Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polskie Stronnictwo Lawirantów

Utworzony przez 7, 23 września 2008 r. o 17:29 Powrót do artykułu
wyprzec nie wyprze sie ze koni nie ma. pajac zrobil sobie durne zdjecie jak kon z gemby mu je. zdjecie powinno byc dowodem w sparwie, ze jednak wybieg ma:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odezwa do wszystkich__________ Ludzie opamiętajcie się, co wy wypisujecie, dziennikarze i inni. Nie jestem politykiem, lecz człowiekiem , który zna p. Starostę od lat osobiście i jego rodzinę i mam odwagę Wam wszystkim o tym powiedzieć. Ma on dobrą opinię jako człowiek i urzędnik a jego rodzina jest bardzo szanowana. To co wypisujecie o skrzywdzonych rodzinach to jest wredne kłamstwo. Jako osoba publiczna szanująca innych bierze udział w różnych spotkaniach. I tak ma być. Oceniacie go według siebie obrzucając go błotem. Kto wam dał do tego uprawnienia, czy nie widzicie, że zazdrość, zawiść , zemsta i nagonka mają tu miejsce. Jak łatwo jest wydać wyrok na drugiego człowieka. Pytam się Was, czy wy jesteście tak kryształowi , że daje wam to prawo do niszczenia człowieka??? Kto jest mądry i odważny to się go niszczy. W naszym kraju chyba nie moga pracować na urzędach młodzi i mądrzy ludzie, którym jeszcze się chce pracować. Jeszcze raz podkreślam, że cała ta sprawa jest szyta grubymi nićmi, nie dajcie się manipulować. Już nie jednego człowieka w ten sposób zniszczono, to jest moralna odpowiedzialność za słowo, za los drugiego człowieka, za społeczeństwo. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to co sie dzieje wokół nas. Nikomu nie wolno zniesławiać bezpodstawnie drugiego człowieka, obdzierać go z godności . Podkreślam aby wszyscy tak pracowali jak ten człowiek .... Staram się być obiektywny i pisać prawdę chociaż wiem, że zaraz będą ataki na moją osobę zresztą nie po raz pierwszy. Ja wiem tylko tyle Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Z wyrazami szacunku dla wszystkich
Popieram te słowa nareszcie madry i wyważony głos. Mam nadzieję że społeczeństwo nie da się ogłupić mediom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość tych głupot napisał:
LUDZIE WAM JUŻ CAŁKIEM ODWALIŁO W DEKIEL CO MA WSPÓLNEGO STAROSTA Z BIEDRONKĄ TO SPRAWA MIASTA OPOLE LUBELSKIE I BURMISTRZA !!! NIE WIECIE O CZYM PISZECIE- ZROBILIŚCIE SOBIE NAGONKĘ NA CHŁOPA TYLKO DLATEGO ŻE ZWOLNIONA PANIENNKA ZEMSTY ZAPRAGNĘŁA.
Idioto-obrońco starosty, nie ośmieszaj władzy do końca i nie rób wody z mózgu czytelnikom. Nie wiesz,że starosta wydaje pozwolenia na budowę, względnie osoba mu podległa. W opolu jest starosta a do 2003 roku wydawała w imieniu starosty sagan. Idioto nie wiesz o tym też,że pinb jest powiatowym organem nadzoru podległym staroście. Widzę od lat tą samą śpiewkę to oni winni, oni nie my tylko tamci. Prawda taka i jedni i drudzy razem czerpali z kadźi całymi brudnymi łapami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wydaje pozwolenia na wycinki drzew jak nie starosta? Kto kieruje wnioski o ściganie chłopa o wycięcie karłowatego krzaka i daje kary milionowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram te słowa nareszcie madry i wyważony głos. Mam nadzieję że społeczeństwo nie da się ogłupić mediom.
Padły konkretne zarzuty na staroste, a ty wciąż to samo. Nie ma sprawy czytelnicy mają swój rozum i odróżniają konkrety od pływaków czerpiących z koryta. Wagę chyba wyważałeś w prl-u na spółdzielczym placu z węglem. Tamta waga chyba była lepiej wyważona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy moze przyjasc na sprawe i posłuchac. wiec w czym zecz. po to wyganiali media z sali zaby na swiatło dzienne nie wyszło kolejne przestepstwo popełnione przez rodzika - WYKORZYSTANIE PRACOWNIKÓW, PIENIEDZY PUBLICZNYCH DO ROBIENIA KAMPANI WYBORCZEJ PSL W POWIECIE OPOLSKIM. ot cala prawda, jaka bolesna. aby tylko wasz umiłowany starosta nie poszedł siedziec!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko......Po co się pyrgać........ Przyjdą wybory i tak ich WYBIERZETA.! To pewne jak żydwoski procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PSLOWSKIE NASIENIE TAK POSTEPUJE. DOJA LUDZI JAK TYLKO MOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POWIECIE BIALSKIM 100% WÓJTÓW TO CZŁONKOWIE PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop napisał:
Prokuratura zrobiła swoje - nie umorzyła postępowania, sporzadziła akt oskarżenia co wskazuje na istnienie dowodów, Media zrobiły swoje- poinformowały o sprawie społeczeństwo wypełniając swą misję i pewnie będą robić to nadal, Sąd robi swoje- odbyła się rozprawa we wrześniu, kolejna podobno w październiku, Ludzie robią swoje- poddają krytyce całe zdarzenie, za wyjątkiem niewielu zdecydowanie potępiają głównego bohatera i z reguły uzasadniają dlaczego, ci broniący nie podają żadnych argumentów, poza takimi jak : media kłamią, ogłupiają i piszą o nagonce na PSL Oskarżony (nie pomówiony to różnica) narazie zrobił tyle - chciał utajnić proces, mówi wprost, jak go ukażą straci mandat radnego, starostowania nie straci (już wykalkulował co będzie??!!) niektórzy w PSL, co potwierdza powyższy post, są przekonani o swojej i swoich krzywdzie, no bo jak media mogą ujawniać coś, co w PSL-u jest tak normalne jak dwa razy dwa - zdobyliśmy władzę (proszę zwrócić uwagę, nawet się "mieszczuch" nie zająknął), to dajemy swoim, rodzinie, kolegom, koleżankom, kupujemy radnych, czasami funkcją, czasami posadką, czasami szantażem, czasami wyciszeniem jakiegoś przekrętu, czasami groźbą pozbawienia pracy, otaczamy swoich parasolem ochronnym, przed prawem, przed równością wobec prawa, przed odpowiedzialnością (odsyłam do stanowiska Pana Wojtasa, Pana Łopaty i innych). Ten PSL-ski kanon ma przecież obowiązywać wszystkich. Jak to? Przecież to normalne! Nie wiem doprawdy, czy z nas się robi durniów, czy Towarzystwo z PSL przestało dostrzegać swoją chorobę - ropiejący trąd, trwający już ładnych parę lat. To bardzo niebezpieczne, bo zakaźne. "Przecież w PO tak samo."- toż to twój albo twoich niewinnych kolegów, koalicjant "mieszczuchu". Ot logika. Nie wiedzieć, śmiać się czy płakać. Oby jak najszybciej odebrano wam Panie i Panowie tą władzę i oby rzeczywiście ziściło się powiedzenie; Prawda zawsze zwycięży!
Właśnie "Ot logika. Nie wiedzieć, śmiać się czy płakać. " Fantazja i fikcja li to, czy rzeczywistość?: Umówiło sie na rozbój dwóch opryszków. Jeden był szefem (PO), drugi podwładnym (koalicyjny PSL). Pobili faceta. Opryszek z PSL broni się tak. Biliśmy obydwaj, ale szefował mocniejszy. Czego się mnie czepiacie. Jestem niewinny. Oni tak robią, to ja też. Za co mnie winicie? "Tato nasz, kozali nom świnie kraść, jo nie krod, tata krod, mama piekli, a jo jod" Ten wierszyk dedykuję Franciszkowi Stefaniukowi. Lubi poezję. Odezwa do wyborców: Wybierzmy ich na następne 112 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas rodzika tez szycha. pytaja go dziennikarze czy cos che powiedziec w tej sprawie a on na to: Ja w zasadzie nie udzielam wywiaduw.... OT JAK łADNIE BRONI SWEGO KLIENTA. Mecenas chyba pismo nosem poczuł, ze klienta nie wybroni - niech zatem on sam sie broni jak sobie piwa przez tyle lat nawarzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO, WIDZIAŁEM TO NAGRANIE. KOMPROMITACJA NA CAŁEJ LINII - obrońca nie korzysta z medium jakie jest gazeta i internet i nie podaje dowodóW swiadczacych o niewinnosci swego klienta. ma w zasadzie w d...e bronienie go - to widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ded napisał:
Idioto-obrońco starosty, nie ośmieszaj władzy do końca i nie rób wody z mózgu czytelnikom. Nie wiesz,że starosta wydaje pozwolenia na budowę, względnie osoba mu podległa. W opolu jest starosta a do 2003 roku wydawała w imieniu starosty sagan. Idioto nie wiesz o tym też,że pinb jest powiatowym organem nadzoru podległym staroście. Widzę od lat tą samą śpiewkę to oni winni, oni nie my tylko tamci. Prawda taka i jedni i drudzy razem czerpali z kadźi całymi brudnymi łapami.
A jakie łapy są twoje,że publicznie wyzywasz ludzi od "idiotów "każdy ma prawo do własnego zdania moje jest takie a nie inne a co do wyzywania ludzi to na to też są paragrafy, to przestępstwo karalne!!!! zwykłe pieniactwo i łobuzeria na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie tylko co PSL (dyrektor z tej partii i jego ludzie) wyczynia w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli!!! Polecam wpisac w przeglądarke Dziennika lub Kuriera Wschodniego slowo "LODR" i wiele sie wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tych obrońców Rodzika i bandy to nóż w kieszeni otwiera się. Nieważne z jakich powodów pani AC rozdmuchała te sprawę - czy z poczucia sprawiedliwości czy z zemsty - liczy się to, że niezależna prokuratura uznała zasadnośc zarzutów i skierowała akt oskarżenia do sądu. I teraz sąd rozstrzygnie czy starosta i jego klika wykorzystywali stanowiska dla osobistych korzyści. A jeśli sąd uzna że są popełnili przestępstwo to nie powinni wyjść z pierdla do końca swoich dni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do końca swoich dni"???????????????????? Czy nie przesadzasz??? Nawet zabójców wcześniej się wypuszcza z więzienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzikowi wystarczy jak dostanie zakaz pełnienia stanowiska publiczngo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejnej spawy bac powinien sie s. chlebicki. rece jego brudne sa w zwiazku ze zwolnieniem Henka. oj doigrosz sie chlopie doigrosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i Mika tez powinien trzasc sie potrkami, bo to on jak hitlerek "nakrył" niby Heńka. Mazur juz z grobu nie przemówi. tylko ciekawe skad cynk miał Mika, czy nie od stasia przypadkiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA GAZETA w niedziele o 13 rodzik organizuje otwarcie sali gimnastycznej. mozna GO przyłapac pod wpływem napojów wyskokowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...