Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasi posłowie w Sejmie: Kto pracuje, a kto wagaruje?

Utworzony przez Josef, 20 sierpnia 2013 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Nawet nie wiadomo jak Ci ludzie wyglądają???Nikt ich w terenie nie widział.Praca w terenie z wyborcami powinna być oceną posła,a nie to co stanowi jego obowiązek ,bo za to bierze znaczne wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść,już nie panuje na państwem,nie panuje już nad niczym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:angry: jeżeli obecność w pracy ma byc podstawa do oceny efektywności posła to gratuluję pomysłu, a może ile wystapeń i interpelacji miały tuzy z PO co mają ZASIEDZIANIE PO 99,7 % ławy, boi chyba nie zawile??? czekam na statystyki. :ph34r: .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiadomo jak Ci ludzie wyglądają???Nikt ich w terenie nie widział.Praca w terenie z wyborcami powinna być oceną posła,a nie to co stanowi jego obowiązek ,bo za to bierze znaczne wynagrodzenie.
pełna zgoda, oceniajmy ich po tym co robia, i dlatego ja już dawno przestałem patrzeć tylko na barwy partyjne, ale na co który poseł zrobił, bo wielu było takich co obiecywali i nic, ostatnio głosowałem na karpińskiego - 99% frekwencji, czyli facet robi swoje, a to że został ministrem to tylko dodatkowe wyróżnienie dla regionu... ale powiedziałem sobie ostatnio, że jak coś to przed następnymi wyborami będę właśnie patrzył, co się zbudowało, otworzyło i jak walczyli nasi posłowie - i zakreślę tego najbardziej aktywnego, bo tak się powinno głosować, z myślą, o regionie, o okolicy, a nie że tamten z partii X a tamten z partii Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Kabaciński, jest młody i na tyle zdeterminowany aby walczyć o sprawy Lublina i Lubelszczyzny, że ja mu wybaczam taka frekwencje, lepszy taki poseł ktory jest aktywny w regionie niz ten ktory tylko siedzi i wciska guzik ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Kabaciński, jest młody i na tyle zdeterminowany aby walczyć o sprawy Lublina i Lubelszczyzny, że ja mu wybaczam taka frekwencje, lepszy taki poseł ktory jest aktywny w regionie niz ten ktory tylko siedzi i wciska guzik ! 
Lublin wiem gdzie leży,a Lubelszczyznę wskaż gdzie w  lubelskim leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...