Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pan przedszkolanka

Utworzony przez zosia, 7 marca 2008 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Witam!!! Ja też kiedyś chce mieć takie "koleżanki" w pracy!!! Podziwiam ich i im gratuluję........... sama chciałabym mieć Pana Przedszkolankę za wychowawcę w grupie, ale niestety już duża jestem....... ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem na IV roku pedagogiki z/s Kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne. Też chcę pracować w przedszkolu z dziećmi, a narazie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i pilnie poszukuję kontaktów z mężczyznami uczącymi w przedszkolach. Jeśli jakiś to przeczyta, proszę o kontakt pawlo2907@wp.pl. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super chlopaki, jestem z Wami i gratuluje Wam sukcesów oraz trzymam kciuki, Ja od niedawna także pracuje w przedszkolu i jest super, może utworzylibyśmy coś w rodzaju jakiegoś związku, jakiejś grupy wsparcia, jestem otwarty na propozycje, Kikutkrystek@wp.pl. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...