Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw zgwałcona, potem zaszczuta

Utworzony przez Samulski, 7 czerwca 2008 r. o 13:39
Drodzy dziennikarze pilnujcie tego tematu!!!! Te czarne macki nie mają jak widać żadnych zachamowań!! Podajcie chociaż inicjały tych szubrawców, a sam zrobię porządek z tymi krwiopijcami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAć Z KOMETARZY TALIBOWIE KATOLICCY WIEDZą WSZYSTO NAJLEPIEJ ,BRAWO TAK TRZYMAć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiadomo, dziewczyna miała z chłopakiem normalne kontakty(oczywiście za wcześnie na to, ale miała) i nikt jej nie zmuszał do tego. Po drugie najłatwiej powiedzieć, że był to gwałt, gdy już zaszła w ciążę. I nie ma o czym mówić, ma to na własne życzenie. Zresztą chyba cała rodzina wątpliwa, skoro matce chcą odebrac prawa rodzicielskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Z tego co wiadomo, dziewczyna miała z chłopakiem normalne kontakty(oczywiście za wcześnie na to, ale miała) i nikt jej nie zmuszał do tego. Po drugie najłatwiej powiedzieć, że był to gwałt, gdy już zaszła w ciążę. I nie ma o czym mówić, ma to na własne życzenie. Zresztą chyba cała rodzina wątpliwa, skoro matce chcą odebrac prawa rodzicielskie.
Miała, i co z tego? Jest 14 -latką, której układ rozrodczy nie jest przygotowany do rodzenia. Jest jeszcze dzieckiem, które nie jest w stanie zapewnić utrzymania ani sobie ani dziecku. Weźmiesz jej dziecko na wychowanie? A może zapewnisz utrzymanie jej, dziecku na czas kiedy młoda mama będzie się edukować.? Fajnie się decyduje za innych, fajnie jest pokazać jakim to sie jest "mądrym". A tak na serio, to sprawca jej ciąży podlega pod kodeks karny, jako że obcowanie płciowe z nieletnią jest ścigane. Dziewczynka ma prawo do aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moment Moment! Dziwczyna przecież spółżyła bo chciała, nikt jej nie zmuszał i tak samo jest współwinna , jak jej chłopak. A jeśli chodzi o edukację to jest bardzo wyedukowana. Mimo młodego wieku dokonała wyboru. Mam dzieci w podobnym wieku i póki co raczej szkoła jest dla nich ważniejsza niż puszczalstwo . Nik t jej nie kazał tego robić , tylko siedzieć na tyłku i się uczyć. Pewnie, że szkoda dziewczyny, ale to ona dokonała wyboru. A nie teraz zabijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał wcześniej dziewczynka. Szkoda mi je , ale otwórzcie oczy!!!!!!!!!! Widocznie doskonale była zorientowana, którą częścią ciała zaszaleć i nie mówcie, że to wina tylko chłopaka. Matkę tej dziewczyny trzeba obwiniać za wychowanie, a nie zabijać dziecko !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ktoś napisał wcześniej dziewczynka. Szkoda mi je , ale otwórzcie oczy!!!!!!!!!! Widocznie doskonale była zorientowana, którą częścią ciała zaszaleć i nie mówcie, że to wina tylko chłopaka. Matkę tej dziewczyny trzeba obwiniać za wychowanie, a nie zabijać dziecko !!!!!!!!!!!!!
Hola, hola, panie bez odpowiedzialności żadnej! Do kopulowania to się ma chętkę, bez względu na wiek itd, a jak przychodzi do odpowiedzialności, to bez względu na okoliczności płeć piękna jest odpowiedzialna. Obetnijcie sobie wszyscy i nie molestujcie ani dziewczynek ani kobiet. Wtedy one będą w pełni odpowiedzialne za siebie. Stado cwanych i szczwanych lisów, wziąć, a potem oskarżać i decydować. TAk się właśnie zachowują talibowie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
A nic się nie stało, jak się słoik odwróci, to pokrywka robi za podstawkę No jest, jest. Ale nie jest gwałcicielem. A gdyby GW była rzetelna, to sprawdziłaby to zanim nawypisywała bzdur i rozpętała piekło.
ALE PODSTAWKÓW JEST DWÓCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe wiadomości w sprawie Agaty. Wbrew teoryjkom radiomaryjnym Agata była zgwałcona, "on nie był moim chłopakiem, to był gwałt" Przeczytajcie. http://fakty.interia.pl/kraj/news/14-letni...c-ciaze,1125025
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dziewczyna wydała zgodę na zabicie niewinnego dzieciątka . Najpierw się puszczała i akurat doskonale wiedziała jak to się robi. A niech do końca życia pamięta ten dzień. Podła ..........( brzydko już nie będę pisać) W piekle będzie się smażyć k****a !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
No i dziewczyna wydała zgodę na zabicie niewinnego dzieciątka . Najpierw się puszczała i akurat doskonale wiedziała jak to się robi. A niech do końca życia pamięta ten dzień. Podła ..........( brzydko już nie będę pisać) W piekle będzie się smażyć k****a !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty się będziesz smażyć w piekle za oszczerstwa i plugastwa i wiele innych. Matką ty jesteś?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straciłam dwoje dzieci, jedno z Nich w 17 tc. Wiesz, został mi na pamiątkę krótki film z usg 3D . i został wykonany w 13tc. I to ja widziałam jak mój synek macha rączką i fika koziołki!!!!!! I nie mów mi, że ja się będę w piekle smażyła. Ale z deb***em nie ma co dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he napisał:
Ty się będziesz smażyć w piekle za oszczerstwa i plugastwa i wiele innych. Matką ty jesteś?????
Szkoda , że ciebie kretynie matka nie wyskrobała..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Straciłam dwoje dzieci, jedno z Nich w 17 tc. Wiesz, został mi na pamiątkę krótki film z usg 3D . i został wykonany w 13tc. I to ja widziałam jak mój synek macha rączką i fika koziołki!!!!!! I nie mów mi, że ja się będę w piekle smażyła. Ale z deb***em nie ma co dyskutować
Ten jest deb***em kto innych tak wyzywa. I tyle. Wystarczy poczytać, posłuchać i sie wie z kim ma się do czynienia. Epitety, epitety, co za kultura, skąd jesteś z 1 Maja, Kunickiego, Mełgiewskiej, gdzie panuje taka kultura??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też matka napisał:
Szkoda , że ciebie kretynie matka nie wyskrobała..........
Ach jakiż kunszt katolicki, co za misteria, a ja ci życzę długiego życia i wielu doświadczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...