Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Salon Meblowy!

Utworzony przez bartosz, 27 lipca 2010 o 13:46
nowa konkurencja dla płytowych mebli vox
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na pewno coś kupię
0
Orientalne.Jak ktoś fajnie nazwał kolejną hinszczyznę.
0
Chińskie pisze się przez "ch", a orientalne oznacza azjatyckie. Te akurat meble, są wyprodukowane w Indiach - czytaj uważnie tekst.
0
Meble rzeczywiście są przepiękne! Przemiła obsługa, Pani dekoratorka pomogła mi dobrać do mebli dekorację. Zrobiłam tam zakupy i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają sie nad zmiana mebli.
0
rzeczywiście, bardzo ładne meble:) gorąco polecam!
0
Ja tez polecam, kupiłam u nich przepiękny, duży stół za niecałe 1500zł. Odbiór od razu, dowóz gratis,i rabacik dali..Wcześniej takie meble kupowałam w Warszawie, cieszę sie ze jest cos takiego w Lublinie.
0
Czy mozemy prosic jeszcze jeden wpis autoreklamy? A mozna bylo to zrobic bardziej subtelnie...
0
kupiłam w TYM sklepie dodatki do salonu- bardzo ładne, gustowne i oryginalne polecam
0
małgośka napisał:
Ja tez polecam, kupiłam u nich przepiękny, duży stół za niecałe 1500zł. Odbiór od razu, dowóz gratis,i rabacik dali..Wcześniej takie meble kupowałam w Warszawie, cieszę sie ze jest cos takiego w Lublinie.
0
Obejrzałam wszystko w miarę dokładnie ... i nic mi nie wpadło w oko.
0
hehe... najpierw był wpis autoreklamy, a czyżby teraz to był wpis konkurencji?? Sam pójdę by zobaczyć i się przekonać...
0
A ja tam byłam i bardzo mi się podobają szczególnie te rzeźbione mebelki.
0
Nic specjalnego...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: