Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak na takie samochody dla policji do państwo ma pieniądze a jak dal domów dziecka albo dla przytułków dla bezdomnych to już nie ma dofinansowania ale to jest Polska tu nie ma sprawiedliwości......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na takie samochody dla policji do państwo ma pieniądze a jak dal domów dziecka albo dla przytułków dla bezdomnych to już nie ma dofinansowania ale to jest Polska tu nie ma sprawiedliwości......
Dlatego ten kaszubski żyd razem z tą komunistyczno-konfidencką,złodziejską hołotą musi natychmiast odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuja za podatnikow auta a na drogi nie maja kasy... i 50 na godzine maksymalna predkosc haha nie wracam do polski yo jest zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuja za podatnikow auta a na drogi nie maja kasy... i 50 na godzine maksymalna predkosc haha nie wracam do polski yo jest zal
Nikt za Tobą tęsknić w Polsce nie będzie. Siedź dalej na Białorusi i tam jeździj jak wariat swoim 10 letnim złomem. Z tego co się orientuję to w większości krajów zachodniej europy obowiązuje w terenie zabudowanym 60 lub 50 na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnni kurwa rowerami jezdzic bez siodełka,pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnni ku*** rowerami jezdzic bez siodełka,pajace
Tak jak ty??? :D  :D  :D  Zapewne siedziałeś w kryminale za pobicia i tam cię koledzy pod celą rozdziewiczyli zapinając w kiszkę odbytniczą  :D  :D  :D . Dlatego ci rowery bez siodełka w głowie. Co wzruszasz się i wspominasz stare więzienne czasy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ty??? :D  :D  :D  Zapewne siedziałeś w kryminale za pobicia i tam cię koledzy pod celą rozdziewiczyli zapinając w kiszkę odbytniczą  :D  :D  :D . Dlatego ci rowery bez siodełka w głowie. Co wzruszasz się i wspominasz stare więzienne czasy :lol:
BUCU,a dzieci w żłobkach i przedszkolach na owoc nie mają i na ciepły posiłek !!!!  tusk musi odejść z całą tą czerwoną hołotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCU,a dzieci w żłobkach i przedszkolach na owoc nie mają i na ciepły posiłek !!!!  tusk musi odejść z całą tą czerwoną hołotą.
 A księża pedofile żyją sobie dobrze i nawet złotówki nie dadzą na owoce dla dzieci w żłobkach i przedszkolach. Tylko swoje brzuchy pasą. Dlaczego co drugi ksiądz ma nadwagę i wydęty brzuch??? Czyżby z głodu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A księża pedofile żyją sobie dobrze i nawet złotówki nie dadzą na owoce dla dzieci w żłobkach i przedszkolach. Tylko swoje brzuchy pasą. Dlaczego co drugi ksiądz ma nadwagę i wydęty brzuch??? Czyżby z głodu???
Ksiądz za swoje BUCU je,albo z datków wiernych a komuchy ciebie i mnie dymają,nas wszystkich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz za swoje BUCU je,albo z datków wiernych a komuchy ciebie i mnie dymają,nas wszystkich !!!
He he he . Ksiądz za swoje żre ha ha.  A gdzie ci darmozjady pracują???Nie bawię się w politykę nie interesuje mnie czy żądzą komuchy, peowcy czy pisowcy, mam to gdzieś. Mam głowę na karku i potrafię zarobić na moją rodzinę. A jak ktoś jest nieudacznikiem to zawsze będzie narzekał kto by nie rządził. Odnośnie księży to nie chce mi się pisać na temat tych nierobów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na takie samochody dla policji do państwo ma pieniądze a jak dal domów dziecka albo dla przytułków dla bezdomnych to już nie ma dofinansowania ale to jest Polska tu nie ma sprawiedliwości......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha 240km.. i co z tego jak w woj. lubelskim jest 5 psich kierowców którzy potrafią kierować a poza tym to łajzom nawet sprawne zawracanie nie wychodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he . Ksiądz za swoje żre ha ha.  A gdzie ci darmozjady pracują???Nie bawię się w politykę nie interesuje mnie czy żądzą komuchy, peowcy czy pisowcy, mam to gdzieś. Mam głowę na karku i potrafię zarobić na moją rodzinę. A jak ktoś jest nieudacznikiem to zawsze będzie narzekał kto by nie rządził. Odnośnie księży to nie chce mi się pisać na temat tych nierobów. 
Szkoda tylko że odbytem na to zarabiasz !!!!  he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że odbytem na to zarabiasz !!!!  he,he,he.
to Pisowiec szkoda słów na niego w filcach pewnie całe życie przeczłapał. :lol:  Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCU,a dzieci w żłobkach i przedszkolach na owoc nie mają i na ciepły posiłek !!!!  tusk musi odejść z całą tą czerwoną hołotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...