecam wszystkim ze szczerego serca siddha; w ostatnim rankingu osrodek byl na trzecim miejscu, teraz go nie widac, ale zarowno ja, jak i moi znajomi z siddhy zdalismy za 1 razem. fajnie byloby zobaczyc caly ranking jednak... bo sporo szkol z ostatniego zestawienia tu brakuje...
A to dziwne skoro ta szkoła ma ok.34% zdawalności i to nie tylko za pierwszym razem.To niebywały zbieg okoliczności lub szczęścia, że Ty i Twoi znajomi zdaliście za pierwszym razem. Ja także zapisałem się do tej szkoły jazdy-jeździłem z p.Anią i p. Sebastianem. Owszem facet rzeczowy i kompetentny, szczegółowo tłumaczył wszystkie zawiłości,natomiast kobieta koszmarna pomyłka-nigdy nie miała nic do powiedzenia,wiecznie rozmawiała przez telefon. Zdarzały się sytuacje, że nie panowała nad swoimi emocjami.Tylko, że w żaden sposób nie można było zmienić instruktorki w czasie jazd. Miałem wrażenie,że niewiele jej zależy na tym co robi. Nie polecam tej osoby jako instruktorki nauki jazdy. Życzę powodzenia przy doborze szkoły jazdy bo tak naprawdę to nie wiadomo w czyje ręce się trafia. Pozdro. Jaro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie najgorsza szkoła to AUTOPAR z Unickiej! odradzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam KULKĘ - bardzo dokładni i cierpliwi instruktorzy, pełen profesjonalizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK WIKTOR z Łęcznej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
A to dziwne skoro ta szkoła ma ok.34% zdawalności i to nie tylko za pierwszym razem.To niebywały zbieg okoliczności lub szczęścia, że Ty i Twoi znajomi zdaliście za pierwszym razem. Ja także zapisałem się do tej szkoły jazdy-jeździłem z p.Anią i p. Sebastianem. Owszem facet rzeczowy i kompetentny, szczegółowo tłumaczył wszystkie zawiłości,natomiast kobieta koszmarna pomyłka-nigdy nie miała nic do powiedzenia,wiecznie rozmawiała przez telefon. Zdarzały się sytuacje, że nie panowała nad swoimi emocjami.Tylko, że w żaden sposób nie można było zmienić instruktorki w czasie jazd. Miałem wrażenie,że niewiele jej zależy na tym co robi. Nie polecam tej osoby jako instruktorki nauki jazdy. Życzę powodzenia przy doborze szkoły jazdy bo tak naprawdę to nie wiadomo w czyje ręce się trafia. Pozdro. Jaro
fakt, powinnam chyba napisac bardziej szczegolowo - polecam Sebastiana z siddhy ;D a tak calkiem powaznie, to kolejny taki wpis na ktory odpowiem tak samo - ta pani nie powinna tam widocznie pracowac, bo pozytywow nie slyszalam, ale przeciez ona jezdzi na 6biegowce , tak? nie robi sie na szostce calego kursu... a co do zmian instruktora - nie zgadzam sie, mozna zmienic, ale ja bylam z mojego bardzo zadowolona, co zreszta juz napisales w swoim poscie z pania A. mialam jedna jazde i... cale szczescie, ze byl jeszcze kto inny na szesciobiegowej, jezdzilam akurat z p. Jurkiem i to kolejny instuktor, ktorego obok p. Sebastiana polecic mozna fakt, jakby mnie p. ania uczyla to pewnie zdalabym za 10 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa ja polecam OSK Driver! są moim numerem 1!!;D tak na marginesie to własnie pan Lis oblał mnie za kierunkowskaz;D a raczej jego brak;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdawałam w LUZ-ie i zdałam za pierwszym razem ;] polecam!!! Bardzo dobrze mi się jeździło z instruktorem Piotrkiem i Waldkiem ;] są naprawdę super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam jako instruktora Pana Tomasza Kocona z Opola Lub. Uczy naprawdę profesjonalnie!!! Bardzo dobrze tłumaczy i zna się na tym co robi. Ja zdałam na prawko za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam PZM i moją instruktorkę xD (mimo iż zdałem za 5tym. Pozdrawiam Adam D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeździłam w szkole Progres na doszkalaniu i dużo się nauczyłam, mili instruktorzy, polecam, dobrze uczą parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Rodmos (Lublin, 3-maj) i pana Krzysia B. jako intstruktora, absolutny geniusz w temacie nauczania !! Na pierwszej jeździe uczyłam sie ustawiac lusterka, zdałam za pierwszym podejściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prezenty.boo.pl/addpoint.php?id=alpina23 to ciekawe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie OSK WRC? w sumie ta szkoła działa poł roku, ale jest rewelacyjna, za pierwszym mi nie poszlo bo mnie stres pokonal, ale za to za nastepnym podejściem sie udało, pokazał/am co mnie tam nauczyli. Ludzie ważne jest by nie dac sie stresowi, a pojdzie wszystko ladnie - ale ja wiem, ze to nie jest takie łatwe. Powodzonka dla wszystkich przyszlych zdających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy ranking za 9 miesięcy 2011 z woj. lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z rankingu [ Link do rankingu ] wynika, że w woj.lubelskim prowadzi na pierwszym miejscu OSK OSIOR . A biorąc pod uwagę tylko Lublin pierwsze miejsce ma nauka jazdy Wiraż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...