Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Utworzony przez ja, 5 października 2010 r. o 07:22 Powrót do artykułu
czyja to wina to juz nie jest najwazniejsze. i tak jeden wie wiecej od drugiego, ktoś czyta te bzdury i juz nawet nie wiadomo czy to prawada. niech tylko z tego wyjda:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierowca z vw będzie miał p****bane na niedrzwicy... Czarek, Broży wracajcie do zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już tym zabójstwem to nie przesadzaj. moim zdaniem wina leży po obu stronach. kierowca samochodu byl pijany (2%)i nie wiedział co robi, a z drugiej strony Adrian i Czarek nie powinni jechać tak szybko.. a tak po trzecie ja słyszałam, że licznik zatrzymał się na 130km/h.. gdyby jechali nawet te 80km/h to z pewnością byłoby inaczej i nie byliby w takim stanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to źle słyszałeś bo licznik zatrzymał się na 60 mph ale mniejsza o to najważniejsze żeby wrócili do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi ich.Są młodzi i wgl.Chłopaki wracajcie do zdrowia! musi być dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa... na 60km.. na 60km to oni by mogli wyjść z tego z połamaną ręką albo nogą a nie krwiakami na mózgu.. Plotki plotkami, każdy ma inną wersję, ale w poniżej 100km/h to nie uwierzę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak dokładnie wiadomo co im jest?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Black napisał:
TE ~MrZenith~ wiesz co gadasz???!!!! zastanów się za nim palniesz kolejną głupotę!!!!!!! kierowca był pijany i to w 100% !!!! i nie nazywaj ich łebkami!! bo to normalni nastolatkowie!!! pewnie nawet nie wiesz co się dokładnie stało więc się nie wypowiadaj!!!! Trzeba było tam być i to zobaczyć!!!! a wina leży po stronie kierowcy vw który zwiał z miejsca wypadku!!!!!!! ale i niestety po stronie rodziców którzy ich puścili (
Ilu jeszcze młodych gówniarzy wykończy się na motorach, zanim zrozumiecie iż prędkość zabija??? Ilu z was będzie skomleć, że ktoś wam drogę zajechał, kiedy sami macie gdzieś ograniczenia, zakazy, nakazy, a liczy się tylko adrenalina i wiatr we włosach. Przyjdzie nowy sezon i znowu będzie to samo - bandy bezmyślnych gamoni igrających ze śmiercią przypomną o sobie, ku rozpaczy swoich bliskich!!! Jak co roku - niestety. Dobrze, że tych nie trzeba zbierać do kupy - w worki. Może coś pojęli. Oby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne co mam pewne to to, że Adrian ma nieoperacyjne krwiaki na mozgu. A z tego co słyszałam, to Czarek kręgosłup połamany w 3 miejscach, zmiażdżoną miednicę, krwiaki na mózgu. Ogółem z objgiem jest źle, ale nie wiem co dokładnie z Adrianem, z A. jest chyba gorzej niż z Czarkiem.. Szkoda chłopaków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grubo ponad 90 i to za szybko jak na taką droge i te koleiny i ja uważam ze niepowinni byli wsiaśc na ten motor zreszta jak wie na taki motor prawojazdy można miec dopiero po skończeniu21 roku zycia wiec troche im jeszcze brakuje a gdzie byli rodzice wiedząc ze jezdza takim motorem dlaczego bronicie tylko ich gdyby to kierowca ucierpiał to niebyło by tematu bronicie tylko motocylkistów a statystyki mówią że to oni powodują najwięcej wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ilu jeszcze młodych gówniarzy wykończy się na motorach, zanim zrozumiecie iż prędkość zabija??? Ilu z was będzie skomleć, że ktoś wam drogę zajechał, kiedy sami macie gdzieś ograniczenia, zakazy, nakazy, a liczy się tylko adrenalina i wiatr we włosach. Przyjdzie nowy sezon i znowu będzie to samo - bandy bezmyślnych gamoni igrających ze śmiercią przypomną o sobie, ku rozpaczy swoich bliskich!!! Jak co roku - niestety. Dobrze, że tych nie trzeba zbierać do kupy - w worki. Może coś pojęli. Oby!
patrz post wcześniej. Masz racje- prędkość nie jest bezpieczna ale dlatego że po.1 u nas nie ma bezpiecznych dróg( brak poboczy, nierówna nawierzchnia) ale i PO 2 BRAK KULTURY KIEROWCÓW wiesz, w niedziele wracałam z chłopakiem NA moto z toru, mamy juz swoje lata i jechalismy 60 km.h bo dojeżdząliśmy do świateł wiec dodatkowo na hamowaniu,i co??? raz ma męczenników majdanka , drugi raz na diamentowej uciekaliśmy bo deb***e w puszkach przed zmiana pasa w ogóle nie patrzyli czy ktoś jedzie z boku, na pasie na który zamierzali wjechać Młodym życzę szybkiego powrotu do zdrowia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,szkoda.Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.. musi być. oni są jeszcze młodzi tyle przed nimi.. i to wszystko przez te cholerne motocykle!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
patrz post wcześniej. Masz racje- prędkość nie jest bezpieczna ale dlatego że po.1 u nas nie ma bezpiecznych dróg( brak poboczy, nierówna nawierzchnia) ale i PO 2 BRAK KULTURY KIEROWCÓW wiesz, w niedziele wracałam z chłopakiem NA moto z toru, mamy juz swoje lata i jechalismy 60 km.h bo dojeżdząliśmy do świateł wiec dodatkowo na hamowaniu,i co??? raz ma męczenników majdanka , drugi raz na diamentowej uciekaliśmy bo deb***e w puszkach przed zmiana pasa w ogóle nie patrzyli czy ktoś jedzie z boku, na pasie na który zamierzali wjechać Młodym życzę szybkiego powrotu do zdrowia !
a mi ostatnio na swiatlach deb*** na moto wpakowal sie przed sama maske i to jest ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sa jakies zdjecia film?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki wracajcie do zdrowia !!!! A co do kierowcy to brak słów zniszczył im całe życie ;/ Powinien za to siedziec !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
a sa jakies zdjecia film?
http://www.youtube.com/watch?v=Kiegs4oXrWo http://www.youtube.com/watch?v=41I4-CNFPTU&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no na filmiku nie widać żeby ten golf byl bardzo rozpierdzielony.. ale i tak obstawiam na swoim iżsypali zdrowo.. a co z tymi motorowcami? beda żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quetorf napisał:
Co Lasuś przypier***ił za bardzo w któryś ze swoich motorków? który rozjebał CeBre? czy Suzuke? ku*** szkoda ich ale to przez głupote ich i ich starych. sam bylem po wypadku tylko że samochodowym przezylem jedyny ze 3 i wiem cos o tym takze nie mówić co ja wiem o zyciu itp!! i że nie mam szacunku. wiem jak to jest przy prawie 200 w coś przyjebać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quetorf napisał:
Co Lasuś przypier***ił za bardzo w któryś ze swoich motorków? który rozjebał CeBre? czy Suzuke? ku*** szkoda ich ale to przez głupote ich i ich starych. sam bylem po wypadku tylko że samochodowym przezylem jedyny ze 3 i wiem cos o tym takze nie mówić co ja wiem o zyciu itp!! i że nie mam szacunku. wiem jak to jest przy prawie 200 w coś przyjebać.
Człowieku jeżeli mozna cie człowiekiem nazywać, co ty możesz wiedzieć. Mój brat walczy o życie a ty tu swoje filozofie wypisujesz. Zajmij sie swoja rodziną.Ty przeżyłeś wypadek bo moze tylko paluszek złamałeś a Caruś z Adrianem walczą o życie. Zamiast wypisywac swoje " opinie" pomodliłbyś się bo teraz tylko Bóg może pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o przekazanie rodzinie tych chłopaków, że należy im się odszkodowanie. Tel. 781 961 359, E-mail: m.gwarda@codex.org.pl, GG: 6220417 CODEX.ORG.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...