Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany mąż wojewody Tokarskiej

Utworzony przez ciemnogrod, 23 kwietnia 2008 o 06:29 Powrót do artykułu
To jest właśnie elita PSL. Lubelszczyzna zawsze będzie 100 lat za murzynami jeśli rządzić nami będą dalej - chłopki roztropki - WSTYD I HAŃBA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak znamy życie to wymienini w publikacji członkowie władzy,w przeciwieństwie do pasażera komunikacji miejskiej który zapomniał skasować biletu albo kierowcy który nie wiedział, że w miejscu na ktorym zaparkował swój pojazd obowiązuje zakaz zostaną uniewinnieni ze stawianych zarzutów lub ich czyny zostana zakwalifikowne jako "mało szkodliwe społecznie. I tylko ukarany za parkowenie w złym miejscu kierowca i pasażer komunikacji miejskiej płacąc mandat zanuci sobie pod nosem "to nie tak miało byc, zupełnie nie tak"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy to łamanie prawa jest zwykłą pomyłka Tak mówi każdy przestępca
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szantaże wojewody i wicemarszałka z ZSL-u to ich specjalność,tylko że ich odpowiedzialność nie dotyczy ,bo oni są przy władzy.Koalicjant ma swojego min.sprawiedliwości i mogą co najwyżej ponieść odpowiedzialność polityczną tzn.żadną! Bo gdyby się cos trafiło np. komuś z Samoobrony o to przepadł,zaraz przesłuchanie i areszt.(z wyjątkiem p.Grabczan).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LEX napisał:
Od kiedy to łamanie prawa jest zwykłą pomyłka Tak mówi każdy przestępca
Na pewno prokurator ulegnie władzy. Tylko za podobne wykroczenie mój znajomy dostał 2 lata w zawieszeniu i grzywnę ,ale są równi i równiejsi jak PSL. A tak będzie - paranoja a nie sprawiedliwość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gienia zakładaj gumofilce i do roboty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAJNA RODZINKA,NIE MAM ZłUDZEń śLEDZTWA RUSZA JAK SIę KADENCJA SKOńCZY,BO TERA TO PRZECIE śWIęTE LUDZIE Z PSL-U,I KUżDEN KSIUNDZ CHYTNIE POśWIADCZY ZA DROBNą ODWDZIęKą żE SO NIEWINNE,A PRZECIE SłOWA śFINTYCH LUDZI NAJWAZNIEJSZE W TYM KROJU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z wykorzystwaniem przez Mariana T służbowego auta na wyjazdy partyjne i w czasie kampanii wyborczej? Razem z wice starostą Schodzińskim niejednokrotnie używali samochodu słuzbowego lub auta z jednostek podległych aby załatwiać swoje prywatne sprawy. Nie jest panom wstyd bo oni wstydu nie mają.........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na podstawie fałszowanych dokumentów wydaje decyzje administracyjne. Czytaj raport NIK. Pani Wojewodzina pogubiła się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wypada powiedzieć wstyd. Tylko dlaczego przed nominacją nie sprawdza się kandydatów na tak wysokie stanowiska? To nie pożar,że trzeba się spieszyć. Najpierw sprawdzić kandydata a potem nominacja, aby nie potem "niszczy" się "autorytety". Społeczeństwo jest już zmęczone brudami które wylewa się na ludzi, którzy powinni być naszymi autorytetami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: