Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy rodzeństwu z Ratoszyna

Utworzony przez czytelnik, 18 marca 2008 o 16:37 Powrót do artykułu
Jest w tym nieszczęściu pole do popisu dla prawnika: skoro matka dziewczynek pracowała, a pracodawca nie odprowadzał składek, to: 1. powinien ten pracodawca być przykładnie ukarany, 2. sąd powinien zasądzić od niesolidnego pracodawcy rentę (stypendium) dla dzieci aż do momentu kiedy się usamodzielnią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Temat dobry ale jestem ciekawy ile autorka tekstu dała tej rodzinie. A może ojciec czyjś dałby trochę pieniędzy za glebę, za którą kupił Forda????
0
fan napisał:
Temat dobry ale jestem ciekawy ile autorka tekstu dała tej rodzinie. A może ojciec czyjś dałby trochę pieniędzy za glebę, za którą kupił Forda????
0
babka tych doroslych dziewczyn skorzystala bo wyremontowali jej mieszkanie. a dziewczyny wyrzucila z domu.Ona chce aby pieniedzy bo wiecznie jej malo. Niech sie cala wies dowie jaka ona jest!!!!
0
Wyrzucila ?? Same odeszly wyszly za maz
0
Odeszły bo ich wyrzuciła
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: