Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Arcybiskup był głuchy na nasze prośby i błagania. Nie obchodzi go nic – mówią. – Jest pasterzem, a nas traktuje jak swoje bydło. Inaczej tego nie można nazwać.
to samo można powiedzieć o protestujących, którzy są głusi na słowa biskupów, i mają gdzieś ich decyzje. pomijając fakt, że połowa z tego co mówią protestujący to bzdury, a protestują z pobudek osobistych, a nie dla dobra kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wstyd, aby biskup nie wysłuchał parafian i nie doszedł z nimi do porozumienia. To jest przedstawiciel kościoła, który nie umie zażegnać spór. Zwolnic go z tej posługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie stalo ?? hehe zimne nocki nastały ?? ))) w lecie jakos dało przeżyć nocke w namiocie a teraz zimno w d... to do domu pouciekaja ) powinni namiost zostawic a na namiocie kartke "okupacja wstrzymana do ciepłego lata 2010" ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna sprawa, że biskup Józef, pod wpływem swoich zauszników zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością swojej diecezji - na dobre parafie coraz częściej mianowani są karierowicze i wazeliniarze, premiuje się obłudników, biskup pozbywa się np. z seminarium oddanych sobie ludzi, nienawidzonych przez kurialistów... Przykre to wszystko, tym bardziej, że przez długie lata, odkąd witałem go w dzień jego przyjazdu do Lublina, do nowej diecezji, należałem do jego wielbicieli. Przeszło mi ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... TW Filozof musi być twardy, jak towarzysze! Czerwony mózg wymaga czerwonego myślenia. Bydło jest bydłem i TW Filozof to rozumie. Bydło tego nie rozumie... No, ale czego wymagać od bydła? Prawda, TW Filozofie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra wiadomość koniec namiotowego strajku właśnie zwijają namiocik i idą do Wąwolnicy na pielgrzymkę prosić o przebaczenie dzięki Bogu opamiętali sie proponuję zakończyć to forum bo już koniec atrakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~darek~ napisał:
to samo można powiedzieć o protestujących, którzy są głusi na słowa biskupów, i mają gdzieś ich decyzje. pomijając fakt, że połowa z tego co mówią protestujący to bzdury, a protestują z pobudek osobistych, a nie dla dobra kościoła
Cyt:,,to samo można powiedzieć o protestujących, którzy są głusi na słowa biskupów, i mają gdzieś ich decyzje.". Dlaczego używasz liczby mnogiej ? W tym przypadku chodzi konkretnie o JEDNEGO biskupa- BUFONA, który mało ,że skrzywdził swoich podwładnych , to również protestujących parafian z Czerniejowa. To nie protestujący mówią bzdury , ale Ci , co stoją z boku , podjudzają i czekają na finał. Jeśli chodzi o dobro kościoła , to na pewno kościół wiele traci za przyczyną lubelskiego abp. To wstyd , żeby biskup nie chciał wysłuchać wiernych. Za kogo on się uważa? Chce doprowadzić do rozłamu kościoła i dzięki takim ludziom , jak Ty doprowadzi do tego. To jest jeden z najgorszych biskupów , jaki mógł się przytrafić naszej diecezji. Należy modlić się o to , aby go jak najszybciej zastąpił ktoś inny. Do abp cyt:,, Bieda temu , kto zadowolony jest z siebie: taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awa napisał:
dobra wiadomość koniec namiotowego strajku właśnie zwijają namiocik i idą do Wąwolnicy na pielgrzymkę prosić o przebaczenie dzięki Bogu opamiętali sie proponuję zakończyć to forum bo już koniec atrakcji
O przebaczenie to Ty raczej upraszaj i zostaw Boga w spokoju. Jeśli protestujący parafianie idą na pielgrzymkę do Wąwolnicy, to nie prosić o przebaczenie ( ?) tylko modlić się w intencji abp i takich parafian , jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BA9 napisał:
co sie stalo ?? hehe zimne nocki nastały ?? ))) w lecie jakos dało przeżyć nocke w namiocie a teraz zimno w d... to do domu pouciekaja ) powinni namiost zostawic a na namiocie kartke "okupacja wstrzymana do ciepłego lata 2010" ))
Mądrość , to najwyższa doskonałość duszy ludzkiej. Tobie niestety tej mądrości zabrakło. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie , co napisałeś (łaś) , a dojdziesz do takiego wniosku , jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tak do Józka nie przemówi jak kasa / jej brak /. Moja rodzina od chwili przyznania doktoratu Juszczence na KUL-u, na tacę zbieraną na KUL nie da grosza, póki Józek jest w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają rozumu. Nie pamiętają, że postępują nie po katolicku. Niech tylko pamiętają, że przychodzi taki dzień w życiu, w którym się żałuje swoich błędów i grzechów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako katolicy powinniśmy wykazać się większą ilością pokory, bo jak narazie to pycha do kwadratu. Powinniśmy zgodzić się z tym, że taka jest wola Boża, że te wszystkie zmiany po coś są. Może ksiądz Żyszkiewicz potrzebny jest bardziej w innej parafii, może ksiądz Podstawka (swoją drogą fantastyczny ksiądz) ma w Czerniejowie coś ważnego do dokonania, może dzieki niemu nawróci się jakiś ateista, może dzięki niemu nie dojdzie do jakiejś aborcji, albo jakiegoś rozwodu- nie wiem... Zupełnie nie rozumiem zachowania mieszkańców Czerniejowa. Pokory katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest przedstawiciel kościoła, który nie umie zażegnać spór.
To wstyd aby w dzisiejszych czasach ludzie nadal byli analfabetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Bardzo dobrze wszyscy powinni się obudzić i niedawać tej "CZARNEJ MAFI" kasy niech się wezmą do roboty darmozjady i uczciwie zapracują na chleb!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco napisał:
I Bardzo dobrze wszyscy powinni się obudzić i niedawać tej "CZARNEJ MAFI" kasy niech się wezmą do roboty darmozjady i uczciwie zapracują na chleb!!!!
Mylisz się, innemu czarnemu by dali nawet ostatni grosz ale ten im nie pasuje i dlatego nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco napisał:
I Bardzo dobrze wszyscy powinni się obudzić i niedawać tej "CZARNEJ MAFI" kasy niech się wezmą do roboty darmozjady i uczciwie zapracują na chleb!!!!
O sobie mówisz że jesteś czarną mafią hee hee, od ciebie to lepiej nie brać pieniędzy bo można by się było poparzyć bo są zmieszane z siarą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
Jako katolicy powinniśmy wykazać się większą ilością pokory, bo jak narazie to pycha do kwadratu. Powinniśmy zgodzić się z tym, że taka jest wola Boża, że te wszystkie zmiany po coś są. Może ksiądz Żyszkiewicz potrzebny jest bardziej w innej parafii, może ksiądz Podstawka (swoją drogą fantastyczny ksiądz) ma w Czerniejowie coś ważnego do dokonania, może dzieki niemu nawróci się jakiś ateista, może dzięki niemu nie dojdzie do jakiejś aborcji, albo jakiegoś rozwodu- nie wiem... Zupełnie nie rozumiem zachowania mieszkańców Czerniejowa. Pokory katolicy.
MASZ RACJĘ POPIERAM CIĘ W CAŁOŚCI TEŻ ZNAM KŚ. PODSTAWKĘ I WIEM ŻE DUŻO DOBREGO BY WNIÓSŁ DO TEJ PARAFII, ALE JESZCZE RAZ MÓWIĘ NIE WARTO RZUCAĆ PEREŁ PRZED WIEPRZE, TA PARAFIA NIE ZASŁUŻYŁA SOBIE NA TAKIEGO KSIĘDZA,I TYLKO JEGO MI ŻAL!!POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
W tym przypadku chodzi konkretnie o JEDNEGO biskupa- BUFONA, który mało ,że skrzywdził swoich podwładnych , to również protestujących parafian z Czerniejowa.
z protestującymi rozmawiał również biskup Miziński, więc można mówić w liczbie mnogiej, że nie słuchają biskupów. A czemu zaraz skrzywdził podwładnych czy parafian? Życiński podjął tylko decyzję, do której miał prawo. Przeniósł księdza na inną parafię, jak to zresztą robi co roku z kilkudziesięcioma księżmi. Więc parafianie powinni się liczyć z tym, że może zapaść decyzja, że ich ksiądz pójdzie na inną parafię, bez względu na to co zrobił dla danej parafii. I taką decyzję zaakceptować. Zresztą obiło mi się o uszy, że księdza Marka przeniósł na jego prośbę. Ale nie. oni woleli rozpocząć strajki, blokady, szantaże i cały ten spór, który według protestujących może mieć tylko jedno zakończenie: powrót księdza Marka. A takie rozwiązanie oznaczało by, że Arcybiskup musiał by się wycofać z decyzji którą podjął na skutek gróźb i szantaży, co tylko na przyszłość przyniesie jeszcze gorsze skutki. Bo w innych parafiach wystarczy, że po blokują kościół, pogrożą nie dawaniem datków i zaraz będą mieć księdza jakiego tylko chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyt napisał:
" ... wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie ..."
JA wierzę w Boga a nie w kościół Rydzyka i innych czarnych jak to ludzie nie mogą dogadać się z żydkiem to on jest dla nich a nie oni dla niego to wy go utrzymujecie gównozjada do watykanu piszcie a ten Żydciński mojego kolegę zawiesił na piątym roku w syminarium ludzie to wasz kościół wasza parafia i to wy powinniście wybierać księży a tego Biskupa to protest pod kurią albo na taczkę i wywieć go na gnoju jak Jagnę Chłopów.Biskup Karpiński jest zajebisty gość ale ma mało do gadania.To czarna mafia powinien w Policji w CBS powstać specjalny wydział zajmójący się księżmi a raczej czarną mafią tak jak to było za bezpieki i na majdanek darmozjadów. Pozdrawiam księży z powołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...