Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem w identycznej sytuacji w tym samym ZUSie jakieś 3 m-ce temu. Nie zalegałem z niczym , miałem dowody wpłaty. Okazało się że zawinił ... bank. Na szczęście bank zachował się na miejscu i przyznał się do błędu. pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednak fakt pozostanie faktem że takiego bajzlu jaki jest w ZUS-ie to chyba w żadnej innej instytucji w kraju nie ma ! tam nawet nie wiedzą jak się do nich mówi że zgodnie z ... to twierdzą że jest inaczej niekompetencja urzędnicza jest tam najwyższej jakości !
0
złodziejski ZUS. Chociaż panie ze stanowisk na ZANA niektóre są nawet kompetentne i przyjazne klientowi, poza jedną natapirowaną blond flądrą.
0
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dlaczego zusowi musimy udowadniac 10 lat a urzedowi skarbowemu tylko 5 lat ,to jest porabane ,ja nie pamietam co robilem 1rok temu
0
Polskie procedury są tak zamotane, że nawet same urzędy już się w tym gubią....
0
dodi napisał:
dlaczego zusowi musimy udowadniac 10 lat a urzedowi skarbowemu tylko 5 lat ,to jest porabane ,ja nie pamietam co robilem 1rok temu
nie koniecznie jest tak bo pewne rodzaje przestępstw skarbowych ustają po 10 latach.
0
ZUS teraz prowadzi akcję wystawiania kwitków na "zaległe" wpłaty wraz z odsetkami. Mnie podsumowali na kilkaset złotych - oczywiście im nienależnych. Po korowodach skończyło się tym, że to ja mam nadpłatę(raczej niemożliwe, ale dałem spokój na jednym koncie, a na dwóch jest ok. Śmieszne i straszne... To może dotyczyć wielu osób... Dlaczego czekali z tym prawie 10 lat? - odsetki przekraczają teraz należność główną!!! Uczyli się? Tylko kto płaci za ich durną naukę?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: