Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Nawet jeśli policja ich złapie, w co niestety nie wierzę. To pewnie sąd ich uniewinni za małą szkodliwość czynu. Straszne co dzieje się w polskim społeczeństwie, które daje na takie zachowanie przyzwolenie. Zwierzęta są traktowane jak rzeczy, które nie myślą i nie czują. Stąd takie zachowanie. Moim zdaniem te osoby powinny zostać surowo ukarane tak dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MI żE NALEżę DO TEGO GATUNKU CO TE BESTIE OBY ZDECHLI W MęCZARNIACH OD JAKIEGOś CHORóBSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli czytacie to zwyrodnialcy, którzy temu psu zrobiliście tą krzywdę - uwierzcie mi, zycie Wam za to odda. Będziecie czuli cierpienie tego psa i jego lęk w sercu kiedy ktoś z Wami obejdzie się tak jak Wy z nim! Mam nadzieje czujecie na grzbiecie okrutny oddech Waszego losu TEGO WAM ŻYCZĘ i to też będziecie mieli! Strasznie wiele smutku i cierpienia w życiu Was czeka ... żal mi Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne, brak mi slow bo to co robia teraz mlodzi ludzie nie miesci sie wogole w glowie.Teraz zabija w bestialski sposob psa jutro zabija czlowieka.Koniecznie powinni zostac surowo ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Opolu Lubelskiem były ostanio dwa morderstwa i nic niegdzie nie pisze a tu taka dyskusja o piesku. Dziwny jest tenswiat
Gościu a kto przepraszam zabił tych ludzi??? Człowiek!!!! A więc człowiek zabija człowieka... Do czego zmierzam??? Zmierzam do tego, że człowiek jest winny, a zwierze nicy nikomu nie zrobiło!!!! Taki człowiek może sie jeszcze obronic, a malutki piesek - NIE!!! I ne mów, że nikt sie i przejmuje sie ludźmi - jest wrecz przeciwnie. Zobacz ile jest fundacji dla ludzi, a dla zwierzat? Daj mi jedna która jest pokazywana w TV... I jeszcze jedno. Zwierzeta sa do tej pory traktowane jak rzeczy, ich prawa nie sa pzestrzegane, a jak chociazby dotknesz jakieś cudze dziecko(moja mama pracuje w przedszkolu) to od razu masz sprawe w sądzie!!!! "Ludzie przywłaszczyli sobie prawo do posiadania zwierzecia, a powinien byc to przywilej, który mozna odebrać" - bardzo dobrze powiedziane!!!!! Zwierzeta sa bardziej godne życia niz my!!! A co do kary to mysle, że powinni zyc jak najdłuzej, żeby przeżyli smierc wszystkich swoich bliskich, którzy będa umierać w meczarniach, a potem dopiero padli by gdzies na ulicy i nikt by im nie udzielił pomocy. To jest moje zdanie. "To śmieszne, że tak mało wystarczy by tak wiele zmienić... To śmieszne, że nawet w obliczu cierpienia ludzie nie chcą połaczyć swych sił... To śmieszne, że żyjemy, chociaż jesteśmy tego mniej godni niż One, zwierzęta, które umierają... To śmieszne, że cenimy własne życie, a niszczymy cudze... To śmiesze, że jest nas tak dużo, a tak mało dostrzega cierpienie.. To śmieszne... Tylko czemu nikt się nie śmieje??? Czemu każdy odwraca wzrok?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie potrafili wytłumaczyć dlaczego tak się zachowali. Dla nich była to po prostu zwykła zabawa. " "Prowodyrem okazał się 15-latek. To on podpalił zwierzę, a na koniec złapał je za kończyny i kilkakrotnie podrzucił w powietrze, nasłuchując czy podczas upadku daje jeszcze oznaki życia." "Podczas przesłuchania zachowywał się bardzo arogancko. Był pewny siebie. Wyglądał jakby nic złego się nie stało. Rodzice powiedzieli, że nigdy wcześniej ich dziecko nie zrobiło niczego podobnego - dodał Witold Laskowski." "Znudzony zabawą 15-latek postanowił podpalić psa. Wysłał najmłodszego chłopca po denaturat, podpalił szczeniaka i kazał obu braciom filmować płonące zwierzę telefonami komórkowymi." Rodzice powinni kupić kochanym dzieciom prawdziwe kamery.Może następnym razem jak się będą nudzić nakręcą jakiś film jak gwałcą ,albo podrzynają komuś gardło.Rodzice na przesłuchaniu powiedzą "przecież oni nigdy wczśniej nic takiego nie robili".Psycholog powie żeby ich nie karać tylko zastanowić się jak im pomóc.A biedne dzieci będą narażane na stress przesłuchań.Chociarz w dzisiejszych czasach to oni będą idolami kolegów.Byli na policji w Lublinie w charakterze oskarżonych.Twarde łepki zabili a na przesłuchaniu to się jeden stawiał.Pewnie też nakręcili to na telefon i teraz chwalą się kolegom jaka policja jest miekka a oni jacy twardziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA ŚMIERCI DLA TYCH DZIECI - o to na co zasługują NIECH ZDYCHAJĄ W TAKI SAM SPOSÓB JAK TEN SZCZENIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszystko dlatego,że zwierzę dla takich ludzi nie jest nic warte. Ksiądz w kościele tez ma to gdzieś - on martwi się tylko duszami ludzi i tacą. No to teraz ksiądz z tej miejscowości powinien sobie zadac pytanie, ile jego winy jest w tym,że nie zadbał w porę o dusze tych zwyrodnialców i nie mówił po każdej mszy,że zwierzę czuje, potrzebuje jeśc i pić. To samo szkoła i rodzice. Ciekawe. kto będzie następny u tych gnojków : mama? tata? sąsiadka? Zresztą, gdyby sądy wymierzały prawdziwe kary za znęcanie się nad zwierzętami a nie takie śmieszne, w zawieszeniu, to przynajmniej strach by był, skoro na inne uczucia tych bandytów nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiadz im pewnie na religii mowil, ze zwierzeta sa poddane czlowiekowi i oni w to uwierzyli. Wiec pokazali swoja wladze nad psiakiem. Ciekawe czy jutro w tej wiosce ksiadz cokolwiek powie nt. okrucienstwa i tej sytuacji? Napietnuje tych gowniarzy, czy uda, ze nic sie nie stalo. Ale co sie dziwic wsi, jesli nawet w srednim polskim miescie ksiadz na religii w gimnazjum potrafi sie smiac z mlodej osoby, ktora jest wolontariuszem w schronisku i poswiecic cala lekcje swoim durnym wywodom nt. wyzszosci ludzi nad zwierzetami. Nigdy nie bedzie szacunku dla zwierzat i ludzi, jesli nie bedzie sie bębnic o tym ze wszystkich stron, szczegolnie na kazaniach. Bo do wiesniaka to tylko ksiadz moze dotrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę im dać do takiej zabawy mojego owczarka - zobaczymy kto komu tyłek skopie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gówniarze powinni dostac nauczkę, powinni dostac takie lanie zeby na te swoje d.....nie usiedli przez kilka dni , Co zapamiętają z poprawczaka nic .niedługo dla zabawy kolegę podpala i nakrecą film dla atrakcji . A może jako nauczkę tak jednego z tych gówniarzy też przysmażyc zeby zobaczył jak to jest i niech sobie jeden z drugim kręci film o sobie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do kościoła ci bandyci to pewnie chodzili co niedziela. Pewnie jeszcze jutro na mszy ksiądz ich pochwali albo powie:"nie mścijmy się na biednych chłopcach, to tylko dzieci, a szczeniak, no coż, żle się stało, ale to tylko pies..." Zobaczycie,że tak bedzie. Ksiąza, choc mogą wiele dla zwierząt zrobic z tych swoich ambon. umywają rączki, wbrew temu, co napisane jest w Biblii.. Im jeden Franciszek z Asyżu na 1000 lat wystarczy do ściągania kasy z wiernych...A ta miłość, o której tyle gledzą, ti tylko pic na wodę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi w takich chwilach,że jestem człowiekiem, pokazywali nagranie w wiadomosciach, nie umiałam na to patrzeć.Surowa kara dla tych zwyrodnialców, bo dziś zakatowali bezbronnego psiaczka a jutro zrobia to człowiekowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuje, że znajde gnoi i połamie ręce!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ich osobiście podpalę i potem utopię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to się w głowie nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak są tacy cwani cwele to niech sobie podpalą jakiegos dorosłego amstafa albo pitbula cwele je***e....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE NAMIARY NA TYG GÓWNIARZY A NA PEWNO NIE ZOSTANIE PUSZCZONE IM TO PLAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie podpaliłabym tym gnojków i wypuściła niech biegają po rynku ....rodziców wykastrować aby więcej takiego ścierwa nie spłodzili .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Lublin ustalcie namiary na tych gnoi, zajmiemy się nimi z pietyzmem :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/12702004 - to przypadkiem nie ten pan ? bluza nawet z foty z przesłuchania się zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...