Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W PSL  mianuje się na stanowisko w zamian za 10% odsyp na partię i dlatego są wpłaty. Z zysku  czytaj pensji nalezy utrzymywac tych którym zawdzięcza się stanowisko ponieważ jest się miernotą i inna drogą stanowiska się nie zdobędzie szczególnie na drodze uczciwego konkursu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co Wam chodzi ? przecież to są ich pieniądze uczciwie zarobione, mogą z nimi robić co się podoba, każdy wydaje pieniądze według swojego uznania, ale tak trzeba o czyms napisać, zazdrość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona danych osobowych? może podacie jeszcze miejsce zamieszkania pesel itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, mam propozycję, przyjmę dobrze płatne stanowisko i obiecuję, że comiesięcznie będę odprowadzała 1/3 jego wynagrodzenia na tą partię, która pomoże mi w awansie na to  stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, mam propozycję, przyjmę dobrze płatne stanowisko i obiecuję, że comiesięcznie będę odprowadzała 1/3 jego wynagrodzenia na tą partię, która pomoże mi w awansie na to  stanowisko.
Tak TO się właśnie odbywa w tym dzikim kraju,dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!  tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie ma kwalifikacji do bycia dyrektorem w Agencji Nieruchomości Rolnych to trzeba płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi gniewni chcieli zrobić aferę z tego co ludzie robią z własnymi pieniędzmi i tworzą te pożal się Boże raporty. Ciekawe skąd fundacja czerpie środki? Może państwo redaktorzy tym powinni sie zainteresować??      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Jasiu Wiatr nie powiniwn już dawno być na emeryturze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...