Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płouszowice: Dyrektor szkoły wygrała

Utworzony przez Gość, 22 sierpnia 2012 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Kobieta bez honoru.Po tych wszystkich szopkach rozgrywanych na oczach naszych dzieci(protesty,angażowanie rodziców,telewizja)powinna się zapaść pod ziemię.Szkoda,że po roku normalności wszystko wróci do poziomu kotłowni, a co lepsi nauczyciele znów staną się celem ataków tej pani.Finał był do przewidzenia, ponieważ "obiektywne media " od początku pokazywały sprawę jednostronnie. A to w końcu czwarta władza i nie wolno się jej narazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle się mówiło o tym że p. Dyrektor przez Wójta jest na skraju załamania psychicznego, ciekawi mnie jej powrót w takim stanie do pracy z dziećmi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to jestem pewien że polecą nauczyciele.Ta wariatka będzie się mścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor pisze że wszyscy rodzice i nauczyciele stoją po stronie Pani Dzierżak jednak to nie jest prawdą, bo ostatnio zebrano b. dużo podpisów przeciw powrotowi tej Pani. Kiedy jej nie było szkoła funkjonowała spokojnie, a nasze dzieci mogly sie uczyć osiągając wysokie wyniki. Jej powrót zaburzy życie dzieci, rodziców i nauczycieli. Będziemy walczyć, nie poddamy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za też były podpisy i to nie mało . wiem że niektóży rodzice pod szkołą podpisali nie bardzo wiedąc co podpisują a w szkole nie było tak różowo w ostatnim roku jak to opisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale rządzi za bankowe pieniądze tak zadłurzona ta nasza gmina jeszcze nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. napisał:
A ja jestem za wójtem. Mam nadzieję, że kolejne wybory wygra. Kto mieszka w gminie wie, jak rządzi i świetnie też pamięta wcześniejszego wójta, co przegrał. Ten jest dużo lepszy! A kto tu krytykuje, to politykę próbuje uprawiać i tyle.
ale rządzi za bankowe pieniądze tak zadłurzona ta nasza gmina jeszcze nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale rządzi za bankowe pieniądze tak zadłurzona ta nasza gmina jeszcze nie była
człowieku, zadłużona, podeprzyj się może jakimiś dowodami bo pierdzielić farmazony każdy może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzierżyński napisał:
Kobieta bez honoru.Po tych wszystkich szopkach rozgrywanych na oczach naszych dzieci(protesty,angażowanie rodziców,telewizja)powinna się zapaść pod ziemię.Szkoda,że po roku normalności wszystko wróci do poziomu kotłowni, a co lepsi nauczyciele znów staną się celem ataków tej pani.Finał był do przewidzenia, ponieważ "obiektywne media " od początku pokazywały sprawę jednostronnie. A to w końcu czwarta władza i nie wolno się jej narazić.
Bez honoru???? Czy raczej walcząca o to, żeby każdy lokalny kacyk stosował się do obowiązującego prawa a nie swoje ustalał. A co do mediów to dzięki, że są i patrzą takim na ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy głupi wie, że jak sie nie powie ludziom do końc o co chodzi to podpisują bez czytania. jakoś tyle lat szkoła była jeda z najlepszych w gminie a teraz to ma byc tak źle.Przestańcie lizusy wojta straszyc ludzi i robic im wode z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla PANI DZIERŻAK.Tylko dlaczego tak długo musiała cierpieć?Dlaczego ludzie którzy jej nie znają gadają takie bzdury na jej temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...