Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O widzę że red P. się zreflektował bo wczorajszy tytuł Obwodnica gotowa i nagranie z pracujący drogowców to była porażka poza tym jak gotowa jak zwykły kierowca przejechać nią nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jest subtelna różnica między "gotowa" a "oddana do ruchu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adepci sztuki filmowej z opli vectra, będą mieli nowe miejsce do ćwiczenia umiejętności z zakresu sztuki filmowej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślicznie. Mam nadzieję, że będzie funkcjonowała tak dobrze jak wygląda. Ale zapraszam Pana Dyrektora Lub O/GDDKiA na odcinek w kierunku Annówka-Radzyń Podlaski. Trzeba się zatrzymać na chwilę i policzyć ciężarówki jeżdżące już w "5cio pakach", całe konwoje. Kiedy wreszcie ruszy budowa tych śmiesznych a jednocześnie jakże potrzebnych 20km?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, wreszcie tego następce Andersena zobaczyłem - pan Nalewajko - bajkopisarz pierwszej kategorii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie ta obwodnica to jedna wielka lipa i sprawa idealnie nadająca się dla CBA !!! Kock i korki )))) !!! ??? TO CHYBA JAKIŚ ZART - ten kto to wymyślił zasługuje na nobla w literaturze s-f. Marnotrawstwo pieniędzy na skale dotąd nie spotykaną !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak kołki z okolicznych wiosek w swoich audi, VV i BMW (wszystkie prawie nówki) będą drzeć gumy. Będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vip napisał:
a dla mnie ta obwodnica to jedna wielka lipa i sprawa idealnie nadająca się dla CBA !!! Kock i korki )))) !!! ??? TO CHYBA JAKIŚ ZART - ten kto to wymyślił zasługuje na nobla w literaturze s-f. Marnotrawstwo pieniędzy na skale dotąd nie spotykaną !!! .
A ty się nadajesz do specjalisty. Kock jest całkowicie niedostosowany do ruchu tranzytowego. Korków nie ma, ale jest tam szalenie niebezpiecznie. Szczególnie wjazd od strony Lubartowa jest krytyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zx napisał:
A ty się nadajesz do specjalisty. Kock jest całkowicie niedostosowany do ruchu tranzytowego. Korków nie ma, ale jest tam szalenie niebezpiecznie. Szczególnie wjazd od strony Lubartowa jest krytyczny.
Jak ktoś nie umie jeździć to wszystko jest dla niego krytyczne. Korków ani w Kocku ani w Woli Skromowskiej nigdy nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierutna bzdura - jakie w korkach, jakie kilkanaście minut? Albo nie o tym kocku piszecie, albo piszecie głupoty!!! Tu nigdy nie było korka, no chyba że jakiś wypadek. Korki to są ale na obu końcach budowanej obwodnicy, a to już sprawka nieudolnej organizacji ze strony firmy budującej! Fakt, wypada się cieszyć że te korki znikną jak oddadzą obwodnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Kocka mogła poczekać,to nie była pilna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...