Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasz kolejny sukces w walce z fatalnym stanem dróg!

Utworzony przez Gość, 8 kwietnia 2009 r. o 07:30
Droga pomiędzy Bełżycami a Palikijami II jest jeszcze gorsza, mimo że tam jest asfalt Dziura na dziurze - momentami zwalniam do 20km/h albo i zatrzymuje sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo. prosze przyjechać i zobaczyć odcinek drogi powiatowej pomiędzy m. Osiny gm. Chodel a m. Cuple gm. Bełżyce. To dopiero jazda z trzymanką. Tak się składa, że odcinek ten należy do dwóch powiatów: opolskiego i lubelskiego. Tędy nie można przejechać. Starostowie tych powiatów to PSL-owcy. Tutaj jest tak od lat. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez zapraszam na drogę Palikije - Bełżyce przez Stasin ... MASAKRA !!!! a niby ZDP po nosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Zarząd Drógw Bełżycach ma cześć drogi Łuszczów - Kijany. Odcinek drogi w ich utrzymaniu KATASTROFA dziura dziurę pogania, a dalej w powicie łeczyńskim w miare dobrze. Ta sama droga a widać kto jak dba o nią. Zarządcy weźcie sie do roboty a nie bawcie się za nasze pieniądze i ślamazarnie działajcie. Panie dyrektorze proszę o lepszą organizację!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jakiś uczony redaktor to pisał, " utwardzona gruntówka" bła hah ha - to albo utwardzona albo gruntówka. Zdecyduj się Pan. Ja nie wiem o co Wam chodzi mieszkam przy drodze powiatowej i jest super. a marudom to nigdy nie dogodzi. " A co ty zrobiłeś dla kraju:" - tylko narzekać to Polacy umieją najlepiej - wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor zrobił zdjęcie drogi w tym samym dniu (już po remoncie drogi gruntowej). Śmieszne są podpisy pod zdjęciami!!! Pani na rowerze jechała około 30 m w 3 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO PANIE REDAKTORZE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki "jola" nie przyjżałem się ale faktycznie to jest to samo miejsce sfotografowane kilka sekund później. ŻENADA DLA REDAKCJI - CHCECIE LUDZIOM Z MÓZGU ZROBIC WODĘ, gnój wyrzucać a nie w gazecie pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleee jaaaaaaaaajaaaaa , wciskają kit i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaszła jakaś pomyłka z tym zdjęciem na dole. Faktyczne zdjęcie tej drogi przed wyrównaniem to zdjęcie numer 8 w galerii MISS DZIUR http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...Params=Itemnr=8 Sam robiłem to zdjęcie i po zamieszczeniu na stronie Dziennika drogowcy coś w końcu z tym zrobili. Teraz przynajmniej da się przejechać tą drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...