Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam lodówkę elektroluksa 3 lata, większość moich znajomych ma sprzęt Electrolux i zero problemów jak się niedba o sprzęt to tak jest i nie mówcie mi ze tak nie jest moja lodóweczka 3 lata i jak nowa wygląda a co do rdzewienia no to pewnie wyszła jakaś wadliwa partia kilkanaście sztuk ale ja bym firmy nie przekreślał bo nie zamienił bym na inna
A moja lodówka Electrolux zardzewiała po 2 latach, a wewnętrzne plastiki chłodziarki popękały. Wymieniono mi ją na nową która od początku nie mroziła. Serwis naprawił nieszczelność przy filtrze. Po trzech miesiącach znów przestała działać. Tym razem serwis wykrył następną nieszczelność i postanowił wnioskować do Electroluxu o wymianę. Teraz czekam na jaśnie panią zawiadującą działem reklamacji. Na szczęście w domu mam jeszcze jedną lodówkę która ma 30 lat produkcji radzieckiej. Na szczęście nie chciało mi się jej wyrzócić z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektrolux złom,wiem bo mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Ja w kwestii rdzy ale w zmywarce. Szukam od dawna pewnej informacji, ale w całej sieci cisza na ten temat. Zaczęła mi rdzewieć częśc od zmywarki zwana filtr główny. Mało tego, dopiero gdy weszłam głową do zmywarki, zauważyłam, ze pod tym filtrem na podłożu zmywarki, tez jest rdza. Dla mnie to skandal, zeby w zmywarce były rdzewne elementy!!! Nie jest już na gwarancji ale -jak sie potem dowiedziałam u producenta- i tak nie uwzgledniono by mi gwarancji. Rzekomo źle użytkowałam zmywarkę. Nie wiem jak jest ustawiona zmywarka na twardość wody bo nie umiem tego sprawdzić. Nie ma zadnego pokrętła, znaczka na wyświetlaczu... . Nawet gdy wymienię ten filtr, a styka sie z podłożem już zardzewiałym, to rdza go prędko go dosięgnie i rozprzetrzeni sie na cełe dno zmywary. Jestem załamana!!! Zmywarka ma dopiero 3 lata, a skoro juz zaczęła rdzewieć, to za rok musze sobie kupić nowa, bo zacznie przeciekać! Błagam, dajcie mi jakies rady; co mogę zrobić by opóźnić rdzewienie zmywarki? Czy w ogóle moge coś zrobić by wywalczyć od producenta  cokolwiek? Tyle osób pytam i choć używają zmywarki po 8-10 lat, nic im nie zardzewiało. Nie znalazłam w sieci żadnej informacji na temat rdzewiewjących zmywarek. Wg mnie to jest  wina producenta, jakiegoś słabej jakości materiału do produkcji zmywarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po roku uzytkowania zaczely wyskakiwac purchle.Pozniej pojawila sie rdza.Wykupilem dodatkowa gwarancje na 5 lat.Zgloszenie usterki bylo po 2 latach czyli po gwarancji producenta.Dodatkowe ubezpieczenie nie uznaje jednak tego typu usterek.elektrolux to szajs nic wiecej.Odradzam wszystkim zakup lodowek tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
indesit dziadostwo jakich malo,u mnie pralka ma 5 mieisecy i zardzewialy beben a Pani z indolinii nakrzyczala,ze bebna nie otwieram. No oczywiscie po praniu teleportuje sila imyslu pranie na syszarke.Odradzam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...