Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdzieś mi przepadł jeden dzień, jeśli dzisiaj w Piątek otwierają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To tylko rok opóźnienia... Dobrze że nie 10 lat jak za komuny...
0
Nie rozumiem jak można pisać: „W piątek otworzą odcinek z Kurowa do Piask” skoro od jakiegoś już czasu można przejechać z Piask do węzła za Elizówką. Dlaczego Pan( Autor:  dudi, jsz) nie stara się być precyzyjny w swojej pracy, czy tak trudno teraz o rzetelność dziennikarską?
0
Krzysztof analizując twój komentarz do artykułu precyzja polega na idealnym strzale w d..ę z odl.200m grotem strzały ale tak czy inaczej będzie leciała po krzywiźnie.
0
Nowa pani dyrektor spija śmietankę po swoich poprzednikach!!!!!!!!!!!!!
0
To tylko rok opóźnienia... Dobrze że nie 10 lat jak za komuny...
Albo tak jak za PIS-u czyli wcale i najlepiej z buta jak na pielgrzymce.
0
Czy dzisiaj uczą czytać by jednocześnie zrozumieć to cztane. W notatce napisano przecież że otwiera się ostatni odcinek bydowanej trasy tak by tworzyła całość połączenia od Piask przez Lublin do Kurowa.Tym ostatnim odcinkiem to umożliwiającym jest właśnie pólnoco-zachodnia część obwodnicy.Czy teraz już jasne?
0
jechałem ostatnio odcinkiem s17 z węzła rudnik do Piask, miodzio:)
0
Kto pierwszy? Niech pisze...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: