Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam 19 lat .Skończyłem podstawówkę i pierwszą klasę gimnazjum.W domu jest tragedia,6 osób w starym cuchnącym domu ,stary wiecznie narąbany a matka co drugi dzien w rynsztoku.Chciałbym skończyć gimnazjum ,liceum a może nawet studia.Co musze zrobić aby dostac się do tego zakładu karnego bo na wolnosci chodzę głodny nie mówiąc o mozliwości nauki.Proszę o prawdziwą poradę a nie komentarze typu weź się do roboty itp. ps.pracuję na czarno dorywczo,ale niestety ,mimo iż mam zapał do roboty to nie za bardzo moge zarobić,mało zajęć w okolicy,a wzimie to już wogóle.Gdybym miał możliwośc wykonywania pracy w zamian za spanie naukę i jedzenie to byłbym szczęśliwy.Martwi mnie tylko to ,że aby tak mogło być to musze cos ukraść albo kogoś zarąbać.Moze jest inna metoda.Czy aby mieć takie przywileje muszę zostać kryminalista jak muj stary i matka?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj jest chory. Jak taki gosc co zabil albo ukradl moze miec lepsze warunki w swoim nowym domku z moich pieniedzy niz chory umierajacy w szpitalu, ze swoimi smiertelnymi dawkami jedzenia? Niedobrze mi sie robi jak czytam o takich super wiezeniach nowoczesnych dla wzorowych obywateli Polski mordercow, gwacicieli, zlodzieji. ku*** dramat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...teraz isc do wiezienia to sama przyjemnosc.... czyli wniosek prosty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY BĘDZIE TAM UNIWERSYTET III WIEKU?? CZY TYLKO GOMNAZJUM I LO???, A MOŻE UTWORZYC TAM WYDZIAŁ PRAWA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy bal maturalny bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maras napisał:
Ciekaw jestem czy bal maturalny bedzie?
A może i bal samorządowca???? Oczami wyobraźni w pierwszej parze widzę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy?? napisał:
A może i bal samorządowca???? Oczami wyobraźni w pierwszej parze widzę.....
No tak otworzyli nową szkołe w zakładzie karnym, nowe miejsca pracy centrum handlowe będzie tylko bezrobocie sie powieksza bo wszędzie widac te same twarze a jak człowiek pójdzie z CV do nawet głupiego sklepiku z kosmetykami to mówią cyt: "Nic mi to nazwisko nie mówi !" Skandal !!!!! Skoro tyle ludzi jest tam bez pracy to po co ten zakład żeby się zyło lepiej tym którym i tak już sie żyje jak w miłej rzeczywistasći z lat 80' zeby było więcej kryminalistów alkocholików i zboczenców choć i tak jest ich tam za dużo ??? to miesto się nie rozwija to miasto sie cofa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeszcze... może śniadanko do łóżeczka podane przez seksowną panienkę. Do kamieniołomów a nie do szkoły. Zrobi mature i założy biznes albo po plecach cioci lub wujka dostanie posadkę w formie skarbu państwa a może i radnym zostanie. Kpina. Nic dodać nic ująć. A ile płaci się na komitet rodzicielski...?. A mówią, że kryzys....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie bur mistrzowi propagandy Dariuszowi Wróblowi, toż to on się chełpi, że więzienie do O\pola sprowadził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy mają karcer?takie gnojki najpierw sie pobawią kosztem innych i za to trafiają na wakacje do kurortu w opolu !skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Mam 19 lat .Skończyłem podstawówkę i pierwszą klasę gimnazjum.W domu jest tragedia,6 osób w starym cuchnącym domu ,stary wiecznie narąbany a matka co drugi dzien w rynsztoku.Chciałbym skończyć gimnazjum ,liceum a może nawet studia.Co musze zrobić aby dostac się do tego zakładu karnego bo na wolnosci chodzę głodny nie mówiąc o mozliwości nauki.Proszę o prawdziwą poradę a nie komentarze typu weź się do roboty itp. ps.pracuję na czarno dorywczo,ale niestety ,mimo iż mam zapał do roboty to nie za bardzo moge zarobić,mało zajęć w okolicy,a wzimie to już wogóle.Gdybym miał możliwośc wykonywania pracy w zamian za spanie naukę i jedzenie to byłbym szczęśliwy.Martwi mnie tylko to ,że aby tak mogło być to musze cos ukraść albo kogoś zarąbać.Moze jest inna metoda.Czy aby mieć takie przywileje muszę zostać kryminalista jak muj stary i matka?.
WITAJ BARDZO CHCIAŁA BYM CI JAKOŚ POMÓC - ALE NIE WIEM KIM JESTEŚ.... JEŻELI ZECHCESZ PROSZE ODPISZ - PODAM CI MÓJ PRYWATNY NUMER TELEFONU - PODASZ DANE, A JA ZROBIE CO W MOJEJ MOCY ŻEBY COŚ DLA CIEBIE ZROBIĆ!!! PROSZE ODEZWIJ SIE!!! KAROLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszeliscie o resocjalizacji ? chyba nie ,sądząc po komentarzach bardzo dobrze ,że wyprowadza się młodych ludzi na prostą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wku***a mnie kiedy czytam te komentarze....każdemu człowiekowi trzeba dać szansę,dlaczego osoby w ZK nie miałyby prawa do nauki?Nie rozumiem tej waszej zawiści nie powinno się wszystkich skazanych mierzyć tą samą miarą!To właśnie nazywa się resocjalizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Wku***a mnie kiedy czytam te komentarze....każdemu człowiekowi trzeba dać szansę,dlaczego osoby w ZK nie miałyby prawa do nauki?Nie rozumiem tej waszej zawiści nie powinno się wszystkich skazanych mierzyć tą samą miarą!To właśnie nazywa się resocjalizacja.
a na wolnosci to nie mogl do szkoly chodzic? poprostu za dobrze tam maja i tyle jakby tak trafili do prawdziwego kryminalu to pozniej juz by sie tam nie pchali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Wku***a mnie kiedy czytam te komentarze....każdemu człowiekowi trzeba dać szansę,dlaczego osoby w ZK nie miałyby prawa do nauki?Nie rozumiem tej waszej zawiści nie powinno się wszystkich skazanych mierzyć tą samą miarą!To właśnie nazywa się resocjalizacja.
POPIERAM CIE BO WIEM O CZYM mowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze mlodzi ludzie którzy pobladzili( zaznacze ze kazdy moze tam sie znalezdz lub ktos z jego rodziny )moga sie doksztalcac maja jakiekolwiek zajecie bo o prace chyba trudniej w wiezieniu jezeli brak jej na wolnosci, kazdy oczywiscie ma prawo do wlasnego zdania na ten temat ale niestety tak swiat jest skonstruowany chory idzie do szpitala a ten kto zrobil zle do wiezienia itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas od lat nie ma sali gimnastycznej dzieci cwicza na korytarzu .Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...