Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci polują dziś na pijaków

Utworzony przez TYM, 9 stycznia 2009 r. o 22:34 Powrót do artykułu
W balonik to mogą sobie podmuchać ale redakcja DZ. WSCH. bo teraz jest Karnawał i przydadzą się na Bal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie gdzie te blokady będą stały w kierunku północnym wyjazdu z naszjej kochanej metropolii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten bełkot policji,że biorą się za pijaczków za kierownicy,na co to wielkie halo,te akcje.W Polsce nie ma rzetelnego prawa karnego dla pianych kierowców.Policja łapie i co? I nic! Państwo niby karze,ale w rzeczywistości wygląda na to,że tylko liczy kasę. Pijanemu zabiera się prawko,a po paru dniach oddaje.( prawdopodobnie za odpowiednie podziękowanie.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można jechac samochodem pod w pływem alkoholu:/ nigdy tego nie robiłem i nie mam zamiaru robić. Natomiast nurtuje mnie pytanie czy prócz sprawdzania zawartości alkoholu będą także używane narkotesty? O to martwię się najbardziej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super akcja i nie pierwsza, tyle że nie przekłada się na zmniejszenie ilości ofiar na drogach. Pijany pojedzie po prostu inną drogą. Jeśli już to lepiej chyba byłoby kontrolować zmieniając miejsce. Jedyny pozytywny efekt to to, ze Policja będzie widoczna na drodze i w tych miejscach nie będzie wypadków. Pijani powodują około 10% wypadków, pozostałe 90% jeżdżacy bezmyślnie i niebezpiecznie trzeźwi. Złapanie i zabranie prawa jazdy pijanemu mającego 0,4 promila i jadącemu spokojnie nie poprawi bezpieczeństwa, a złapanie i zabranie prawka (a nie tylko nałożenie 200-złotowego mandatu) trzeźwemu jadącemu niebezpiecznie owszem, i to wydaje mi sie jest podstawowy kierunek. Co oczywiście nie oznacza przyzwolenia na jazdę po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda że jeśli jest policja jest mniej wypadków już kilka razy byłem świadkiem gdzie kierowca przejeżdżając obok patrolu gapił się na nich i dzwon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietków napisał:
Nie wiem jak można jechac samochodem pod w pływem alkoholu:/ nigdy tego nie robiłem i nie mam zamiaru robić. Natomiast nurtuje mnie pytanie czy prócz sprawdzania zawartości alkoholu będą także używane narkotesty? O to martwię się najbardziej:)
Mietków ty ćpunie czego się boisz? Że ci kwity zabiorą? Racja bój się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to stwierdzenie "dmuchać w balonik"? I drugie "Mimo z roku na rok wzrasta liczba pijanych kierowców". Brawo redaktorze (pp)!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...