Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

poniatowa

Utworzony przez m70arek, 16 kwietnia 2012 r. o 12:46
Witam,powim tak czytam te głupoty i nie wierzę długo mnie nie było ale od czasów Edy nic sie nie zmieniło zamiast w takiej dziurze ludzie trzymać się razem to sie nawzajem błotem obrzucacie kazdy madry sprawiedliwy to niech każdy w punktach napisze jakie ma pomysły na to nasze leprze życie i jak ktoś to czyta to może wyłapie coś madrego a njgorsze jest to że ludzie wypisują niesamowite histori nie mając żadnej wiedzy na temat o którym piszą,zastanowił mnie temat o o blokach które pod zarząd do lublina uciekły,dla mnie to czysta głupota piszecie że młodzi uciekają z miasta a sami stwarzacie temu okazję oddając się w ręce firm z poza Poniatowej a przecież ktoś miał w tym konkretny cel to pewnie kilka osób doprowadziło do takiej sytuacji bo mają korzyści z tego a reszta jak to Polacy jest wOdz i fanatyk to my za nim.Dla mnie to chore aby pieniądze wypływały z naszego miasta,miałem wiele różnych doświadczeń ale wiem jedno że leprszy wróg swój niż obcy,Jak sięgnąć pamięcią za czasów Edy było tak samo było w naszym społeczeństwie kilku popaprańców którzy wierzyli że co obce będzie lepsze i teraz tak samo.Co do Urzędu Miasta to macie rację że dobry gospodaż sobie odejmie od gara a zadba aby trzodę by była syta i pani Burmistrz naprawdę powinna tam zlikwidować kilka etatów i zacząć oszczędności od siebie napewno poprawiłoby to jej wizerunek ,jest tam masę ludzi którzy naprawdę nic nie robią to prawda.Ktoś tam pisał o kontenerach że PGK nie może dać rady ze śmieciami a ja wiem że to Zarząd PSM zdecydował o małych pojemnikach a nie Burmistrz i PGK,marzy mi się żeby nasze społeczeństwo w końcu się zjednoczyło i trzymało razem,zobaczcie iak np ludziska z Opola się razem trzymaja,daje to do myślenia.Pozdrawiam serdeczni.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike air max 1 in color of Black/Red/White/Grey. Very perfect nike air max trainer 1 . High quality, best price, good service, fast shipping, big discount, buy now. It is the latest footwear, The new trainers is definitely one of the coolest trainers this year. Following the tradition, this edition looks really cool and it really differs from the other trainers.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
While you are seeking to pick out excellent drops by far amazonite beads the most reasonable activity is usually to attempt to discover more about these individuals originally. Read through the online world in addition to understand articles or blog posts with hematite beads cherished in addition to semi-precious pebbles in addition to the a variety of different types likely segregated in. Don't dejected because of the large facts on the net in addition to tiger eye beads seek to hold the item uncomplicated by means of examining many essential facts in addition to methods with gemstone. Also you can stop by a variety of internet websites of which Shell Beads Wholesale manage bracelets doing since they include a lot of the handiest techniques for pinpointing in addition to picking out excellent pebbles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...