Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oprawca wlókł psa za samochodem

Utworzony przez stan, 29 grudnia 2008 r. o 14:30 Powrót do artykułu
życzę bydlakom , aby nie dożyli nowego roku 2009, byc może Pan Bóg mnie wysłucha . Najlepiej żeby to była śmierc w męczarniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że sąd dołoży tym bydlakom solidnie , by oni i sąsiedzi popamiętali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tym prostakom zrobić to samo a nawet gorzej..... W głowie sie nie miesci co sie dzieje na tym swiecie i ze Bóg pozwala krzywdzić niewinne i bezbronne zwierzęta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan napisał:
życzę bydlakom , aby nie dożyli nowego roku 2009, byc może Pan Bóg mnie wysłucha . Najlepiej żeby to była śmierc w męczarniach
Ot jakie pokłady miłości w Tobie drzemią, coż za piękne życzenia noworoczne... Bardzo pobożne, aż widać że w Boga to bardzo mocno wierzysz. Katolik pełną gębą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nicole napisał:
Powinni tym prostakom zrobić to samo a nawet gorzej..... W głowie sie nie miesci co sie dzieje na tym swiecie i ze Bóg pozwala krzywdzić niewinne i bezbronne zwierzęta!
W żaden sposób nie bronię tych zwyrodnialców, lecz z ludźmi na świecie gorsze rzeczy się dzieją... i często nikt nad ich losem tak nie ubolewa i nie przejmuje się, jak nad losem zwierząt. Mnie bardziej martwi, że Bóg pozwala na takie rzeczy co się z ludźmi na świecie dzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi adres tego skur.... to mu dojade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
W żaden sposób nie bronię tych zwyrodnialców, lecz z ludźmi na świecie gorsze rzeczy się dzieją... i często nikt nad ich losem tak nie ubolewa i nie przejmuje się, jak nad losem zwierząt. Mnie bardziej martwi, że Bóg pozwala na takie rzeczy co się z ludźmi na świecie dzieją.
Znalazł się mądrala od siedmiu boleści... idź głosić kazania do swojego kościoła. Popaprańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie podajecie nazwisk tych sku***s...... racja dajcie adres to sie pojedzie powiesila bym gnoja smierc dla nich za cos takiego brak slow zamiast 2 lat ktorych i tak nie dostana to skatowac i powiesic a poprzedniego przywiazac do samochodu i ciagnac az do samej warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żeby cię bydlaku tak jakiś pies poszarpał albo kogoś z twoich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Sznownej Redakcji,czy CI "ludzie" zostali aresztowani,przecież zagrażają otoczeniu,czy wystarcza tylko sucha wiadomość,czy nie należałoby nagłośnić tych spraw i domagać sie wysokich wyroków dla zwyrodnialców,wiadomo jak działa polski wymiar sprawiedliwości,wyrok w zawiasach grzywna patrę złotych,każdy zwyrodnialec winien być napiętnowany,społeczeństwo winno być informowane o postępowaniu sądowym i wyrki podane do wiadomości publicznej,dość bestialstwa, dzisiaj zwierzęe jutro dziecko lub dorosły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagłosnic ta sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywiązać bydlaka do samochodu i ciągnąc go .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara do 2 lat więzienia? Juz to było przerabiane, w efekcie otrzyma: coś tam, cos tam w zawieszeniu bo sądy dla "takich bydlaków" sa nadzwyczaj łagodne. Propozycja moja brzmi następująco: na łańcuch s...syna i po asfalcie. A jak nie całkiem zemrze to łopatą w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham to cham ! Dla wieśniaka zwierze to przedmiot - tal jak dla mnie wsiur !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coa napisał:
Znalazł się mądrala od siedmiu boleści... idź głosić kazania do swojego kościoła. Popaprańcu.
Popaprańcem raczej możesz być Ty - ja nie ubliżam nikomu w przeciwieństwie do Ciebie. Brak argumentów, to na hura, no nie? Do kościoła rzadko chodzę, głownie dlatego, że szlag mnie trafia jak widzę tam osoby niby gorąco modlące się, a poza nim to gdyby mogli, oczy wydłubaliby wszystkim naokoło, hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
W żaden sposób nie bronię tych zwyrodnialców, lecz z ludźmi na świecie gorsze rzeczy się dzieją... i często nikt nad ich losem tak nie ubolewa i nie przejmuje się, jak nad losem zwierząt. Mnie bardziej martwi, że Bóg pozwala na takie rzeczy co się z ludźmi na świecie dzieją.
Zgoda, ale zauważ, że to ludzie ludziom wyrządzają te wszystkie krzywdy. Pomocy dla ludzi jest ogrom natomiast niewielu ludzi przejmuje się losem zwierząt które podobnie jak człowiek też odczuwają ból i tak samo cierpią. Tylko człowiek o niskim morale jest w stanie zrobić tak potworną rzecz. Ci ludzie nie są w stanie odczuwać uczuć wyższych, podobnie jak większośc psychopatów i niestety, takie rzeczy dzieją się albo na zacofanej wsi albo w patologicznych rodzinach. Te psy to jedne z wielu maltretowanych i zabijanych ze szczególnym okrucieństwem. Co jakiś czas ktoś znęca się nad zwierzęciem, obcina kotu język i wyrzuca na pole na pewną śmierć, katuje czy wiesza psa. A potem spokojnie idzie na mszę do kościoła i nawet do spowiedzi bo nie uważa, że zrobił coś złego. Dlatego potrzebne są akcje uświadamiania społeczeństwa, że zwierzęta nie są rzeczami ktore się wyrzuca lub zabija i potrafią odczuwać ból i strach podobnie jak my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to są zwyrodnialcy,powinni otrzymać najwyższy wymiar kary. Mój pies śpi w Lóżeczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tym zjebom zasłania się oczy ? Dlaczego nie podają gdzie on mieszka ? Dlaczego dostaną zamiast 20lat to w zawieszeniu (lub do max 2 lat) ? Dlaczego takie zjeby mogą żyć za coś takiego ? Do wora ich i do wieprza wrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perlia napisał:
Dlaczego tym zjebom zasłania się oczy ? Dlaczego nie podają gdzie on mieszka ? Dlaczego dostaną zamiast 20lat to w zawieszeniu (lub do max 2 lat) ? Dlaczego takie zjeby mogą żyć za coś takiego ? Do wora ich i do wieprza wrzucić.
A dlaczego nikt wcześniej nie zareagował i nie reaguje na okrucieństwo wobec zwierząt, zwłaszcza na wsi? Każdy teraz jest mądry i chce karać a tak naprawdę to kto jest winny takiego traktowania zwierząt? Obojętność ludzka. Jak często nie chcemy widzieć okrucieństwa, jak często odwracamy wzrok mówiąc, że nas to nie dotyczy i nie nasza sprawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...