Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojedynek na posłanki

Utworzony przez Beret, 19 czerwca 2008 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Jak wszyscy z PiS, także ta Arent ma coś niepokojącego w oczach - jakieś szaleństwo, nie wiem jak to nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie interesuje ktora jest mądrzejsza i skończcie z tymi głupotami. czy one biorą udział w konkursie Miss Polonia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już co najmniej trzeci artykuł na temat Muchy - czy bardzo ładna czy tylko ładna. Podajcie co dla Lubelszczyzny zrobiła a nie takie bzdety. Nie macie już ciekawszych tematów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez wolałabym, aby nie dyskutować o urodzie, bo jest ona dosć subiektywnym odczuciem. Może wymieńcie co Panie zrobiły bądx chcą zrobić dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...debata nad dwoma pasztetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma za znaczenie ładna czy nie ładna, przychylam się do opini przedmówcy że póki co nic dla lubelszczyzny nie zrobiła i znając jako sąsiad jej dotyczczasowy dorobek na pewno nic nie zrobi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja równiez się zgadzam z przedmówcami, to śmieszne o czym dyskutujemy.......... i tak wiadomo że ona nic nie zrobi.......a o co chodzi jak nie wiadomo o co chodzi........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wiadomo w polsce miliony ludzi to wtórni analfabeci...nie rozumieją co czytają...obecne komentarze tylko to potwierdzają piszecie o wszystkim tylko nie o temacie.Mucha bije blondi we wszystkim bezapelacyjnie...nie ma nawet co dyskutować o konkurecji w urodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wpadną do samoobrony tam je szybko ocenią, która lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...