Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A tam można jechać do Lublina od Piask 120km/h więc ustawić na tempomacie te 130 i spokojnie się dojedzie, nie zatrzymają i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do eksperta, czy naprawde milicja musi mieć takie auta? bo wydaje mi sie ze chociażby u nas to i tak nie ma nawet gdziem sie rozpędzić, a cała ta kasa mogłaby pojśc ..na dom dziecka? odśnieżanie w zimie, miejsca noclegowe dla bezdomnych itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie sie tym badziewiem zachwycac , róznią się one tak naprawde tylko bryłą bo silniki i reszta to prawie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do eksperta, czy naprawde milicja musi mieć takie auta? bo wydaje mi sie ze chociażby u nas to i tak nie ma nawet gdziem sie rozpędzić, a cała ta kasa mogłaby pojśc ..na dom dziecka? odśnieżanie w zimie, miejsca noclegowe dla bezdomnych itp.
Nie może tak być,PAŁY muszą wygodnie,ciepło i z klmą dupsko swoje wozić,a dzieci w żłobkach,przedszkolach,szkołach nie dojadają,tusk musi odejść,to jest bardzo zła polityka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do eksperta, czy naprawde milicja musi mieć takie auta? bo wydaje mi sie ze chociażby u nas to i tak nie ma nawet gdziem sie rozpędzić, a cała ta kasa mogłaby pojśc ..na dom dziecka? odśnieżanie w zimie, miejsca noclegowe dla bezdomnych itp.
a jakimi mają jeździć ? fiatem 125p ? :D to chyba normalne, że kupują nowe w miejsce starych gratów ;) uwierz, że jest sie gdzie rozpędzić bo tego typu samochody drogówka wykorzystuje na trasach szybkiego ruchu , a nie do jazdy po mieście ;) a tak dla sprostowania kasa na domy dziecka czy odśnieżanie idzie z innego resortu więc to czy kupią taniej czy drożej niczego nie zmieni ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma gdzie się rozpędzić haha chyba u Ciebie na polnej drodze. Tyle nowych dróg jest pobudowanych że jest gdzie przepisy łamać (chyba że nie masz czym)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakimi mają jeździć ? fiatem 125p ? :D to chyba normalne, że kupują nowe w miejsce starych gratów ;) uwierz, że jest sie gdzie rozpędzić bo tego typu samochody drogówka wykorzystuje na trasach szybkiego ruchu , a nie do jazdy po mieście ;) a tak dla sprostowania kasa na domy dziecka czy odśnieżanie idzie z innego resortu więc to czy kupią taniej czy drożej niczego nie zmieni ;)
A Lanosem z salonu to co ??  czyraków na du.upie by dostali?? Wtedy za jednego takiego opla mieli by ze cztery lanosy i mogli by stać na KAŻDYM !!!! skrzyżowaniu w Polsce bo by ich było na tyle,a jakie oddziaływanie wtedy prewencyjne na wszystkich kierowców !!! tak i tylko wtedy osiągnęło by się pożądany skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Lanosem z salonu to co ??  czyraków na du.upie by dostali?? Wtedy za jednego takiego opla mieli by ze cztery lanosy i mogli by stać na KAŻDYM !!!! skrzyżowaniu w Polsce bo by ich było na tyle,a jakie oddziaływanie wtedy prewencyjne na wszystkich kierowców !!! tak i tylko wtedy osiągnęło by się pożądany skutek.
No tak najwazniejsze zeby kupowali badziwie ...oj polaczkowatość z ciebie wylazła...jak ja nie mam to niech inni też jeżdżą byle czym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najwazniejsze zeby kupowali badziwie ...oj polaczkowatość z ciebie wylazła...jak ja nie mam to niech inni też jeżdżą byle czym...
Piszesz CYCKU takie bzdety aż głowa boli,to jest tak jak te taborety co kupili sobie gnoje do MSZ za 30,000 sztuka,tak samo z tymi oplami,jest kryzys,komuchy wciąż o tym trąbią,zajebista dziura u DYZMY naszych finansów krajowych,to i tu by Lanosy wystarczyły,a sQrwysynom brakuje na gorący posiłek dla dzieci w szkole !!!!!!!!!! Kaszubski żyd i DYZMA finansów polskich razem z tym całym czerwonym bydłem muszą odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszyna tylko do rąbania kasy dla operatorów tego sprzętu.  "Państwo " może się tylko oblizać,będą mandaty jak sierżant najpierw dom sobie postawi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakimi mają jeździć ? fiatem 125p ? :D to chyba normalne, że kupują nowe w miejsce starych gratów ;) uwierz, że jest sie gdzie rozpędzić bo tego typu samochody drogówka wykorzystuje na trasach szybkiego ruchu , a nie do jazdy po mieście ;) a tak dla sprostowania kasa na domy dziecka czy odśnieżanie idzie z innego resortu więc to czy kupią taniej czy drożej niczego nie zmieni ;)
To są wozy za szybkie,a im brak odpowiedniego przeszkolenia na takich wozach,już lepiej jak by to był Polonez,matki nie były by wdowami a dzieci sierotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to sa w insigni silniki 240 konne? chyba ze dla milicji specjalnie zrobili chipa. Redaktorki najpierw sie dowiedzcie, a pozniej podniecajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to sa w insigni silniki 240 konne? chyba ze dla milicji specjalnie zrobili chipa. Redaktorki najpierw sie dowiedzcie, a pozniej podniecajcie.
Wystarczy im ciśnienie w ogumieniu podnieść i już mają te 240 koni,bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najwazniejsze zeby kupowali badziwie ...oj polaczkowatość z ciebie wylazła...jak ja nie mam to niech inni też jeżdżą byle czym...
No niestety JASIU jest kryzys,komuchy całą kasę przep.ierdolili i teraz my wszyscy musimy zaciskać pasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zarabiania pieniędzy na luksusy platformianych kmiotków mają służyć fotoradary, a insigniami tłuste wieprze będą sobie wieprzmaki zwozić na komisariat czyli powinny być kombi a nie sedany. KASA POWINNA BYĆ PRZEZNACZONA NA WCZESNĄ EDUKACJĘ W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH Z ZASAD RUCHU DROGOWEGO I PIERWSZEJ POMOCY A NIE NA ZABAWKI DLA PS.......W!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zarabiania pieniędzy na luksusy platformianych kmiotków mają służyć fotoradary, a insigniami tłuste wieprze będą sobie wieprzmaki zwozić na komisariat czyli powinny być kombi a nie sedany. KASA POWINNA BYĆ PRZEZNACZONA NA WCZESNĄ EDUKACJĘ W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH Z ZASAD RUCHU DROGOWEGO I PIERWSZEJ POMOCY A NIE NA ZABAWKI DLA PS.......W!
Dobrze ZIOMAL piszesz,dlatego ten żyd kaszubski razem z całym tym czerwonym łajnem musi odejść. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ałto pierfsza klasa, ja właśnie przyprowadził ałdi kłatro a sześć i opel insigńa napewno z ńim nie wygra. Ućekneł nim wsiondoł do samohodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zarabiania pieniędzy na luksusy platformianych kmiotków mają służyć fotoradary, a insigniami tłuste wieprze będą sobie wieprzmaki zwozić na komisariat czyli powinny być kombi a nie sedany. KASA POWINNA BYĆ PRZEZNACZONA NA WCZESNĄ EDUKACJĘ W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH Z ZASAD RUCHU DROGOWEGO I PIERWSZEJ POMOCY A NIE NA ZABAWKI DLA PS.......W!
Ale cię wiejski filozofie złość skręciła. Piana na mordzie, że wścieklizną już zalatuje. Typowa lubelska mentalność niewykształconego jełopa co sam nie wie o co mu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cię wiejski filozofie złość skręciła. Piana na mordzie, że wścieklizną już zalatuje. Typowa lubelska mentalność niewykształconego jełopa co sam nie wie o co mu chodzi.
Ale ty też BUCU na zbyt rozgarniętego nie wyglądasz i to jest bardzo przykre .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty też BUCU na zbyt rozgarniętego nie wyglądasz i to jest bardzo przykre .
Ty bolo do obrządku bo bydło czeka może ono zechce Cię wysłuchać.....typowy polaczek, pies ogrodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...