Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojedynek o władzę nad lubelską Platformą

Utworzony przez POlak, 10 stycznia 2011 r. o 10:51 Powrót do artykułu
http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE ZDJĘCIE PAZYRNE HIENY Z PLAFORMY OBIBOKÓW PRZY KORYCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Źmijan,ja ze śmiechu lubelszczyznianego się zwijam.Pan Karpiński i Pan Rańiewicz to elita tuskowszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach sprawdzania i kontroli naszych po-lityków? Co dla obrony trasy S-17 zrobiła Pani wiceminster Infrastruktury - Pani Patrycja Wolińska-Bartkiewicz (była zastępca dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego)? Protegowana dr Krzysztofa Grabczuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
W ramach sprawdzania i kontroli naszych po-lityków? Co dla obrony trasy S-17 zrobiła Pani wiceminster Infrastruktury - Pani Patrycja Wolińska-Bartkiewicz (była zastępca dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego)? Protegowana dr Krzysztofa Grabczuka
Żmijan jest człowiekiem Tuska - to dobrze czy żle ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻmijaN jest człowiekiem PALIKOTA,podobnie jak Henia czy Krzyś.POkazali to na wiosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K-staw MIASTO JAGIELLOŃSKI napisał:
ja tam wielkim politykiem nie jestem ale potrafie odróżnic zwykłą głupotę i chęć prymitywnego zaistnienia od rzeczowych i konstruktywnych działań. Panią posłankę Magdalenę G-M miałem wątpliwą okazje po raz pierwszy widziec w akcji podczas wiosennego zjazdu PO. Poprostu wstyd. To co wyprawiała to "lubelska lwica PO" to sie poprostu w pale nie mieści. Gdy juz stawała na mównicy i usiłowała cos powiedzieć to sam sie za nią wsydziłem i opuzczałem wzrok. Karpiński (porzadny człowiek) powinien takich swoich popleczników trzymac na smyczy bo oni odbierają poparcie a nie go dostaczają. No a teraz ten popis z kwiatami. POLSKA SIE ŚMIEJE. POLSKA SIĘ ŚMIEJE. Głupaia gówniara lata po sejmie z kwiatami dla ministra, który nie potrafi powiedzieć wprost, że część winy za kolej to także jego odpowiedzialność. No poprostu żałosne. O G-M wypada powiedziec to co Niesiołowski powiedział o Nelli Rokicie : "na twarzy ma wypisany specyficzny poziom własnej inteligencji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński (porzadny człowiek). Jaja sobie robisz misiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majki napisał:
ŻmijaN jest człowiekiem PALIKOTA,podobnie jak Henia czy Krzyś.POkazali to na wiosne...
Brawo Panie Zmijan, bardzo sie ciesze ze Pan wygral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...