Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Salon Meblowy!

Utworzony przez bartosz, 27 lipca 2010 r. o 13:46
nowa konkurencja dla płytowych mebli vox
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno coś kupię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientalne.Jak ktoś fajnie nazwał kolejną hinszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińskie pisze się przez "ch", a orientalne oznacza azjatyckie. Te akurat meble, są wyprodukowane w Indiach - czytaj uważnie tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble rzeczywiście są przepiękne! Przemiła obsługa, Pani dekoratorka pomogła mi dobrać do mebli dekorację. Zrobiłam tam zakupy i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają sie nad zmiana mebli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście, bardzo ładne meble:) gorąco polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez polecam, kupiłam u nich przepiękny, duży stół za niecałe 1500zł. Odbiór od razu, dowóz gratis,i rabacik dali..Wcześniej takie meble kupowałam w Warszawie, cieszę sie ze jest cos takiego w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mozemy prosic jeszcze jeden wpis autoreklamy? A mozna bylo to zrobic bardziej subtelnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam w TYM sklepie dodatki do salonu- bardzo ładne, gustowne i oryginalne polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgośka napisał:
Ja tez polecam, kupiłam u nich przepiękny, duży stół za niecałe 1500zł. Odbiór od razu, dowóz gratis,i rabacik dali..Wcześniej takie meble kupowałam w Warszawie, cieszę sie ze jest cos takiego w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałam wszystko w miarę dokładnie ... i nic mi nie wpadło w oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe... najpierw był wpis autoreklamy, a czyżby teraz to był wpis konkurencji?? Sam pójdę by zobaczyć i się przekonać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam byłam i bardzo mi się podobają szczególnie te rzeźbione mebelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic specjalnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...