Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddłużanie antywindykacja

Utworzony przez ~katarzyna.mlez~, 23 marca 2010 r. o 16:57
No i całe szczęście. Umówiłem się już na spotkanie z radcą, termin nie zbyt szybki, widać mają robotę. A to chyba znaczy, że są ok. Skoro tyle ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zainteresowanych powiem tyle, że spotkanie przebiegło spoko, radca wszystko mi wyoślił, zaproponował co można zrobić więc w zasadzie sam miałem drogę wyboru. Teraz działają...i o dziwo dość szybko, chyba szybciej niż umówienie terminu, bo pierwsza umowa a w zasadzie ugoda już zawarta :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a jak ceny? Cennik na ich stronie jest taki jak w rzeczywistości, czy może zawyżają ceny jak większość firm? Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich pomocy, ale trochę się jeszcze waham. Nie chce, żeby ktoś mnie oskubał... Już prawie nie ma z czego :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny są takie jak mówią. Nic nie ściemniają, nie ma żadnych ukrytych opłat, czy drobnych druczków... To nie firmy udzielające kredytów już zadłużonym, czyli bez poręczycieli, bez niczego i w ogóle niby świetnie, tu nie musicie się obawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super. Czytałem na innych forach, ludzie też nie narzekają na ściemy. Jak mówią tak jest, czy to z cenami, czy z działaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No super, tylko ludzie się żalą, że analiza to guzik, a płatna. Dla mnie to niezrozumiałe. Przecież każdy idąc tam pyta co jest w cenie, co to daje. Mówię o ludziach świadomych swoich decyzji, liczących się z własnymi pieniędzmi, szczególnie w dołku finansowy. Tak na logikę i się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niby analiza to nic i nie daje żadnych efektów, ale dzięki niej klient może zdecydować co robi dalej i w jaki sposób chce ratować swoje finanse. Ja nie uważam tego za stratę pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Niby z jakiej racjimaja robic cos za darmo. Fundacja ani akcja charytatywna to nie jest. Oni tylko robia swoje, wiec dostaja za to kase. JAsne, szkoda, ze niektore rzeczy nei sa za darmo ale szczerze wole zaplacic nawet czasami wiecej, ale wiedziec, ze wszystko jest na pismie i bedzie zrobione solidnie i do konca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam w gronie zadłużonych :/ Spokojnie, na cuda już na samym początku nie licz, bo pierwsze formalności z bankami trochę trwają, szczególnie ze SKOKiem, ale zwykle rusza później dość szybko. NA pierwszym spotkaniu się wszystkiego dowiesz. Wypytaj dokładnie o wszystkie szczegóły. Ja pytałam dosłownie o każdą pierdołę i choć z odrobiną zniecierpliwienia, ale doradca tłumaczył... Teraz przynajmniej "pi razy drzwi" wiem co się dzieje. A odpukać dzieje się na moją korzyść. Pozdrawiam, Ola
Witam:)) Można to zrobić samemu za darmo bez tracenia kolejnych pieniędzy. Skorzystajcie z forum Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych. Warto,wielu już załatwiło swoje problemy z długami.
Ostatnio edytowany 30 lipca 2013 r. o 13:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam:)) Można to zrobić samemu za darmo bez tracenia kolejnych pieniędzy. Skorzystajcie z forum Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych. Warto, wielu już załatwiło swoje problemy z długami. www.sklepowicz.pl
Oczywiście, że można załatwić samemu, ale trzeba mieć głowę na karku i trochę wiedzy. A kiedy sytuacja jest ciężka i konieczna jest szybka reakcja nie ma szans, żeby Stowarzyszenie zadziałało szybciej. Poza tym to raczej tam gdzie zapłacisz, podpiszesz umowę masz czarno na białym co robią i co osiągną. A tak to raczej taka niewiadoma trochę i wymagać nie można, ani poganiać tym bardziej, bo w końcu stowarzyszenie i za darmo... Mnie to nie przekonuje...
Ostatnio edytowany 30 lipca 2013 r. o 13:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich ja dzisiaj kontaktowłam sie z KMPA wypytałam ich na prawo i lewo, mówiąc im wprost ze maja rowniez negatywne, opinie pani była mila i spokojna szczegółowo i chetnie odpowiedziala na wszystkie moje czasem glupie pytania, ale dzieki temu ja sie upewnilam ze to wlasnie z usług tej firmy chce skorzystac, mam jedno zobowiazanie na etapie- kredyt wypowiedziany w SKOK i w moim przypadku można tylko starac sie o ugode ale obnizenie rat to trudniesza sprawa w tym przyp. to samo z umorzeniem odsetek, no coz jest to dopiero I etap współpracy i jeszcze niewiele mogę powiedziec ale wrazenie raczej na plus. Wszyscy któży pisza ze placi sie takim firmom za frajer imponuja mi, bo u mnie nie ma problemu z analfabetyzmem urzedowym tylko wymio...ać mi sie chce kiedy o tym mysle osłabia mnie to i jest to niewygodne nie chce sie tym zajmowac i chetnie oddam to w czyjes rece za drobna opłata- w moim przypadku to 400 zł ale mozna to rozłożyć na 3 raty i wlasnie zie zastanawiam czy tak nie zrobic... natomiast jesli ktos ma sile aby zawalczyc samemu to super, mysle ze wtedy nie warto płacić chociaz babka powiedzial mi ze w niektorych bankach maja przetarte scierzki i wiedza do kogo udeazyc, brzmi obiecująco... pozdarwiam i łącze sie ze wszystkimi w nadziei!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelajna napisał:
Witam wszystkich ja dzisiaj kontaktowłam sie z KMPA wypytałam ich na prawo i lewo, mówiąc im wprost ze maja rowniez negatywne, opinie pani była mila i spokojna szczegółowo i chetnie odpowiedziala na wszystkie moje czasem glupie pytania, ale dzieki temu ja sie upewnilam ze to wlasnie z usług tej firmy chce skorzystac, mam jedno zobowiazanie na etapie- kredyt wypowiedziany w SKOK i w moim przypadku można tylko starac sie o ugode ale obnizenie rat to trudniesza sprawa w tym przyp. to samo z umorzeniem odsetek, no coz jest to dopiero I etap współpracy i jeszcze niewiele mogę powiedziec ale wrazenie raczej na plus. Wszyscy któży pisza ze placi sie takim firmom za frajer imponuja mi, bo u mnie nie ma problemu z analfabetyzmem urzedowym tylko wymio...ać mi sie chce kiedy o tym mysle osłabia mnie to i jest to niewygodne nie chce sie tym zajmowac i chetnie oddam to w czyjes rece za drobna opłata- w moim przypadku to 400 zł ale mozna to rozłożyć na 3 raty i wlasnie zie zastanawiam czy tak nie zrobic... natomiast jesli ktos ma sile aby zawalczyc samemu to super, mysle ze wtedy nie warto płacić chociaz babka powiedzial mi ze w niektorych bankach maja przetarte scierzki i wiedza do kogo udeazyc, brzmi obiecująco... pozdarwiam i łącze sie ze wszystkimi w nadziei!!!
to powiem ci ,że sa drodzy i ztego co wcześniej słyszałam mało skuteczni w rzeczywistoąci , ja polecam pomorską firme skrót POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe , moja ciotka korzystała i widzac jej usmiech na twarzy w końcu! to myśle ,że warto sie zainteresować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam zapytanie czy ktoś korzystał z POCO Gdańsk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Witam. Mam zapytanie czy ktoś korzystał z POCO Gdańsk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuję z nimi umowę właśnie,mam nadzieję ,że będzie ok.Ja się na tym nie znam , boje się rozmów z bankami i komornikiem ,tam już oni prowadzą wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Aniu mam zapytanie i jak podpisałaś umowę? Wszystko jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Witam. Aniu mam zapytanie i jak podpisałaś umowę? Wszystko jest OK
Witam, tak podpisałam umowe jak narazie jestem zadowolona , a na co tu czekać trzeba coś robić, mam fatalna sytuacje .a Ty Joanna tez z nimi?, chcesz podpisać ,będziemy się wymieniać opiniami chyba , pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Aniu ja bardzo chętnie dowiem się czegoś o tej firmie, ja się zastanawiam jeszcze ale widzę że nie ma na co czekać? Mój e-mail joanna050180@wp.pl. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Hej. Aniu ja bardzo chętnie dowiem się czegoś o tej firmie, ja się zastanawiam jeszcze ale widzę że nie ma na co czekać? Mój e-mail joanna050180@wp.pl. Pozdrawiam
No witam, po urlopie i jak tam dalej czekasz ?Ja wróciłam spokojniejsza mam z nimi kontakt jak na razie bez zarzutu ,udzielają mi porad bo zakręcona jestem i nie wszystko rozumiem muszą mi przełożyć na prostszy język, oby tak dalej:)to może wyjdę z tego bagna , pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No witam. Ja podpisałam umowę i też czekam miałam wielkie obawy ale jakoś to idzie. Pozdrawiam i czekam na dobre wieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...