Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy plac zabaw w Elizówce już otwarty

Utworzony przez mama, 25 września 2011 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Dokładnie w którym miejscu jest ten plac zabaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac zabaw jest w Elizówce naprzeciwko sklepu spożywczego przy skrzyżowaniu.Na końcowym 4 dawniej 24,koło Baru pod świerkami trzeba skręcić na wieś...łatwo trafić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że plac zabaw jest na przeciwko sklepu spożywczego w którym sprzedaje się alkohol. ciekawa jestem co no to Pan Drozd -przewodniczący komisji alkoholowe oraz wójt Urbaś,. dlaczego pozwalają łamać prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się, że plac zabaw jest. A to co jest sprzedawane w sklepie to sprawa właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następni władni żle wybrali miejsce na plac zabaw.... Przyjedżcie do Michowa i zobaczcie gdzie tam zrobili plac zabaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol w sklepie mi nie przeszkadza choć nie pije,oby tylko było dopilnowane by nie spożywano go w obrębie sklepu.Wtedy wszystko będzie w porządku.Wilk syty i owca cała.Lokalizacji placu zabaw czasami wybrać sobie nie można,robi się go gdy jest taka potrzeba i gdy jest gdzie go zrobić.Na Elizówce nie ma lepszego miejsca niż to obecne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Jak to możliwe, że plac zabaw jest na przeciwko sklepu spożywczego w którym sprzedaje się alkohol. ciekawa jestem co no to Pan Drozd -przewodniczący komisji alkoholowe oraz wójt Urbaś,. dlaczego pozwalają łamać prawo?
ciekawa to jest twoja menopauza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego gmina nie zrobi placu zabaw w samych Niemcach? Przedszkolny plac zabaw to jakaś porażka (piaskownica i ślizgawka i wszystko) Czy dlatego, że wójt jes spoza Niemiec to taktuje je po macoszemu? Mam nieodparte wrażenie, że Niemce "dziadzieją" - nie ma centrum gminy w tym sensie, że nie jest zagospodarowane. Taki plac zabaw mogłby właśnie sprawić, że ludzie przychodziliby z dziećmi w to miejsce. W innych miejscowościach gminnych lepiej to wygląda (chociażby przywołany wcześniej Michów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kowalski,widać w Niemcach nie ma osoby która by się postarała o taki plac zabaw i nie ma tak zżytej społeczności jak na Elizówce.Samo nic się nie robi a o pieniądze unijne trzeba się nieźle pochodzić.Tak że zamiast biadolić weź się Pan sam i do dzieła...albo zmieńcie sobie rządzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mnie żle zrozumiał ...lokalizacja placu zabaw w Michowie to porażka!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Jak to możliwe, że plac zabaw jest na przeciwko sklepu spożywczego w którym sprzedaje się alkohol. ciekawa jestem co no to Pan Drozd -przewodniczący komisji alkoholowe oraz wójt Urbaś,. dlaczego pozwalają łamać prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego wszystko w Niemcach? W Elizówce powstaje właśnie osiedle, domy rosną jak grzyby po deszczu - dlaczeo więc Elizówka mialaby być ciągle zaniedbana? Zanim "nastał" nowy wójt Pani sołtys nie mogla się doprosić odrobiny kamienia na drogę gminną. 5 lat czekalismy brnąc w kałużach i wreszcie się udalo. Plac zabaw to potrzebna inwestycja, na pewno uatrakcyjni okolicę, a i dzieciaki nie będą sterczeć po kraweżnikach! Jeszcze przedszkole by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Alkohol w sklepie mi nie przeszkadza choć nie pije,oby tylko było dopilnowane by nie spożywano go w obrębie sklepu.Wtedy wszystko będzie w porządku.Wilk syty i owca cała.Lokalizacji placu zabaw czasami wybrać sobie nie można,robi się go gdy jest taka potrzeba i gdy jest gdzie go zrobić.Na Elizówce nie ma lepszego miejsca niż to obecne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierze by mieszkańcy nie spożywali alkoholu w obrębie sklepu bo od kad pamiętam od zawsze przed sklepem spożywali alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka napisał:
Panie Kowalski,widać w Niemcach nie ma osoby która by się postarała o taki plac zabaw i nie ma tak zżytej społeczności jak na Elizówce.Samo nic się nie robi a o pieniądze unijne trzeba się nieźle pochodzić.Tak że zamiast biadolić weź się Pan sam i do dzieła...albo zmieńcie sobie rządzących.
A niby jak ma się wziąć do dzieła? Gmina ma za zadanie budować infrastrukturę w tym place zabaw. Dostaje na to pieniądze z moich podatków. Mam sam wybudować se plac zabaw na własnym terenie i zaprosić cały PSL z wójtem na czele żeby przjechał przeciąć wstęgę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
A niby jak ma się wziąć do dzieła? Gmina ma za zadanie budować infrastrukturę w tym place zabaw. Dostaje na to pieniądze z moich podatków. Mam sam wybudować se plac zabaw na własnym terenie i zaprosić cały PSL z wójtem na czele żeby przjechał przeciąć wstęgę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inwestycja w ten plac zabaw, ale moim zdaniem w tym momencie gmina nic nie robi tylko bawią się , Dobrze ze zostały jeszcze 3lata i niech wypier***a cham w pole buraki zbierać. Pawlak zdrajca narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...