Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe plecaki na nowy rok szkolny

Utworzony przez Andy, 31 sierpnia 2010 o 11:49 Powrót do artykułu
Za 10 plecaków chce się dupek wypromować. Są tacy którzy przekazali potrzebującym setki i zrobili to bo sumienie im tak kazało. Dziwię się, że Dziennik publikuje informacje o takich cynikach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
10 plecaków po 20 zł (kupiłam sobie taki w niedzielę na rowerowe wycieczki )= 200 zł Wstyd!! Tak duża sieć sklepów powinna podatować 200 szt. A do tego plecak nie nadaje się do noszenia podręczników
0
Rozumiem, że koszt reklamy na głównej stronie wydania internetowego Dziennika Wschodniego to max 250 zł ??? Żenada, szmaciarze.
0
to nie o to chodzi drodzy forumowicze, zauważcie, ze jesli w DW jest mowa o Domu Dziecka i o darach na Dom Dziecka to jest to zawsze Dom Dziecka w Kijanach, a przecież Domów Dziecka jest jak mrówków więc kto i dlaczego uważa i publikuje dane tylko o jednym z nich ??
0
Ten "menager" nigdy nie grzeszył hojnością, coś o tym wiem !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: