Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park linowy w Janowie Lubelskim już działa (zdjęcia)

Utworzony przez BR, 28 czerwca 2012 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Byliśmy w Parku linowym i polecamy wszystkim wybranie się do niego. Niezła zabawa była była i dużo frajdy. Co do tego co się dzieje aktualnie w Zoomie możecie poczytać na FB: https://www.facebook...oomnatury.janow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę wielka frajda, również byłam w Zoomie Natury z rodzinką. Nie mogę się doczekać, aż będzie trochę cieplej i będzie można się tam wybrać ponownie. Choć widziałam na ich Facebooku, że teraz mają tam lodowisko - kusząca propozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Trasa zielona i niebieska – bilet normalny 20 zł i 25 zł (ptk.-ndz.), bilet ulgowy – 16 zł i 20 zł (ptk.-ndz.). * Trasa dla dzieci – 6 zł i 8 zł/godzina (ptk.-ndz.). Cena za godzinę. * skok pionowy, tyrolska, wahadło – 15 zł. Ludzie nie mająna chleb dla dzieci to kupią im bilety? Za co? Niech się wreszcie burmistrzowie pukną w łysiny. Oni dla swoich dzieci mają,
Akórat Park Linowy w Janowie jest jednym z najtańszych w Polsce. Jeżeli chodzi o tą  betonową wieże to jest ona jeszcze nie dokończona i z tego co wiem sa plany z jej przeróbką by była kozystna dla parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...