Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Błąd w tytule. Powinno być: "Samochód wjechał pod pociąg"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za niestosowanie się do znaku STOP to i tak mała kara. Mógł by się trochę pomęczyć. 90% kierowców ma w nosie ten znak. Za nie zatrzymanie się na STOP-ie z miejsca powinno być 500 zł i 10 punktów. Nie ma co go żałować i się litować. 
0
Faceta szkoda. Głupia śmierć, jeśli ze swojej winy się nie zatrzymał.
0
Jak byście chcieli wiedziec tam nie ma znaku stop :) Wiem bo tam mieszkam
0
Sd zachowaj swoje debilne myślenie dla siebię , facet nie żyje miał kochającą żone , dzieci i wnóków więc daruj już sobie takie pierdolenie... A na tym przejeździe i tak się nikt nie zatrzymuje bo nie ma takiej potrzeby !
0
Błąd w tytule. Powinno być: "Samochód wjechał pod pociąg"
Tak. Tytuł sugeruje jakby to pociąg był winny.
0
To rodzaj analfabetyzmu Powinno być napisane , że samochód wpadł pod  pociąg. Autor pewnie wyraża się mniej więcej tak:,, idąc do szkoły bolały mnie zęby,,
0
Urocze stwierdzenie nie ma potrzeby się zatrzymywać. Ciemnoty ludzka nie zna granic i widać właśnie efekty.
0
Ale jest sygnalizacja świetlna!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: