Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nie polecam sprzedawcy lampek choinkowych

Utworzony przez Gość, 23 grudnia 2011 r. o 12:44
Uzytkownik allegro jaro666_2006 - firma Net Ekspert Patrycja Kasperek Aukcje uzytkownika: aukcje na allegro towar otrzymałem zupełnie inny niż na aukcji, brak zwrotu pieniedzy za brakujący komplet. Tragedia. Tutaj inne negatywne komentarze: negatywy za zakupione przedmioty Strata czasu i pieniedzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uzytkownik allegro jaro666_2006 - firma Net Ekspert Patrycja Kasperek Aukcje uzytkownika: aukcje na allegro towar otrzymałem zupełnie inny niż na aukcji, brak zwrotu pieniedzy za brakujący komplet. Tragedia. Tutaj inne negatywne komentarze: negatywy za zakupione przedmioty Strata czasu i pieniedzy!
A ja wogóle nie polecam zakupów na Allegro. W sklepie zapłacisz złotówkę więcej, a często i kupisz taniej, ale obejrzysz towar i masz gwarancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja wogóle nie polecam zakupów na Allegro. W sklepie zapłacisz złotówkę więcej, a często i kupisz taniej, ale obejrzysz towar i masz gwarancję.
masz tacje, tylko niektorzy daja sie nabrac, a sprzedawcy na allegro czesto oszukuja. towar na zdjeciu inaczej wyglada niz w rzeczywistosci, w normalnym sklepie to by czlowiek poszedl i zje-bal sprzedawce. a jak kupisz na allegro to co? Nic, bo mozesz probowac dzwonic, a nikt nie odbiera. A allegro to aby im placic prowizje to wszystko ma w nosie, wiec jak koles ma duizo negatywnych komentarzy, za to ze wysyla cos innego niz sprzedaje na aukcjach, to allegro mu konta nie zamknie, bo maja na tym złoty interes. Dlatego olewac allegro i targowac sie w sklepach, to cena wyjdzie podobna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta firma? lampki na groupon.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Zwrócić pieniędzy za nie wysłane ludziom lampki czasu nie ma, a na wystawianie negatywnych komentarzy odwetowych np. "Tandetę to ma Pan zamiast mózgu. Udaje Pana, a cepami dowód podbity." to czas ma? Co za masakra, nie mam zamaiaru kupowac wiecej u tego uzytkownika allegro: jaro666_2006
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH I PRZESTRZEGAM PRZED TYM SPRZEDAWCĄ,TO OSZUST I CHAM WYSYŁAJĄ TOWAR NIE ZGODNY Z OPISEM I NIE PRZYJMUJĄ ZWROTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uzytkownik allegro jaro666_2006 - firma Net Ekspert Patrycja KasperekAukcje uzytkownika: aukcje na allegro towar otrzymałem zupełnie inny niż na aukcji, brak zwrotu pieniedzy za brakujący komplet. Tragedia.Tutaj inne negatywne komentarze: negatywy za zakupione przedmioty Strata czasu i pieniedzy!
Niestety, też miałam wątpliwą "przyjemność" skusić się na oferowane lampki, no i ponad 40 zł w plecy! Oprócz tego, że lampki wybranego koloru dotarły i to nawet w przyzwoitym terminie - wszystkie pozostałe parametry były niezgodne z opisem na Allegro. Lampki oczywiście przepaliły się po kilku dniach, bo nie nadawały sie do uzytku zewnętrznego, jak zapewniał sprzedawca w opisie. Oczywiście mogłam wysłać je do reklamacji na własny koszt, tak jak ci, którzy do dziś czekają na zwrot pieniędzy. SPRZEDAWCA NASTAWIONY NA ZYSK ZA WSZELKĄ CENĘ. Dziś już jaro666_2006 nic nie oferuje na swojej aukcji. Widocznie zdążył zebrać od naiwnych kupujących wystarczajacą kasę, żeby się zmyć na jakiś czas. Ale konto jego nadal istnieje, mimo kilkuset negatywnych ocen z ostatnich 2 miesięcy. Do obejrzenia na stronie: http://allegro.pl/show_user.php?uid=4897589&feedback_type=fb_recvd_neu&type=fb_all&p=2 Jedyny odzew to chamskie negatywy wpisywane tym, którzy ośmielili go skrytykować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...