Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obóz sportowy z neonazistą odwołany

Utworzony przez db, 29 lipca 2011 r. o 19:36 Powrót do artykułu
a skąd oni wytrzasneli taką nazwę tego obozu czy brakuje zamiennika w polskiej pisowni całe szczęście , że został odwołany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, odwołali... ale komu na złość ? Po co ? Wystarczyło temu czemuś na zdjęciu podziękować i podać to do wiadomości publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawastronaaa napisał:
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałeś się Maciek paru hałaśliwym żydom zmanipulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co maja poglady z jego umiejetnosciami, nam polakom tez nie brakuje takich ludzi, jednak powinien poprowadzic ten oboz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu pan Maciej Kaznowski dał się zmanipulować paru wyszczekanym żydkom z "Gazety Żydorczej". Świadczy to o tym, że mino swoich umiejętności podkula ogon, kiedy byle żyd tupnie i zaszczeka. Szacunek dla Niko Puhakki, który ma odwagę mieć poglądy jakże słuszne, choć tępione przez międzynarodowe żydostwo i jego sługusów w poszczególnych krajach opanowanych przez zasraną polityczną poprawność. Wstyd, panie Macieju. Panowie - wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
Biedny, politycznie poprawny prześmiewca... idź sobie dziecko do WC, weź ze sobą brzytwę, zrób sobie co trzeba i bądź sobie tym żydem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale, wtrąca się w nie swoje sprawy. Powinni odpowiedzieć za to, według praw ich własnej ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...