Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa co sądzicie o władzy naszego Miasta?

Utworzony przez Tomasz, 21 czerwca 2010 r. o 00:57
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
A co Ty zrobiles w swoim zyciu? Jaki obywatel takie miasto. Najpierw trzeba zaczac od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A co Ty zrobiles w swoim zyciu? Jaki obywatel takie miasto. Najpierw trzeba zaczac od siebie.
co zrobiłem w swoim życiu a wiesz ze nawet sporo jak tak sobie pomyśle to jest trochę tego i nie rozumie twojej aluzji Jaki obywatel takie miasto. co to ma znaczy ja zadałem tylko pytanie a ty mnie osadzasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
W PONIATOWEJ WIDAC DUZE ZMIANY I TO NA KORZYSC. BRAWO WLADZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
co zrobiłem w swoim życiu a wiesz ze nawet sporo jak tak sobie pomyśle to jest trochę tego i nie rozumie twojej aluzji Jaki obywatel takie miasto. co to ma znaczy ja zadałem tylko pytanie a ty mnie osadzasz
Nie, ja Cie nie osadzam i nie pisze w zlej wierze. Chodzi mi tylko o to, ze sopleczenstwo ocenia sie przez jego bogactwo, a wiadomo ze Poniatowa to biedne miasto i biedni obywatele / w wiekszosci/. Bardzo dobrze, ze cos w zyciu osiagnales i mozesz sie pochwalic. Przerazaja mnie ludzie co nic nie osiagneli w zyciu i krytykuja wszystko i wszystkich. Co do wladzy w Poniatowej to obecni duzo wiecej zrobili niz poprzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Nie, ja Cie nie osadzam i nie pisze w zlej wierze. Chodzi mi tylko o to, ze sopleczenstwo ocenia sie przez jego bogactwo, a wiadomo ze Poniatowa to biedne miasto i biedni obywatele / w wiekszosci/. Bardzo dobrze, ze cos w zyciu osiagnales i mozesz sie pochwalic. Przerazaja mnie ludzie co nic nie osiagneli w zyciu i krytykuja wszystko i wszystkich. Co do wladzy w Poniatowej to obecni duzo wiecej zrobili niz poprzednicy.
Miasto nasze jest biedne to prawda , ale widać zmiany na lepsze.Krok po kroku miasteczko pięknieje ,Widać nowe elewacje ,poprawę chodników .Ulice posprzatane, no i kwiaty bardzo mi się podobają przy ul.Nałęczowskiej wzdłuż barierek.Bardzo ładny widoczek. Widać , że władze współpracują ze sobą .Bo osiedla ładnieją , jest czysto . To się chwali. Coraz więcej kwiatów . TYLKO JEDNA UWAGA DLA MIESZKAŃCÓW. dO KRYTYKI JEST WIĘCEJ NIŻ DO DBANIA O SWOJE ŚRODOWISKO. ŁATWO NISZCZYĆ I PSUĆ TO CO INNI ROBIĄ .ALE JEST JUŻ LEPIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
Zazdroscimy Wam tej wladzy "mieszkaniec Opola". Co zrobila ta wladz to widac golym okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
Same sukcesy /tylko kilka z nich przytaczam/: - nie zlikwidowali szkoły w Dąbrowie Wronowskiej, - nie zlikwidowali szkoły w Kowali, - dostałam pracę w Urzędzie po znajomości, - po znajomości Łukasz Król był dyrektorem Centrum Kultury i po znajomości go wyrzucili, - kupili od Starosty budynek Przychodni Zdrowia, - nie mogą sprzedać dawnego budynku biurowego EDY w którym miało powstać Centrum Wybudzeń, - dostali Dom Muzyki w Kraczewicach i nie wiedzą co z tym dalej robić, - zmarnowali współpracę z Danielewiczami, którzy zostali w perfidny sposób oszukani, itp, itp, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
Same sukcesy /tylko kilka z nich przytaczam/: - nie zlikwidowali szkoły w Dąbrowie Wronowskiej, - nie zlikwidowali szkoły w Kowali, - dostałam pracę w Urzędzie po znajomości, - po znajomości Łukasz Król był dyrektorem Centrum Kultury i po znajomości go wyrzucili, - kupili od Starosty budynek Przychodni Zdrowia, - nie mogą sprzedać dawnego budynku biurowego EDY w którym miało powstać Centrum Wybudzeń, - dostali Dom Muzyki w Kraczewicach i nie wiedzą co z tym dalej robić, - zmarnowali współpracę z Danielewiczami, którzy zostali w perfidny sposób oszukani, itp, itp, itd.
Widac ze palasz nienawiscia do obecnej wladzy , napisz co jest zrobione na plus. Wybudowane sa dwa boiska sportowe "orliki", wyremontowany jest stadion, szkoly wszystkie w calej gminie sa wyremontowane, pobudowane sa wodociagi / niektore sa w trakcje/. Robi sie kanalizacje po wsiach.Zrobiona jest 'schetynowka" na Kol.Poniatowa, budowana jest droga przez cala 'Ede" /zeby mogli przyjsc inwestorzy.Wyremontowana jest droga od Slonecznej do Kraczwickiej.Robione jest cale Stare Osiedl/chodniki, podjazdy i droga.Wybudowany jest Skejpark. Zrobiona jest zjerzdzalnia na basenie .To co pamietam. Najwazniejsze , ze bedzie strefa ekonomiczna w Poniatowej i przyjdzie wielu inwestorow.Dajcie tej wladzy zrobic wszystko a pozniej bedziecie krytykowali. Zarzuty personalne to niewazne sprawy dla miasta.Co do Panstwa Danielewiczow to sami sa winni, to nie wladza nasza skierowala sprawe do prokuratury to klopot takze dla Burmistrzowej.Ona probuje to wszystko polatac ale slyszalem ze sami nie wiedza co chca.Burmistrzowa jest za Panstwem Danielewiczami, ale oni tez powinni chciec. Co do przychodni to bardzo dobrze zrobila.Miasto nie moglo zostac bez przychodni a w przyszlosci mozna sprzedac za dwa razy tyle.Chcialem dodac ze takze kupione zostalo przez gmine 24 hektarow lasu na bylej Edzie, a to pozwoli inwestorom wchodzic z inwestycjami.Co do biurowca to osrodek wybudzen to byla poprzednikow mrzonka niczym nie podparta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
Same sukcesy /tylko kilka z nich przytaczam/: - nie zlikwidowali szkoły w Dąbrowie Wronowskiej, - nie zlikwidowali szkoły w Kowali, - dostałam pracę w Urzędzie po znajomości, - po znajomości Łukasz Król był dyrektorem Centrum Kultury i po znajomości go wyrzucili, - kupili od Starosty budynek Przychodni Zdrowia, - nie mogą sprzedać dawnego budynku biurowego EDY w którym miało powstać Centrum Wybudzeń, - dostali Dom Muzyki w Kraczewicach i nie wiedzą co z tym dalej robić, - zmarnowali współpracę z Danielewiczami, którzy zostali w perfidny sposób oszukani, itp, itp, itd.
W Poniatowej wszyscy sa znajomymi i jezeli ktos sie zatrudni to mowia ze po znajomosci. Samo oswiadczenie ze dostalam prace po znajomosci to swiadczy tylko o tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
Same sukcesy /tylko kilka z nich przytaczam/: - nie zlikwidowali szkoły w Dąbrowie Wronowskiej, - nie zlikwidowali szkoły w Kowali, - dostałam pracę w Urzędzie po znajomości, - po znajomości Łukasz Król był dyrektorem Centrum Kultury i po znajomości go wyrzucili, - kupili od Starosty budynek Przychodni Zdrowia, - nie mogą sprzedać dawnego budynku biurowego EDY w którym miało powstać Centrum Wybudzeń, - dostali Dom Muzyki w Kraczewicach i nie wiedzą co z tym dalej robić, - zmarnowali współpracę z Danielewiczami, którzy zostali w perfidny sposób oszukani, itp, itp, itd.
Do Ewy. Proponuję żebyś Ty kupiła biurowiec , jest do wzięcia i nie pieprz głupot . A do Domu Muzyki , to może weżmiesz Ty w najem i będzie problem rozwiązany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Ewy. Proponuję żebyś Ty kupiła biurowiec , jest do wzięcia i nie pieprz głupot . A do Domu Muzyki , to może weżmiesz Ty w najem i będzie problem rozwiązany.
Ciekawe rozwiązania bolesnych tematów ale bardzo głupie w stylu jaki znam zza ściany. Głupota była zawsze widoczna na twojej twarzy, teraz dajesz nastepne dowody. Ty się chyba nigdy nie zmienisz, nawet jak jesteś już w P O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Poniatowa i jej władza co zrobili a czego nie
Ja musze pochwalic rzadzacych , ze w tej kadencji zrobili bardzo duzo.Musze pochwalic Burmistrzowa za przygotowywanie infrastruktury pod spolki ktore chca inwestowac w Poniatowej. Chetne jest juz 4 firmy /ale to tajemnica/. Ogolnie dostanie zatrudnienie 130 osob.Gdyby poprzednicy zrobili drogi i uzbroili tereny Poniatowa bylaby daleko w przodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo kadzenia. Trochę zrobione w Poniatowej, ale proszę spojrzeć, jak zadłużony jest budżet gminy. Jednak fakt pozostaje faktem, że ta burmistrz jest lepsza od poprzednika pana Z.K. i jego kumpli z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za dużo kadzenia. Trochę zrobione w Poniatowej, ale proszę spojrzeć, jak zadłużony jest budżet gminy. Jednak fakt pozostaje faktem, że ta burmistrz jest lepsza od poprzednika pana Z.K. i jego kumpli z PSL.
Swiat jest teraz taki, ze kazde miasto , wies i obywatel sa zdluzeni. Jezeli Unia daje ci 6 milionow to ty musisz dac 10 % tego czy nie wezmiesz.To jedyna okazja zeby cos zrobic. Poniatowa jest najmniej zadluzona w wojewodztwie. Uwazam ze dobrze robi wladz i jest odwazna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Swiat jest teraz taki, ze kazde miasto , wies i obywatel sa zdluzeni. Jezeli Unia daje ci 6 milionow to ty musisz dac 10 % tego czy nie wezmiesz.To jedyna okazja zeby cos zrobic. Poniatowa jest najmniej zadluzona w wojewodztwie. Uwazam ze dobrze robi wladz i jest odwazna.
W domu też jeżeli chcesz coś mieć to trzeba brać pożyczki , inwestować i je spłacać .Przecież świat tak się kręci.Każdy biznesmen dorabia sie na kredytach , każdy załkad pracy też korzysta z chwilówek z banków i się kręci. Cała Ameryka jest zadłużona i też się kręci.Po to są banki aby z nich korzystać i się dorabiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W domu też jeżeli chcesz coś mieć to trzeba brać pożyczki , inwestować i je spłacać .Przecież świat tak się kręci.Każdy biznesmen dorabia sie na kredytach , każdy załkad pracy też korzysta z chwilówek z banków i się kręci. Cała Ameryka jest zadłużona i też się kręci.Po to są banki aby z nich korzystać i się dorabiać .
Brawo Pani Burmistrz, nikt sie nie spodziewal, ze tym razem dobrze wybralismy. Zrobila Pani jak na te trzy lata sporo i aby tak dalej. Trzeba stawiac na mlodosc i wyksztalcenie. Pozyczki trzeba brac jezeli Unia daje 3/4 to ta 1/4 mozna dolozyc.Tak powinien robic poprzednik i bylibysmy duzo dalej. Bardzo cenie Pania za odwage, niejeden facet by mial problem. Wiem ze niektorzy przeciwnicy by Pania zjedli ale niech sie Pani nie boi do przodu Pani ma atuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja musze pochwalic rzadzacych , ze w tej kadencji zrobili bardzo duzo.Musze pochwalic Burmistrzowa za przygotowywanie infrastruktury pod spolki ktore chca inwestowac w Poniatowej. Chetne jest juz 4 firmy /ale to tajemnica/. Ogolnie dostanie zatrudnienie 130 osob.Gdyby poprzednicy zrobili drogi i uzbroili tereny Poniatowa bylaby daleko w przodzie.
Chętnych do inwestowania na terenie dawnej EDY jest conajmniej 6 firm i to żadna tajemnica. Stworzą nie 130 ale zaledwie około 50 nowych miejsc pracy. Zapomniałeś, że twoje słońce poniatowej w poprzedniej kadencji było zastępcą burmistrza? Nie mogła nic zrobić, żeby poszukiwać wtedy inwestorów i jednocześnie poprawiać infrastrukturę na terenie dawnej EDY? Lepiej było bezczynnie siedzieć i brać za frico wypłatę? Na szczęście jest już czterech chętnych do startu w wyborach na burmistrza i co najciekawsze, że Platforma Obywatelska wcale nie zamierza wystawiać słońca poniatowej lecz kandydata, który powinien bezapelacyjnie z nią wygrać, czego mu z całego serca życzę. Dobra rada dla ciebie - skończ pisać na forum, bo twoje wpisy dają twojemu słońcu poniatowj coraz więcej przeciwników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ napisał:
Chętnych do inwestowania na terenie dawnej EDY jest conajmniej 6 firm i to żadna tajemnica. Stworzą nie 130 ale zaledwie około 50 nowych miejsc pracy. Zapomniałeś, że twoje słońce poniatowej w poprzedniej kadencji było zastępcą burmistrza? Nie mogła nic zrobić, żeby poszukiwać wtedy inwestorów i jednocześnie poprawiać infrastrukturę na terenie dawnej EDY? Lepiej było bezczynnie siedzieć i brać za frico wypłatę? Na szczęście jest już czterech chętnych do startu w wyborach na burmistrza i co najciekawsze, że Platforma Obywatelska wcale nie zamierza wystawiać słońca poniatowej lecz kandydata, który powinien bezapelacyjnie z nią wygrać, czego mu z całego serca życzę. Dobra rada dla ciebie - skończ pisać na forum, bo twoje wpisy dają twojemu słońcu poniatowj coraz więcej przeciwników!
To sie grubo mylisz sam " Orzel" zatrudni 45 osob. Co do poprzedniej kadencji to miala tyle do powiedzenia co nic.Jak nie wiesz jak bylo to spytaj urzednikow to ci powiedza. Co do startujacych w wyborach, to zycze im zeby zrobili tyle co obecna Pani Burmistrz.My i tak bedziemy glosowac na nia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To sie grubo mylisz sam " Orzel" zatrudni 45 osob. Co do poprzedniej kadencji to miala tyle do powiedzenia co nic.Jak nie wiesz jak bylo to spytaj urzednikow to ci powiedza. Co do startujacych w wyborach, to zycze im zeby zrobili tyle co obecna Pani Burmistrz.My i tak bedziemy glosowac na nia.
Radziłem ci, żebyś przestał się "udzielać" na forum - znowu strzeliłeś w stopę swojemu słońcu poniatowej! Jak nie miała nic do powiedzenia jako zastępca burmistrza, to za co brała pieniądze? Za grzanie stołka? Powinna oddać wszystkie pieniądze, jakie pobrała z miejskiej kasy przez 4 lata - chyba ją stać na honorowy gest? Orzeł ma zatrudnić zaledwie około 15 - 20 osób! Nie wprowadzaj w błąd społeczeństwa! Piszesz, że my będziemy głosować na twoje słońce - MY czy tylko ty? Nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej, nikt ciebie do tego nie upoważnił! Jeszcze raz dobrze ci radzę - przestań pisać na tym i inych forach, jesteś żałosny w tym podlizwaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...