Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja: Po zmroku jest u nas bezpiecznie. Czy na pewno?

Utworzony przez maciek24, 15 lipca 2010 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Ja oberwałem w życiu dwa razy: raz w Corku w Irlandii, drugi -- we Włoszech. Tam też obrobili mi samochód. W Lublinie mi się nie zdarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na Feliniadzie dwa lata temu dostałem nożem w szyje od jakiegoś dresa, tak więc zależy gdzie się przebywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie wieczorami trzyma własnego osiedla, chodzi głównymi ulicami i nie cwaniakuje to nie ma się czego bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam na naszą policję nie narzekam. Rok temu złapali złodzieja, ktory mi ukradł rower. Szczerz mówiąc nie liczyłem na to, ale okazało się że stanęli na wysokości zadania. A po nocy chodze już ładnych parę lat. Nigdy nie oberwałem. więc chyba nie jest tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Greg napisał:
A ja na Feliniadzie dwa lata temu dostałem nożem w szyje od jakiegoś dresa, tak więc zależy gdzie się przebywa.
dokładnie, mój brat oberwał w pradze. I to nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powrocie z Angli, a byłem tak 6 lat, najbardziej rozczarowała mnie polska policja. ale pozytywnie. Kilka dni po przyjeździe pod moim oknem gnoje urządzili sobie imprezkę i zaczęli skakać po samochodach. Przyzwyczajony do brytyjskich standartów zadzwoniłem od razu na policję. I nie ukrywam, że byłem zdumiony, kiedy po 3-4 minutach przyjechały dwa radiowozy nieoznakowane. Szybka, sprawna akcja, byłem pod dużym wrażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może napiszcie również o tym, że według OBOP Polacy bardziej ufają policji niż dziennikarzom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam tytuł "Po zmroku jest u nas bezpiecznie. Czy na pewno?" sugeruje, że media wolą, kiedy wyniki takich badań są niekorzystne dla policji. Wtedy jest o czym pisać. A jeśli jest dobrze, to brak telamu. To jest chore. A media często , nawet zbyt często staja w obronie bandytów i pieniaczy. Niezstety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojęcie praworządności to w Polsce wciąż kołtuństwo. Do tyczy to również niestety mediów. Vide -- ostatnio niektóre media szeroko opisywały, jak kombinować, żeby unikną płacania mandatu z fotoradaru. A i w samym społeczeństwie wciąz jest zakłamanie. Bo pijany kierowca często jest w Polsce traktowany jako pechowiec i nieszczęśliwiec, a nie jako przestępca. Musi jerszcze upłynąć wiele lat, zanim społeczeństwo i media dorosną do tego, żeby mówić o sobie "jesteśmy praworządni"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje tylko pogratulować i tak trzymać chłopaki!!!Nawet określenie "gliny" dodaje pewnego prestiżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozomiem tytułu - Czy na pewno? Czy to znaczy, że ów "dziennikarz" podważa zdanie mieszkańców? Czy to znaczy, że on wie lepiej? Czy tez ich sonda będzie bardziej miarodajna niż profesjonalne badania? Ostatnio jak robili sondę kto wygra wybory prezydenckie- to jak pamiętam prowadził Podkański? Ot to dopiero miarodajne źródło? I jeszcze jedno, może ktoś wie, kto sie ukrywa pod literkami KW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge odpowiedzieć tylko, że na pewno to sonda jest zrobiona tendencyjnie! Co by nie wpisać z wyłączeniem oceny B. dobrej to będzie źle, a ja chciałem wpisać, że Policja pracuje dobrze tak po prostu, a nie jak mi sugeruje autor żle, dostatecznie lub nie wiem. To, że ktos pracuje bardzo dobrze wymaga naprawdę wyrzeczeń! Ale z pewnością prędziej bym taka ocenę wystawił policjantom niż dziennikarzom, którzy krytykują wszystko i wszystkich, a nie chcą się poddać sami ocenie społecznej! Myślę jednak, że zweryfikują ich spadające nakłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam cenię naszych gliniarzy. Dlaczego wam tylko dziennikarzom nie podobają się tak pozytywne oceny? Zazdrość? Z etgo co wiem, to pismaki nie mają zbytniego powazania wśród społeczeństwa. Zwłaszca jak wyrzucają np. trawę i śmieci do lasu lub po pijaku rozbiają samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zbyszek~ napisał:
Już sam tytuł "Po zmroku jest u nas bezpiecznie. Czy na pewno?" sugeruje, że media wolą, kiedy wyniki takich badań są niekorzystne dla policji. Wtedy jest o czym pisać. A jeśli jest dobrze, to brak telamu. To jest chore. A media często , nawet zbyt często staja w obronie bandytów i pieniaczy. Niezstety
dokładnie, media wymagają afer i wręcz podkręcają atmosferę i artykuły, żeby tylko było coś szokującego. "redaktorzy" dziennika osiągną niedługo wręcz doskonałą umiejętność przeinaczania i robienia czegoś z niczego. żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...